Účes

Budete mať LOB WOB - elegantné nové vlasové štýly v meste

Budete mať LOB WOB - elegantné nové vlasové štýly v meste

Prekvapivo, tento účes sa šíri ako lesný požiar v pozlátko mesta, obaja Hollywood a Bollywood, a vyzerá to, že je to tu zostať. Predkladáme Vám do roku 2015 najviac ohromujúci človeka, vlnité bob.

Je úžasné vidieť našu docela strieborné plátno dievčatá vypuknúť obvyklé a zbavujú svoje dlhé zvodné zámky pre elegantné, odvážne štýl. Či už je to elegantné Emma Stone, alebo nepredvídateľný Katy Perry, tučný Sonakshi Sinha, alebo elegantné Frieda Pinto, všetci sú gung-ho o bob, a tu je dôvod, prečo aj vy ju mohol skúsiť s veľkou ľahkosťou.

Pracuje so všetkými textúry srsti:

Či už máte prírodnej vlny, rovné pramene alebo dokonca kučeravé zámky, bude trochu styling vylepšiť ten pohľad. Skvelý strih a niekoľko produktov zmení účes ako mávnutím čarovného prútika.

load...

To nepotrebuje toľko Styling:

Tento vzhľad by mal vyzerať chaotický. Jedná sa o posteľ druh hlava štýlu, takže sa rozhodne nemusíte tráviť hodiny s železom. Len skrotenie vĺn bude stačiť a budete mať dobré ísť.

Udržuje zdravé vlasy:

Keď sa zníži množstvo styling, je automaticky menej rozbitie a menšie škody. Plus, krátke vlasy tiež znamená, že žiadna štiepeniu. Takže ste odišiel s vlasmi, ktorá je zdravá a vyzerá živý.

Vyrastá Krásne:

Na rozdiel od iných populárnych účesov v minulosti, rovnako ako asymetrické bob a škriatok, zvlnená bob je celkom jednoduchý účes. Preto nikdy nebudete musieť vysporiadať s trápne fáze rastú-out. Budete vyzerať rovnako ako trendy, aj keď sa to začína vymykať. A budete radi vedeli, že, ako to rastie von, bude to vyzerať ako druhý najviac Smerovanie účes, LOB (dlhý bôb).

load...

Ak hovoríme o Lob...

LOB je dlhšia verzia WOB, a vyzerá rovnako ako v pohode. To by vyhovovalo oválne tváre najviac. Ale je to aj účes, ktorý štartuje nadváhy z vašej tváre. Najlepší spôsob, ako nosiť LOB je nasledujúci:

 1. Nechaj si to voľné a prirodzené, takže to tečie a ohýba okolo krásne.
 2. Dalo by sa to udržať poker rovno pre formálne DOS alebo nočných outs. (Dáva vám Pánska)
 3. Dĺžka je ideálna buď zviazať ho, alebo nechaj byť uvoľnený. Preto je určite viac možností, účes s týmto.

Bob je veľmi univerzálny účes, a ak vás zaujíma, ako by ste mohli štýl krátke vlasy zakaždým inak, strach nie, pretože tam je nepreberné množstvo štýlov, ktoré môžete vyberať. Kus-y Wave, Retro Chic, Karat vĺn, Barely There vĺn, pol na pol, krútené Tendrils, a mnoho ďalších. A tu je vypracovanie dve jednoduché a ľahké štýly môžete zvládnuť veľmi rýchlo:

1. Lovely Lob:

Tento štýl dáva Long Bob krásne prírodné vlny.

Styling:

 1. Vykurovať kulmu na strednej alebo vysokej teplote.
 2. Použiť nejaký styling mousse, aby vaše vlasy.
 3. Časti vlasy na stranu. Môžete to urobiť s ľahkosťou pomocou vnútorného rohu alebo uprostred jedným okom ako vodítko pre vytvorenie oddeľovanie.
 4. Vyfúkať zdvihnutím veľtrh z koreňov pomocou prstov.
 5. Teraz sa časti vašich vlasov tak, že sú väčšie ako priemer vášho kulma, a stočiť smerom od a smerom k vám tvárou striedavo.
 6. Skončiť s spreje.

Tento účes je univerzálny a bude vyhovovať každému tvaru tváre.

2. The Deep Wave:

To je oveľa jednotnejší štruktúra, ktorá využíva hlboké vlny dať uhladenejší vzhľad.

Styling:

 1. Použiť nejaký zväčšenie objemu pena v celej vaše vlasy.
 2. Vyfúkať vlasy dobre.
 3. Oddeliť vlasy do troch horizontálnych úsekov, a upevnite oba horné úseky s klipmi.
 4. Teraz oblúčik celý oddiel spoločne, aby to krásny hlboký vlnu.
 5. Štýl na strednú a hornú časť rovnakým spôsobom.
 6. Skončiť s spreje.

Opäť platí, že tento účes je univerzálny a bude vyhovovať každému tvaru tváre.�

Je na čase, máte namierené do salónu a sported najmódnejšie štýl v roku 2017 pred tým, než vyjde z módy!

load...