Účes

Jednoduchý francúzsky Braid tutorial: krok za krokom

Jednoduchý francúzsky Braid tutorial: krok za krokom

Vrkôčiky sú jednoduché. Sú to univerzálne. Vyzerajú elegantne. Vyzerajú prima. Sú ležérne. A oni by nikdy, nikdy nevyjde z módy. Vrkôčiky môžu byť vykonané buď naruby alebo vonku, zastrčený alebo stočený. Môžete skúsiť akýkoľvek štýl z vrkôčikov a pridať veľa skvelých variácií na váš účes. Jedna taká forma opletenie je francúzsky vrkoč. Je to jeden z najjednoduchších a najlepšie vyzerajúcich vrkôčiky, ktoré sa môžete naučiť ľahko - a áno, je to tiež jeden z najjednoduchších trikov, ktoré môže obrátiť, aby sa zlý deň tresselicious!

Tu je jednoduchý návod, ako si môžete úpravu účesu do francúzskeho vrkoča.

Veci, ktoré budete potrebovať

  1. Lak na vlasy
  2. Hrebeň
  3. Sponky
  4. Gumička

Ako si vyrobiť francúzsky Braid

Začnite s suché alebo vlhké vlasy. Si môžete vyskúšať tento účes na oboch rovné a kučeravé vlasy. Začnite tým, že jemne kefovanie vlasov s pádlom kefou ju uhladenie a detangle byť uzly. Naneste na vlasy penou na polovici dĺžky vlasov (a nie na koreňoch). Tento produkt bude dávať zvýšený objem vašich vlasov a lesklý "just-premýva" vzhľad. To je zvyčajne svetlejšie na vlasy, na rozdiel od gélov, ktoré vážia si vlasy dole a dať im chrumkavé vzhľad.

load...

Ak máte tenké alebo jemné vlasy, potom pena je pravdepodobne musíte mať výrobok pre Vás, pretože poskytuje okamžitý objemový impulz vlasy.

Krok 1

Kefa všetky vlasy dozadu a potom pomocou prstov, urvat kus vlasov z vlasovej línie priamo nad koruny.

Späť na obsah

Krok 2

Rozdeľte kus na tri rovnaké časti, ako by ste robiť, keď pletenie vlasy normálne. Spustiť opletenie.

Späť na obsah

Krok: 3

Pokračovať opletenie, ale zakaždým, keď prekročí úsek nad druhým, vziať malú časť vlasov z voľných vlákien visí na jednej strane a pridať ju do oddielu, ktorý bude prechádzať.

load...

Späť na obsah

Krok: 4

Ako ste si pôjde dole pletenie, uvidíte, že počet prameňov stratí čoskoro začne klesá a dostane začlenené do sekcií, ktoré ste prejsť. A v čase, keď sa dostanete na šiji vašich vlasov, nebude existovať žiadne ďalšie zvyšky vlasov začleniť do vrkoča. Tak, teraz stačí spustiť pletenie si vlasy ako obvykle. Jednoduchá, nie je to!

Späť na obsah

Zabezpečiť svoje rybí chvost vrkoč s gumičkou a streknúť trochu laku na vlasy na to opraviť účes. Použite sponkami zabezpečiť všetky voľné pramene, ktoré chcete byť zastrčený v.

Rýchle tipy

Tu je niekoľko rýchlych tipov a trikov, ktoré vám pomôžu váš štýl francúzsky vrkoč.

  1. Môžete accessorize svoj vrkoč nalepením niektoré perly alebo lesklé korálky na to, aby to viac ženský vzhľad.
  2. Môžete tiež nosiť vlasy kapela, alebo dať prírodné kvety na to, aby váš účes vyzerať viac elegantný a dievčenskú.
  3. Ak chcete dať svoj účes variant, môžete sa rozhodnúť pre chaotický vzhľad vytiahnutím sekcie od seba a ich uvoľnenie.
  4. Aby nedošlo k zamotania, aby sa vaše ruky oddelené počas pletenia.

Francúzsky vrkoč je pomerne jednoduchý, aby sa, akonáhle sa ovládať umenie. Potom, čo sa stal profesionál, môžete si dať nejaké odchýlky od vášho účesu a snažia vodopádu vrkoč, holandský vrkoč, alebo rybieho chvosta vrkoč.

Takže to bol jednoduchý návod, ako urobiť francúzsky vrkoč doma. Dúfam, že sa vám páčil článok. Do podeliť o svoje názory v poznámkach nižšie. Boli by sme radi počuť od vás!

load...