Účes

Ako športovať Pixie účes pre rôzne tváre Tvaruje?

Ako športovať Pixie účes pre rôzne tváre Tvaruje?

Rez škriatok je krátky účes s twist na to. Je to krátky na chrbte a bokoch a už v prednej časti. Predstavte si to! Nie je to len zdať očarujúce?

Rez škriatok bol najprv propagovaný v 1950 a teraz je zošívanie účes celebrity ako Halle Berry, Rihanna, Keira Knightley, Victoria Beckham a Katie Holmes. Tento účes je tiež veľmi populárny medzi teenagerov a dospievajúci celebrity, ako je Miley Cyrus a Emma Watson taky.

Tieto Pixies sú nenáročné na údržbu a je možné nosiť ležérne alebo môže byť štylizované pre zvláštne príležitosti. Je ideálny pre ženy a dievčatá, ktorí nechcú tráviť veľa času vo stylingu.

load...

Existujú rôzne škriatok účesy pre rôzne rezy tvár. Nižšie sú uvedené niektoré z škriatok účesov:

1. Pre oválu tváre:

Ženy s oválne tváre môže vytiahnuť niektorý vyzerajú naozaj odvážne strihy Pixie! Môžete pridať strapce na temene pre objem. Krátke strapce upozorniť na všetky vaše rysy a zvýrazní vaše lícne kosti a plné pery. Môžete buď ponechať strapce na čelo alebo stranu zametať je na ktorejkoľvek strane. Ak hľadáte pre jemnejší vzhľad vy majte na strapce dlhšie.

2. Kolo tvárí:

Hlavným cieľom pre bicykel, ktorým čelia krásy je, aby to vyzeralo trochu viac pretiahnuté. To možno vykonať pridaním výšku koruny. Mnoho vrstiev treba doplniť, aby tento potrebný objem. Pre okrúhle tváre, vyhnúť sa krátke rany, pretože by zníženie hlasitosti na korunu. Na zadnej strane tohto účesu je takmer holičstvo štýl chlapec strih.

load...

3. V tvare srdca tvárou:

Pre tvare srdca tvár, hlavným cieľom je pridať výšku pretiahnuté tváre. V tomto účesu, veľa textúry sa pridáva do koruny dať tvári tú správnu rovnováhu. Boky sú uložené ploché, aby tvár podlhovasté. V tvare srdca tváre majú širšie bočného hlavu, takže si môžete pridať strapce skryť čelo. Môžete buď udržať vaše strapce na prednej upozorniť na svoju tvár, alebo stranu zamiesť je, aby sa vaše predné hlava vyzerať užší. To Pixie účes je najlepšie pre ženy, ktoré majú malú plochu, nápadné oči a vysoké lícne kosti.

4. U náměstí tváre:

Ak máte štvorcový tvar tváre, potom máte silnú hranatú čeľusť a váš tvár opatrení o rovnaký od zhora nadol a zo strany na stranu. Z tohto škriatok účes, dostanete mäkký vrstvený strih. Nechápte tupú ranu, ako by zvýrazniť svoju hranatú čeľusť. Tiež vyhnúť priame, tupé a silné rany. Namiesto toho ísť na vedľajších pozametal rany, ktoré sú tesne pod dĺžky obočia. Udržujte svoje ostrihať tesne pod čeľusť.

5. Pre Balanced tvárí:

Krásky s vyváženou tvár môže ísť o krátke bob rezu Pixie vlasov. Rez je krátky na zátylku, zatiaľ čo horná a boky sú silnejšie pre väčšiu univerzálnosť. Tento vrstvený vzhľad bob s vlasmi zastrčené za uši, vyzerá ako krátke škriatok. Môžete sa tiež vydať na krátku ofinou nad vašou predné hlavy, ktoré zdôrazňujú svoje lícne kosti.

Takže plánujete čoskoro šport Pixie? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie.

load...