Účes

Balayage a Ombre - aký je rozdiel?

Balayage a Ombre - aký je rozdiel?

BALAYAGE, tieň, Temná flamboyage... Nie je presne slová, ktoré ľahko zísť svoj jazyk, že? Ale od tej doby prevzatia svete módy, tieto vlasový styling termíny sa stali súčasťou bežnej žargónu každý priznaný módne narkomana. Váš Instagram zdroj je pravdepodobne naplnený až po rukovať so všetkými nádherné varianty týchto štýlov. Nech je to ako chce, všetky tieto slová majú tendenciu sa miešať do seba vo vašej hlave a viesť k veľa zmätku. No, teraz, že som tu, nemáte sa čoho báť! To mamička vám povie všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste mohli rozlišovať medzi BALAYAGE, Ombre, chladný a flamboyage.

Čo je BALAYAGE?

Vieš, tie nádherné dievčatá, ktoré vidíte na pláži, ktorí majú perfektný plážový bods a dokonale Sunkissed vlasy? To je pohľad BALAYAGE dá si vlasy. Slovo, BALAYAGE 'samo o sebe znamená "zametať" vo francúzštine. Takže, sušič zosvetľovač / farba sa doslova "pozametal" alebo maľované na úsekoch svoje vlasy, aby jej zdôrazňuje, že je o niekoľko odtieňov svetlejšie než je vaša prírodná farba. Vlasy na dne sa nechá tmavšie pridať rozmer a pohyb vášho celkového vzhľadu. Takže BALAYAGE pokúsi znova efekt vlasov, ktorý bol prirodzene odľahčená slnkom. Vzhľadom k tomu, fólie sa nepoužívajú k nasýteniu farieb, vrcholom dopadne mäkšie a prirodzený vzhľad. A ako vaše vlasy rastú von to len pridáva na kráse BALAYAGE.

Tu je návod, ako môžete BALAYAGE vaše vlasy doma

Čo je Ombre?

OK, ak ste žil pod skalou, neexistuje žiadny spôsob, že by ste mohli mať unikol záplavu ombre vlasy na vašej stránke Instagram / Facebook / Tumblr. To je jeden trend, ktorý vyzeral, že príde ako tsunami cez internet. Slovo, tieň 'v podstate znamená, tieň' vo francúzštine. (French je veľký všetkými týmito kaderníkov z nejakého dôvodu). Čo dáva zmysel, pretože efekt vytvára tak trochu tienisté. Ombre vlasy má v podstate svoje prirodzene tmavé korene na vrchole, ktorý sa pomaly transformujúcich sa úplne do svetlejší odtieň smerom ku koncom. Takže môžete vidieť dve odlišné farby na koreňoch a na koncoch. Zatiaľ čo tradičné tieň zahŕňa tmavo hnedé korene, ktoré prelínajú blond odtieňa, môžete si tiež urobiť to farbením svoje korene v tmavom odtieni prakticky ľubovoľnú farbu a vybledne do svetlejší odtieň na koncoch.

load...

Tu je návod, ako môžete Ombre vaše vlasy doma

BALAYAGE Vs Ombre

No, teraz už vieme, čo BALAYAGE a tieň presne sú. Ale stavím sa, ešte stále existujú niektoré zo svojich vonku myslenia, "Stále to nechápem! Obaja vyzerajú úplne rovnako ku mne! "Aký je rozdiel medzi BALAYAGE a Ombre? Takže pripútať sa, Chiquitas! Mama to bude jasné, všetky svoje pochybnosti!

OK, najprv hore, poďme sa pozrieť na BALAYAGE ako zvýraznenie a tieň ako farebné blokovanie. Takže BALAYAGE zahŕňa farby doslova maľoval do vlasov v pruhoch, aby to slnečne vzhľad. V Ombre, všetky vlasy na dne sa bielia (ak ste brunetka) a farebný do svetlejší odtieň, než svojim koreňom. Kým tam je jasná fade čiara medzi týmito dvoma farbami Ombre, nie je tam žiadna taká vec BALAYAGE. K vrcholom zapadnú do svojej prirodzenej farby vlasov. A konečne, pretože vaše vlasy dole zostáva tma v miestach, tam je viac pohybu a rozmer vo vzhľade BALAYAGE. V Ombre, tým tmavšia farba na korene jednoducho a úplne prejde do svetlejší odtieň smerom ku koncom.

load...

Flamboyage Vs BALAYAGE

Flamboyage... Zaujímalo by ma, ako sa všetky tieto farby na vlasy firmy prísť s takými zaujímavých mien pre nové farbenie vlasov techník. Flamboyage je farbenie vlasov metóda, ktorá bola vyvinutá Davines, s vlasmi-tech spoločností. Hlavný rozdiel medzi BALAYAGE a flamboyage leží medzi technikami, ktoré používajú. BALAYAGE zahŕňa ručné maľovanie farbu na vlasy a absolútne žiadne využitie fólie k nasýteniu upozorní. Flamboyage, na druhej strane, používa priehľadné lepiace pásky, aby sa práce na jednotlivých úsekoch vlasy ľahšie a nasýtenia farieb. Kým BALAYAGE vám prirodzene Sunkissed vzhľad, flamboyage zosvetlí a zvyšuje vašu prirodzenú farbu vlasov, čo je takmer reflexná efekt.

Pochmúrny Vs Ombre

Sombre nie je nič iné, uhádli ste, subtílne Ombre. Temná rovnako ako Ombre, zahŕňa aj tmavé korene blednutiu do svetlejší odtieň smerom končeky vlasov. Ale tam je len malý rozdiel medzi týmito dvoma. Sombre v podstate začína trochu vyššie vo vlasoch než Ombre. A, na rozdiel od strohé blednutiu línie, ktoré vidíte medzi dvoma farbami v Ombre, tam je jemnejšia prechod medzi dva v ponurej. To robí to lacnejšie opraviť a udržiavať ako Ombre. Svetlý odtieň na koncoch v Sombre tiež nie je toľko odtieňov svetlejšie než tmavý hore, ako je tomu u Ombre. Tak to funguje lepšie pre blondínky, zatiaľ čo tieň sa najlepšie hodí pre brunety. Celkovo vzaté, je to proste mäkšie a jemnejšie verzie tradičných Ombre.

Aaaand máme hotovo! Tak šťastný, že sme všetci dohnali na všetkých farebných trendov vlasovej, alebo nie? No, teraz, keď viete všetko, čo potrebujete vedieť o Ombre, chladný, BALAYAGE a flamboyage, komentár nižšie a dajte nám vedieť, aký štýl umieraš vyskúšať sami!

load...