Účes

Ako používať Bump-Je to pre pukovaný vzhľad!

Ako používať Bump-Je to pre pukovaný vzhľad!

Už ste chcel tento lahodný objemný účes, ale vaše vlasy jednoducho len nemá toľko objem sám o sebe? Curling ani nepomohlo, takže ste vyskúšali srandu. Ale potom nemôžete dráždiť vaše vlasy príliš veľa alebo príliš často, je to zlé pre neho. Takže teraz máte tušenie, čo robiť?

Tu je riešenie. Už ste niekedy skúšali na Bump-to je pre vaše vlasy? Potrebujete plumped a narazil vlasy s menším množstvom podpichovanie?

Dobre, takže tu je tento článok o tom, ako používať bump-to a povedzme, že tam sú niektoré mýty týkajúce naraziť to začať. Ak niekto hovorí, že nepotrebujete dráždiť vaše vlasy vôbec, pri použití bump svojho potom je to totálna lož, alebo je to, že ich vlasy sú úžasne silný, takže budete potrebovať trochu podpichovanie sa dostať, že pouf skryť vaše bump to nástroj pod ním pre istotu a zároveň držať pevne, aby nespadlo.

load...

Ako sa dostať nafúknuté vzhľad pomocou bump-to

1. Česať vlasy dôkladne a aby vznikol jeden úsek z vrcholu a dať ju cez tvár na prednej strane. To bude visieť ako zámok neskôr, je to tenký rez. Nechaj si to zastrčený od ucha.

2. Vezmite hustý úsek z vrcholu teraz a dráždiť jej málo. Dať nejaký sprej na vlasy udržať hrúbku.

3. Umiestnite naraziť ju správne. Ak máte tenké vlasy a potom ísť na plochejšie a menšie naraziť ju.

load...

4. Kryt veľmi starostlivo doberali úsek cez zuby rána to. Vezmite pomôcť zrkadlá alebo vaše blízke v prípade potreby.

5. Zaistite sekciu so zvyšnými časťami vlasy vzadu a buď bezpečné pevne tak, aby naraziť nebude odpadávať s 4 - 6 sponkami alebo kravatu s gumičkou a robiť vrkoč (normálny alebo francúzsky) podľa vlastného výberu.

6. A konečne rozlúčiť vlasy na prednej strane, ktorý Ľavou visí na prvom mieste, po oboch stranách cesty alebo strednej lúčenie.

7. Spray trochu laku na vlasy držať bump to dizajn vlasy a puffedness.

8. Príliš veľa používanie laku na vlasy alebo podpichovanie môže dôjsť k poškodeniu vlasov.

9.You môžu využiť veľký curling barel železo krútiť vaše vlasy namiesto ich podpichovanie.

10. Ak máte pocit, že vaše vlasy je kreslenie váhu pri používaní narazí jeho, teda ak vaše vlasy sú tenké, potom môže dôjsť k rozbitiu, nepoužívajte naraziť jej vtedy.

load...