Účes

Ako získať kučeravé vlasy cez noc?

Ako získať kučeravé vlasy cez noc?

Kučeravé vlasy je "IN", čo teraz. Ženy na celom svete sú foresaking pin rovné vlasy trend a rozhodli pre zábavu kadere. Teraz, ak ste požehnané s kučeravými vlasmi, netrápte.

Dobrou správou je, že kučeravé vlasy je oveľa jednoduchšie štýl než rovné vlasy. Ak máte čas a trpezlivosť, potom si ani nemusíte teplo! Získať dobrú penu a umožní, aby krásne lokne zostať na svojom mieste po dlhú dobu. Existuje mnoho spôsobov spoločenskej rovnako, ale ak ste na pozor na ľahkú metódu curling o tom, aby sa vaše vlasy vlnité cez noc doma, len čítajte ďalej.

Veci, ktoré budete potrebovať:

Len dobrý curling pena udržať vlasy krútia na mieste a vlasy kapely.

Ako získať kučeravé vlasy cez noc?

Krok 1:

Mierne vlhké vlasy a hrebeň to, aby sa odstránili všetky zapletenia sa širokým ozubený hrebeň.

Krok 2:

Potom sa tenká čelenka, alebo vytvoriť svoj vlastný, ktorý vyzerá asi takto.

Krok - 3:

Tie kapela na čelo týmto spôsobom.

Krok - 4:

Z jednej strany hlavy, pri uchu, sa časť vlasov pod pásma týmto spôsobom.

Krok - 5:

Bez toho spleti, zabaľte ju do pásma starostlivo a pevne. Ťahať celý zabalený vlasy dole a podľa potreby sa rozčesávajú.

Krok - 6:

Vezmite ďalší úsek vlasy tesne vedľa predchádzajúcej časti vlasov ste prišli a zabaliť ho do pásma znova, bez spleti opäť dole ťahom.

Krok - 7:

Vezmite ďalšiu časť vašich vlasov a vyššie popísaný postup starostlivo zopakovať. To je, ako to vyzerá. To je obraz ukazuje to robí na pol cesty. Dokončiť to na druhej polovici taky.

load...

Ak máte dlhé vlasy, potom to bude relatívne jednoduchšie, ako to urobiť. Ale ak máte dlhé vlasy ako ja, potom budete musieť zabaliť väčší počet opakovaní. Ak máte dlhšie vlasy, ako ja, potom to môže byť o niečo zložitejšie, pretože musíte nájsť miesto na zabaliť vlasy.

Krok - 8:

Spray dobrý vlasy penu. Mať dobré vlasy kulmou / produkt je nutné! V opačnom prípade bude vaše vlasy narovnať minútu ho hrebeň.

Krok - 9:

To je, ako to vyzerá, keď dokončenie obal.

To je pohľad spredu. Vzhľadom k tomu, moje vlasy sú dlhé vlasy pokryl celý obvod hlavy. To sa vzťahuje na celú hlavu bez medzier. Som rád, že som nezostal s možnosťou vlasmi, ktoré nemôžem zabaliť do kapely.

load...

Vykonajte tento postup pred večerou a nechajte ju cez noc tak, že dostanete toľko času odísť takhle.

Konečný vzhľad:

To je, ako moje vlasy vyzerali, keď som ju otvoril v dopoludňajších hodinách. Tieto krútia robil môj deň! Všetko úsilie z predchádzajúcej noci vyplatila!

Ak chcete, aby vaše kadere len u špičiek, potom je to určite najlepší spôsob. Ak chcete, krútia pre celé vlasy, potom sa budete musieť vrátiť vaše vlasy bližšie ku koreňom taky.

Tak to je, ako sa dostať kučeravé vlasy cez noc doma bez tepla! Prosím vás, podeľte sa o svoje skúsenosti sa s nami v komentároch.

load...