Účes

Ako sa osobnosti s diamantom tváre Tvar ich vlasy?

Ako sa osobnosti s diamantom tváre Tvar ich vlasy?

Diamant v tvare tváre vyžaduje veľkú starostlivosť pri výbere účesy. Tvar diamantové čelné máva veľmi úzku líniu vlasov a tiež brada má tendenciu sa dostať veľmi zdôrazniť. To sú dva faktory, ktoré treba mať na pamäti neustále pri výbere účesu pre tento typ tváre.

Ak hľadáte pre niektoré možnosti vyskúšať vy, potom prechádzať, ako sa tieto 10 Diamantový tvar tváre celebrít podarilo vyzerať tak skvele so svojou voľbou!

Účesy celebrít s diamantom tvárí

Prečítajte si nižšie sa dozvedieť viac o účesy diamant v tvare tváre celebrity sported na:

1. Viola Davis:

Viola je osobnosť, ktorá vie, ako používať svoj diamantový tvar tváre sa dostať, že dokonalý vzhľad s krátkymi vlasmi! Ona používa stredná alebo krátku dĺžku vlasov veľmi dobre, že doplňuje diamant typ tváre, že ona bola požehnaná tým, že drží vlasy z tváre a brať pozornosť od skôr ostro rezané rysy, ktoré prichádzajú s týmto typom tváre.

load...

2. Yvette Nicole Brown:

Ona je dobrým príkladom toho, celebrity, ktorí sa snažia na rôznych pohľadov na diamantu typu tváre, ktorý dopĺňa jej bacuľaté rámček. Ak si všimnete, že má veľmi apt dĺžku vlasov až do ramena, ktorá neberie off pozornosť od svojich charakteristických rysov tváre.

3. Garcelle Beauvais Nilon:

Ona vás ohromí s rôznymi typmi účesov, ktoré môžu ísť s tvarom diamantu tváre. Nosí formálny vzhľad veľmi dobre jej valcované za ramená dlhé vlasy, ktoré spadá tiež od jej typu diamant tváre.

4. Tyra Banks:

Ona je známa pre svoje ostré črty tváre, ktoré tvoria jej vyniknúť aj v dave. Táto supermodelka, či vie, ako vytvoriť taký tvár vyzerať dobre so svojimi kaderami, ktoré sú farebné akurát a padá na ramená. To pomôže jej nosiť semi-formálne vzhľad, ktorý sa väčšinou opíše.

load...

5. Shilpa Shetty:

Hoci jej tvár je dlhý a oválny ako celok, jej ostré čeľuste linka robí jej tvár, aby boli kvalifikované v súlade s typom diamantu. Shilpa je veľmi dobre známe, bollywood herečka, ktorá je teraz fitness guru pre mnoho. Jej voľba strednej a dlhé vlasy, je niečo, čo nie je príliš spoločného s typom diamant tváre, ale ona si istý vyzerá ohromujúci zakaždým!

6. Koena Mitra:

Tento Hindčina filmová herečka má veľmi prominentnú hľadá typ diamantový tvár a jej sexy telo a svetlá pleť je dobre vyvážená s druhom make-up a vlasy nosí. Opäť je to jedna osoba, ktorá má dávať pozor, ak chcete väčšiu dĺžku s týmto typom tváre.

7. Mallika Sherawat:

Tento zmyselný indickej a medzinárodnej filmová herečka vie, ako urobiť prechod pozornosť od jej horúce telo k jej tvare kosoštvorca strane, ktorá je dobre prezentované s dobrým krytom vlasov. Najčastejšie pozorované u čiernych vlasov jej široký úsmev dopĺňa kompletné jej vzhľad.

8. Rihanna:

Rihanna je spevák, ktorý môže byť zreteľne označené, aby sa diamant v tvare tváre. Jej účes bol vždy krátky, v blízkosti bob rezu a vždy vyzeral dobre so svojím telom a typu tváre.

9. Serena Williams:

Serena Williams je určite módna ikona Od dnešného dňa pre mnoho žien. Táto tenisová hviezda vždy drží po ramená vlasy a robí to vyzerať skvele na jej diamantové tvaru tváre. Jej tmavej pleti možno použiť aj s farbou jej vlasov a nemá zatieniť jej tvárové rysy.

10. Brandy Norwood:

Tento zahnednuté krásy má krásny úsmev, ktorý priťahuje veľa pozornosti. Jej vlnité vlasy späť ide trochu mimo ramená, má dobrý objem a hrúbku na to, že je to dobre vyzerať na jej rám.

To sú najlepšími príkladmi účesy celebrít s diamantovým tvárí. Takže, ktorý medzi nimi budete pokračovať? Budeme radi, že poznať vaše názory.

load...