Účes

8 Štýlové a trendy dlhé účesy pre dievčatá

8 Štýlové a trendy dlhé účesy pre dievčatá

Kým škola je predovšetkým o štúdie, skúšky, skóre a dievčat, viete, je to tiež o štýle a móde, zostať v melódiu s najnovšími trendmi, nie? Aj keď nie sme po vás vyskúšať najnovšie červené koberce alebo dráhovej nápady, je tu niečo, čo v móde rozhodne chceme vás vyskúšať.

Pokiaľ máte dlhé vlasy a sa chystajú do školy, tu sú niektoré jednoduché a rýchle štýlové vlasový styling nápady. Nebudú mať príliš veľa času a bude vhodný pre školy aj pri pohľade fab. Tak to skúste a dajte nám vedieť, ktoré z nich miloval!

1. Viac prámiky na Pony:

Kým znovuvytvorenie presne tento účes pre školy môže trvať dlhšiu dobu, tu je to jednoduchšie a rýchlejšie verzie. Časti vlasy uprostred a vytvoriť prostrednej vrkoč pomocou chĺpkov tesne nad čelo. Teraz sa niektoré pramene z jednej strany a vrkoč ho. Opakujte na druhej strane. Teraz priviesť tri vrkôčiky vzadu a kravatu do nízkej pony.

load...

2. Loose Side Braid:

Časti vlasy na boku. Teraz sa všetky vlasy na druhú stranu a stuhy do voľnej nízkou vrkoča. Ak máte rany, nechať spadnúť prirodzene cez tvár, pokiaľ nie sú príliš veľké a je potrebné ich zastrčený. V takom prípade skúste jej miešania sa šnúrou; inak zadržať špendlíkom. To je jeden z jednoduchých účesov pre dlhé vlasy do školy.

3. Lano Braid:

Jednoduchý účes pre dlhé vlasy do školy! To je veľký jeden pre letami, s tou elegantný vzhľad, je čistý. Hrebeň späť všetky svoje vlasy a kravatu v tesnom vysokú poníka. Teraz sa vlasy a vrkoč ho znovu viazanie ju na konci. To bude fungovať s rozdelili účes aj bez neho.

4. Bun vrkoč:

Opäť skvelý jeden pre leta, pričom je vysoko na módne meradle príliš. Hrebeň späť všetky svoje vlasy a veľa do pol drdola, valcovanie niektoré z nich do drdolu a opustenie zvyšok otvorený. Teraz sa na rozpustené vlasy a vrkoč ho pevne, zaväzovanie nadol na konci.

load...

5. Bočné Braids Half Otvorené:

Časti vlasy v stredu. Teraz sa prednej strane vlákien na jednom konci a vrkoč, opakovať na druhej strane. Vezmite obe copy na chrbte a hrotom nad zátylku. Nech zostávajúce vlasy byť otvorené. To pomáha vytiahnuť späť na vlasy z tváre a nevyzerá chaotický.

6. Flip Chvost:

Skvelé pre všetky vekové skupiny. Česať vlasy, aby sa odstránili všetky uzly a spleti. Na zadnej strane, časť vlasov v stredu. Twist na oboch stranách a priviesť ich na chrbte, je viazanie dohromady. Jednoduchá a skvelé pre leta.

7. Elegantný Cop:

Aj keď je to už veľký na medzinárodnej módnej okruh, bude to tiež ideálny pre školy. Česať vlasy úhľadne a časť v strede alebo na strane. Priniesť vlasy na jednej strane a kravatu v tesnom nízkej pony.

8. Vlnité Side Pony:

Pokiaľ máte vlnité vlasy alebo voľné kadere, môžete ešte ísť pre tento jeden. Vyčesať srsť, s prednostným bočnej časti. Priniesť vlasy na jednej strane a kravatu ju v nízkej pony, najlepšie viazanie je pevne zastaviť vlny a kučery vypadnutiu a dostať chaotický.

Aj keď sme si istí, že ste chcel vyskúšať niektoré z nich, dajte nám vedieť, ktorý z nich vám najviac páčilo! Tiež to má, ak viete, akékoľvek iné školáčku účesy pre dlhé vlasy.

load...