Účes

Ako urobiť šišku Bun - Pictorial

Ako urobiť šišku Bun - Pictorial

Ak si myslíte, že tento príspevok je všetko o cukrárne, zamyslite sa znova. Hovoríme o Smerovanie, elegantný a veľmi ladný účes - šišky drdolu. To drdol, viac populárne medzi Letušky, je ľahké a veľmi elegantné updo. Či už máte zlý deň, alebo dobrý, alebo v prípade, že teplo je stále na nervy, alebo ak ste práve extrémne leniví umyť si vlasy, je to skvelý účes zvoliť. Obliekania pre prácu sa zdá byť tak oveľa jednoduchšie a zábavnejšie. Najlepšia časť - tento účes vyzerá skvele s absolútne žiadne oblečenie. To bude vyzerať skvele na nevestu a je vhodný aj pre družičku. Môžete nosiť do práce, alebo na večierok. Nech sa vám to spárovať s elegantné šaty, alebo sofistikované šaty, elegantným sárí alebo formálne obchodnom opotrebenia, dosť neuveriteľne, tento účes sa hodí do každého vzhľad alebo štýl. To je určite pridať okamžité glam do vášho súboru, bez ohľadu na príležitosť.

Šišky buchta je natoľko univerzálny, že môže dokonca byť spárovaná s francúzskym vrkoča. To môže ísť na boku, to môže byť vykonané vysoká alebo nízka, môžete vytvoriť chaotický vzhľad, alebo elegantné jeden. Preto, ako sa toto právo buchta vám umožní pohrať a vytvoriť mnoho účesov. Neznie to nesmierne vzrušujúce? Takže, bez ďalších okolkov, poďme sa dozvedieť, ako to urobiť šišku buchtu.

Po prvé, poďme sa pozrieť na to, čo budete potrebovať, aby štýl svojej kadere do tejto nádhernej updo.

Veci, ktoré potrebujete:�

  • Šišku Bun (ľahko dostupné na maškarný obchode) / A Piece Of Elastic
  • Chvost hrebeň
  • Niektoré Plastic Gumičky
  • Niektoré sponkami
  • Lak na vlasy

DIY Krok - za - krokom príručka pre to šišku Bun:

Krok 1:

load...

Vytiahnuť všetky svoje vlasy dohromady a hrebeň úhľadne pomocou chvostovej hrebeň. Tlačiť všetky svoje vlasy zozadu, a držať ho do úhľadného copu. Kravata to pomocou gumičkou. Jedná sa o základný a úhľadné airhostess žemli, ale elegancia kvocient naozaj záleží na účese, ktorý chcete športu. Ak chcete, chaotický vzhľad, alebo ak chcete francúzsky vrkoč vo fronte, je potrebné, aby zohľadnili, že pred spustením buchtu. V prípade, že chcete na buchtu na strane, budete musieť zodpovedajúcim spôsobom vytvoriť svoj chvost.

Krok 2:

Slip šišky bochník alebo pružný, do chvosta.

Potom zakryte koláč s vlasmi; budete musieť použiť svoje ruky držať vlasy tesný.

Akonáhle to bude hotové, môžete použiť iný gumičku zabezpečiť ju.

Tento krok je najdôležitejšie, a môžu tiež byť trochu zložitejšie. S trochou praxe, budete dosiahnuť dokonalosť. Spočiatku možno budete chcieť použiť zrkadlo, ktoré vám umožní vidieť, ako si prácu buchtu. Akonáhle zvládnete techniku, to bude oveľa jednoduchšie.

load...

Krok 3:

Teraz musíte sa pýtať, čo robiť so zvyšnými vlasy, ktoré sú trčí.

No, všetko, čo potrebujete urobiť, je rozdeliť do dvoch častí, a točiť každú časť okolo drdolu.

Zabezpečiť tento prebytok vlasy sponkami. V prípade, že chcete AMP tento jednoduchý drdol, mohli by ste vrkoč zvyšný vlasy, a potom ho zaistite, aby vaše Bun ozdobný rámik.

Krok 4:

Sádzacieho nejaký sprej na vlasy sa začistenie túlavých pramene vlasov, a udržať buchtu na mieste po dlhšiu dobu. Použite svoj chvost hrebeň dať všetky vlasy na popredné miesto. Tam idete - ďalší narýchlo účes vo svojej mačiatko!

Nebolo to ľahké? Ak chcete zdokonaliť šiška drdol oveľa jednoduchšie, sa pozrieť na tomto videu:

load...