Účes

Francúzsky Twisted Ponytail tutorial - s podrobnými krokmi a obrázkami

Francúzsky Twisted Ponytail tutorial - s podrobnými krokmi a obrázkami

Elegantné a sofistikované, že je to, čo francúzske ženy. Ich zmysel pre štýl je tak hlboko zakorenené v nich, že sa stala súčasťou ich osobnosti. Niet divu, módne ikony a stylisti zo všetkých kútov sveta sa snaží obnoviť klasické francúzske pozrieť do svojich výtvorov.

Francúzsky Twist pony je elegantný, jedinečná variácia klasického copu. Ja hovorím, že je to elegantné, pretože ho môžete nosiť v práci, na jeden deň von, alebo na zvláštne príležitosti, a väčšina z vašich oblečenie možno spárovať s ním. To vyzerá ako tradičný cope spredu, zatiaľ čo vzadu, tam je záblesk výnimočnosti a elegancia v podobe mini reverznej francúzsky twist.

Tu je skvelý návod, ako sa môžete pobaviť s vrkočom a dať mu francúzsky zvrat.

Budete potrebovať

  • U kolíky
  • Oddiel Clip
  • Gumička

Ako si vyrobiť francúzsky Twisted Ponytail

Krok 1

load...

Začnite s suché alebo vlhké vlasy. Si môžete vyskúšať tento účes na oboch rovné a kučeravé vlasy. Česať si vlasy jemne a vytiahnite ju späť. Naneste na vlasy penou na polovici dĺžky vlasov (a nie na koreňoch). Tento produkt bude dávať zvýšený objem vašich vlasov a lesklý "just-premýva" vzhľad. To je zvyčajne ľahšia o vlasy na rozdiel od gélov, ktoré vážia si vlasy dole a dať im chrumkavé vzhľad.

Ak máte tenké alebo jemné vlasy, potom pena je pravdepodobne musíte mať výrobok pre Vás, pretože poskytuje okamžitý impulz k objemu vlasov.

Krok 2

Teraz rozdeliť si vlasy diagonálne na dve časti - jedna väčšia časti a jeden menší časti. Čím väčšia časť by mala obsahovať tri štvrtá časť vlasov. Potom oddeliť menšie úsek, ktorý by bol o palec alebo dva od ucha. Použite sekciu klip k oddeleniu časti.

load...

Krok: 3

Vezmite väčšiu časť a pevne ho do chvosta pomocou gumička.

Krok: 4

Teraz sa menšia časť a spustiť otáčaním. Snažte sa, aby Twist tak pevne, ako je to možné, takže to nie je uvoľniť, keď ju zabaliť okolo chvosta.

Krok: 5

Twist oddiel až do konca a potom začať obaľovanie skrútený úsek cez cope a okolo neho.

Krok: 6

Zaistite skrútený obal pod cope pomocou U kolíky. Až budete hotoví s zaistenia zvrat, rozpliesť zostávajúcu časť vlasov a nechajte ho splynúť so zvyškom svojho chvosta. Použite nastavenie sprej zabezpečiť ju. A máte hotovo!

Ak sa snažil na rovné vlasy je vrkoč vám sofistikovanejšie a elegantný vzhľad, zatiaľ čo na vlnité vlasy, dáva menej formálne a funky vzhľad. Môžete úpravu účesu podľa príležitosti.

Rýchle tipy

Tu je niekoľko rýchlych tipov a trik, ktorý vám pomôže váš štýl francúzskej krútený vrkoč:

  1. Môžete accessorize svoju francúzsku zvrat lepením nejaké perličkové alebo lesklé korálky na neho a dať mu viac ženský vzhľad.
  2. Môžete tiež nosiť vlasy kapela, alebo dať prírodné kvety, aby sa vaše vrkoč vyzerajú skôr elegantné a dievčenskú.
  3. Ak chcete dať svoj účes variantu, môžete normálne vrkôčiky alebo holandský vrkoč menšiu časť vlasov miesto dávať to zvrat.

Takže, nebolo to také jednoduché? Na čo čakáš? Daj to chladnú twist skúsiť a dať svoj nudný cope človeka! A to podeliť o svoje názory v poznámkach nižšie.

load...