Účes

Je krátky účes práve pre vás?

Je krátky účes práve pre vás?

Ako by ste vedieť, či niektorý z krátkych účesov je pre vás tá pravá? No to všetko závisí na tvári rezu máte. Niektoré ženy majú okrúhle tváre, niektoré majú štvorcový a niektoré z nich môžu mať tvar diamantu tváre. Bez ohľadu na to, aké sú vaše tvár tvar, krátke účesy vždy vyzerať elegantná a šik. Prezradíme vám, ktoré účes vyhovuje váš tvár rez najlepší. Po prvé, tabuľka nižšie vám dá predstavu o tom, aké sú vaše tvár tvar:

Táto tabuľka vám pomôže vybrať ten správny druh účes, ktorý vyhovuje vašim tvar tváre správne.

Začnime u všetkých krátkych účesov tvár podľa svojho tvaru:

1. Oválny tvár:

Ako môžete vidieť vyššie herečka má oválnu tvár a napriek tomu tento účes jej tak dobre hodí. Tento účes vyzerá skvele, najmä na všetkých oválny tvar, ktorým čelia ľudia vonku.

load...

* Tento krátky účes zvýrazňuje celý funkciu * Môžete jasne vidieť jej veľké oči, pery a lícne kosti * V tomto krátkom účese nie je čo skrývať.

2. Oválny tvár:

* Tento účes bol pretiahnutý tvár a urobil tvár vyzerať nie je tak oválny * Bočné lúčenie dala jej tvár, tvar a tiež všetky jej funkcie vyzerá úžasne.

load...

3. Kolo tvárí:

* Celkový Výška v korune preťahuje tvár * Veľmi krátky rez v zadnej robí krk vyzerať dlho * Mäkký bočné pozametal rany funguje skvele pri definovaní oči

Tu sú niektoré ďalšie krátke účesy, ktoré vyzerajú dobre na okrúhle tváre.

4. Kolo tvárí:

* Tento účes vyzerá elegantne na jej okrúhlu tvár * Tieto rany vytvoriť zdanie oválneho tváre

5. Zaoblené štvorcový tvár:

* Pre tento tvar tváre, je hlavným cieľom by mala byť v zmäkčenie hrán * vyhnúť sa ostré uhlové rezy * Pridanie textúry na vlasy podľa scrunching, alebo pridaním vlny * Bočné pozametal rany skrýva široké čelo

6. Podlhovastý tvar:

* Bangs sú dramatické a pridať symetriu na tvár * tesne nad ramená, tento účes rámy tvár veľmi dobre

Tvar 7. Srdce:

* Dlhá bočné pozametal rany pokrývať veľké čelo * dĺžka je ideálny pre tento tvar tváre, pretože sa znižujú jej tvár tesne pod bradou

Tvar 8. Srdce:

* Táto strana rozlúčka pomáha upozorniť na svoje prominentné lícne kosti * Výška v oblasti koruny pomáha skryť široké čelo a dáva jej tvár look ovál

9. Triangle čelí:

* Dĺžka Chin je perfektný a ukazuje jej dlhý krk * Bočné pozametal rany je jej tvár pohľad na druhú.

10. Diamond Tvar:

* Celkový objem vlasov okolo oblasti koruny dáva plnší vzhľad tváre robiť brada vyniknúť. * Vlasy sú z tváre, ktorý umožňuje jej lícne kosti a oči vypadnú.

Dúfam, že tento článok vám pomohol pri výbere správneho krátky účes ste vždy priala forJ strieľať poznámku, na ktoré účes ste sa rozhodli pre?

load...