Účes

9 Unikátne plavené účesy, ktoré vás inšpirujú

9 Unikátne plavené účesy, ktoré vás inšpirujú

Plisované účesy sú veľmi sladké a sexy vyzerajúce. Dávajú pekný dievčenskú dotyk na svojej pravidelnej účesy. Teraz je čas ísť splietané cestu a verte mi, že nie sú tak ťažké.

Tu sú out 9 zápasoch za vrkoč účesy pre dievčatá

1. Messy Braid a Hair Cop:

To je chaotický účes s chaotický vrkoča a niekoľkými roztomilé vlasy pletenca na bokoch. Vezmite časti vašich vlasov zvnútra alebo zo strany a vytvoriť z nich do malých vrkôčikov. Použite fixačný sprej, aby im firma. Ak používate fixačný sprej, potom nebudete musieť zviazať gumičky malým prierezom vrkôčiky.

2. Ribbon Pletené Milk Maid účes:

To je ďalší krásny hľadajú pletený účes, že môžete dosiahnuť s bielou stuhou a normálne vlasy. Nalepiť bielu stužku na začiatku vlasy, ktoré budete robiť do skladaný vrkoča. Teraz, aby opletenie s peknou rozdeľoval pletenca vlasov. Obaliť to okolo hlavy, aby sa z neho mlieko slúžka vrkoča. A je to!

load...

3. Messy Pletené účes:

Budete musieť mať dlhé vlasy pre tento účes. Vezmite úhľadné časti vlasy a urobiť z nich skladaný vrkoča. Na konci pletenca, naneste fixačný sprej držať to tam. Môže prísť po niekoľkých hodinách, ale bude tam určite zostane po dlhú dobu, bez toho aby gumičkou.

4. Bočné Pletené Pony Tail:

To je pekný pohľad na večierok či dni strávenom v lete. Musíte vziať časti vlasov zo strán a urobiť z nich pekné spleteného vrkoč, ktorý skončí do copu. To na jednej strane, ktorá posilní celý vzhľad, skôr než robiť rovnaké veci na oboch stranách.

5. Splietané Fishtail vrkoč:

Elegantný úhľadne spletené rezu rybí chvost vrkoč vyzerá úžasne. Opustí zvyšok vlajúcimi vlasmi a elegantný. Bude to sladká účes aj pre vaše strany.

load...

6. Pletené Updo:

To môže byť zábava účes pre tomboyish vzhľad. Môžete skúsiť tento jeden na vlastnú päsť s čistým spleteného vrkoč, s ktorými budete musieť robiť praskali up top updo. Druhú časť vlasov bude mať malé pletenca. To bude vyžadovať pomoc stylista, je isté.

7. Pletené Thin Party Milk Maid účes:

To môže byť sladký účes na večierok alebo dokonca firemné get-spoločne. Môžete skúsiť tento pletené dávať pozor na jeden deň von s priateľmi taky. Urobiť krásny spletené rezu vrkoč z jednej strany a zabaľte ho cez hlavu. Urobiť pekný zadná buchta so zvyškom vlasov.

8. Reálne Flowers Splietané účes:

To môže byť pekný pletené účes na večierok, svadbu, alebo dokonca pre romantický večer. Vezmite časti vlasov a zabaľte ich do skladaný formy. Sklady v každom otočení o vlasy sú nutné, aby jej tento pohľad. Držať drobné ruže, ako je znázornené na obrázku.

9. Splietané Rihanna štýl bočné vrkôčiky účes:

Jedná sa o populárne pletené účes. Skoro ako opletené účes, ale môžete volať to z pletené účes rovnako. Čistý a uprataný, že má malé vrkôčiky spustenej z oboch rohoch, ktoré končia v dlhom vrkoča naklonené k jednej strane. Skúste toto von.

Ktorý z týchto pletené účesov ste ochotní dať šancu? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie.

load...