Účes

Half updo: krok za krokom

Half updo: krok za krokom

Hľadáte pre účes, ktorý je elegantný, ľahko robiť, a extrémne nízke nároky na údržbu? No, nemusíte hľadať ďalej než pol updo.

Polovičná updo je neuveriteľne všestranný účes. Ide to s len o nejaké oblečenie - či už je to etnická či western. Je ľahké obnoviť a okamžite zosilňovače svoj vzhľad. Ak máte zlý deň, tento účes môže byť váš záchranca. Ponúka dokonalú rovnováhu medzi správou vlasmi a Amp svoj štýl kvocient. Postupom času sa tento účes sa vyvinula. To môže byť tak základná alebo komplikované, ako chcete, aby to bolo. Je to jedna z najpopulárnejších účesov okolo. V skutočnosti je celá rada osobností, vrátane Jessica Alba, Angelina Jolie a Kim Kardashian, boli pozorované športové ju na červenom koberci. Tu je krok za krokom sprievodcu, ktorý vám pomôže znovu vytvoriť.

Budete potrebovať

  • Sponky
  • Lak na vlasy

Ako si vyrobiť o pol updo

Než začnete štýl, je dôležité, aby si pri príprave vlasy. Ak ste si umyl vlasy, je potrebné nechať vyschnúť správne, a to buď samostatne, alebo pomocou fénu. Nepoužívajte príliš veľa tepla, ako vaše vlasy mohli skončiť hľadá kučeravá.

load...

Keď sú vaše vlasy suché, kefa dôkladne, aby sa odstránili prípadné zamotania a robiť to hladšie. Ak vaše vlasy sú na suché strane, použite pre úpravu séra, aby sa vaše vlasy vyzerať lesklejšie a hydratovanú. Potom môžete začať ujímání pol updo.

Krok 1

Začnite tým, že kefovanie si vlasy dozadu. Rozdeľte si vlasy do dvoch častí. Potom zhromaždí predná časť si korunu, takže zvyšok svojho rozpustenými vlasmi.

load...

Krok 2

K tomuto kroku je potrebné otočiť časť ste rezu off k samým končeky prameňov. Uistite sa, že ste ju krútiť pevne, aby to nepríde vrátiť späť.

Krok 3

Teraz cievka skrútený časť okolo seba, aby miniatúrne buchtu. Udržiavať ju na svojom mieste pomocou sponkami. Zaistite updo pomocou streknúť lak na vlasy na to.

Pred ich použitím môžete tiež sprej sponkami s lakom na vlasy. To zaistí, že nemajú vykĺznuť a zničiť váš účes.

Konečný vzhľad

To je konečný vzhľad. A my vás uistiť, že to nebude trvať dlhšie ako päť minút, aby štýlu.

Rýchle tipy

1. Môžete experimentovať s rôznymi textúrami. Pred začiatkom si môžete stočiť alebo narovnať vaše vlasy, v závislosti od typu vlasov máte. Nezabudnite použiť tepelne ochranný sprej pred použitím akejkoľvek stylingové nástroje.

2. V prípade, že pol updo je príliš obyčajný na vašej chuti, môžete jazz to s príslušenstvom podľa vášho výberu. Existuje veľa možností k dispozícii, pokiaľ ide o sponkami. Môžete vyskúšať rôzne farby alebo vzory. Čelenky sú tiež skvelá voľba. Nielen, že to pomôže udržať svoje rany z vašej tváre (ak ich máte), ale aj celý účes vyzerať roztomilejší.

3. Ak chcete pol updo viac elegantné, môžete pridať väčší objem na temene. K tomu je potrebné tupírovať predná časť po vás oddiel ho. Použite trochu laku na vlasy, takže objem drží. Potom uhladenie hornú časť von. Postupujte podľa pokynov uvedenej vyššie, a máte hotovo!

Bez ohľadu na to, aké vlasy máte - vlnité, rovné, vlnité alebo - to je vždy skvelý štýl so športom. Takže to skúsiť, a povedzte nám o tom v sekcii Komentáre nižšie.

load...