Účes

Ako urobiť vodopád Braid: krok za krokom tutorial

Ako urobiť vodopád Braid: krok za krokom tutorial

Vodopád vrkoč je jedným z najkrajších účesov vôbec. Väčšina z vašich vlasov je ponechaná voľná, a môžete predviesť svoje lesklé a dlhé zámky (ak máte Rapunzel, ako vlasy!), Alebo ísť punkovú cestu (ak budete chcieť svoj vrkoč chaotický) s rovným elan. To Princesse vrkoč vyžaruje romantickú auru a robí vyzeráte veľmi žensky. Po zakopnutia na tento vodopád vrkoč na Pinterest Pred niekoľkými dňami som sa rozhodol znovu tento jednoduchý, ale moderný účes. Som si istý, že všetci môžu ľahko vyskúšať doma.

Takže, poďme sa naučiť, ako si vodopád cop!

Začnite tým, že prepping vaše vlasy. Uplatniť dobrou sérum a hrebeň ho detangle. Sérum pomôže nielen k detangle vaše vlasy, ale tiež pridať lesk na to. Odporučila by som, aby ste použiť pádlo kefu, aby sa vaše vlasy zamotania.

load...

Krok 1

Preveďte bočné oddiel. Potom sa časť vlasov zo strany, ktorá má viac vlasov a rozdeliť túto bandu do troch sekcií.

Krok 2

Teraz, cez zadnú časť cez stredné. Potom cez prednú časť cez stredné. Začať robiť francúzsky vrkoč krížením zadná časť cez prostredné a potom sa pridá nový úsek vlasy pripojiť existujúce vrkoč.

load...

Krok 3

Teraz cez prednú časť nad prostrednom a pridať ďalšiu časť vlasov, rovnako ako sme to urobili v druhom kroku.

Krok 4

Tentoraz namiesto cez zadné prameň cez stred, len hodiť ho dole a pridať nový úsek vlasov priamo za sekciu a cez to cez stred. Začať robiť vrkoč v tomto vzore len do vrkoč dosiahne zadnú časť druhého ucha.

Krok 5

Pripnúť ju zabezpečiť ju na svojom mieste. Nech niektoré pramene vlasov voľne cez vrchol čapu ju skryť.

Krok 6

Dokončiť svoj účes nanesením laku na vlasy a tie sú nastavené!

Môžete upraviť tento účes a dať mu svoju vlastnú variantu. Napríklad, môžete pokračovať opletenie okolo hlavy, aby si nádherné vlasy kapely.

Pre viac ženský vzhľad, môžete pridať krúti vašich kadere. Pre chaotický vzhľad, stačí zatiahnuť za vrkoč trochu ju uvoľniť. Ak chcete získať špirálovité kučery, zabaliť malú časť vlasov okolo stredného curling Tong. Teraz, vyčesať vlasy vytvoriť perfektné vlny. Stačí pridať vymysleného nazdobený hornou časťou, a môžete ju nosiť ako družička alebo Boho mláďa, alebo na záhradný svadbu.

Rýchle tipy

Tu je niekoľko rýchlych tipov a trikov, ktoré vám pomôžu váš štýl francúzskej krútený chvost a budete vyzerať úžasné diva ste!

  1. Môžete accessorize svoj vodopád vrkoč nalepením niektoré perly alebo lesklé korálky na to, aby to viac dievčenský vzhľad.
  2. Namiesto nanesenie séra, môžete použiť nejaký vlasy penu na polovici dĺžky vlasov (a nie na koreňoch). Tento produkt bude dávať zvýšený objem vašich vlasov a lesklý "just-premýva" vzhľad. To je zvyčajne svetlejšie na vlasy, na rozdiel od gélov, ktoré vážia si vlasy dole a dať im chrumkavé vzhľad.

Ak máte tenké alebo jemné vlasy, potom pena je musíte mať produkt pre vás. To dáva svoje vlasy okamžité zvýšenie hlasitosti a robí to vyzerať hrubšie.

To bolo jednoduché ilustrovaný návod, ako vytvoriť vodopád vrkoč. Dúfam, že sa vám páčil článok. Prosím, podeľte sa o svoje názory v poznámkach nižšie.

load...