Účes

8 indických osobností a ich obľúbené účesy

8 indických osobností a ich obľúbené účesy

Od hlavy až k päte, hviezdy striebra a obrazoviek musieť niesť svoje kúzlo a osobitosť vo všetkom, čo robia. Indické celebrít účesy expresné špičkové bedra a vkus, ktorý tiež ovplyvní trendy a výstrelky okrem vyjadrujú šarm celebrity. Indické módy a štýlu je do značnej miery ovládaný celebrity Bollywood, a preto, keď indický celebrity zmení svoj účes, štýl sa stáva najnovší trend a môže byť videný po celej Indii.

Počas nedávno uzavretej roka celebrít účesy boli zvyčajne dlhé, rovné, vrstvené účesy alebo kučeravé účesy s bočnou pozametal rany.

Tu sú niektoré inšpirujúce indické celebrity účesy, ktoré si môžete check-out:

1. Aishwarya Rai:

Či už ide o voľné kadere, rovné účesy alebo bočné pozametal rany, všetko vyzerá skvele na bývalej slečny Indie a teraz pani Bachchan, Aishwraya Rai. Ona môže niesť moderné i tradičné účesy Super ľahkosťou. Ona bola nedávno vyťahovať svoje objemné vrstvy. Môžete replikovať vzhľad tohto veterána jednoducho dostať strih vrstvy a tong vrstvy pre vytvorenie zväzku.

load...

2. Katrina Kaif:

Zlatá dievča indického filmového priemyslu tiež volal "Bollywood bábiku Barbie" Katrina Kaif miluje hranie sa s ňou hrivu a vyskúšanie jedinečné a trendy indickej účesy, ktoré nielen vyhovujú jej črty, ale tiež ísť s rolou jej charakteru. To je dôvod, prečo ona je Videli s novým účesom a svieži vzhľad v takmer každom filme. Účesy Katrina Kaif spravidla opotrebováva byť zvlnená, vrstvené, rovný, cop alebo pod svetlo kučeravé účesy.

3. Priyanka Chopra:

Priyanka Chopra, jeden z najviac dechberoucí krásy indického zábavného priemyslu, sa zmení jej vlasy tak často, ako sa robí jej šaty. Priyanka bol veľmi kreatívny so svojimi účesmi a experimentoval s takmer všetky účesy z škriatok málo bob na lopatke dĺžky účesy, rovnako ako priame voľné kadere. Avšak, bez ohľadu na účes ona prijala úžasne doplňuje jej tvárové črty a vždy skončí pridávanie do svojho prírodných krás.

4. Deepika Padukone:

Deepika Padukone je široko obdivovaný kvôli jej kráse a vlasy okrem jej úžasné výkony! Bolo to jej vzhľad spolu s jej výkonom, ktorý jej vyniesol Filmfare Najlepší ženský debut Award v roku 2007 za rolu vo Om Shanti Om. Spravidla Deepika nebude experimentovať s vlasmi len preto, že vie, čo naozaj funguje pre ňu. Nastalo chvíľkové obdobie, kedy Deepika nosil strapce, ale nakoniec ona prilepené k nej pokerové rovných vrstiev. To, ako sa vystatuje vlasy, ale je jednoducho rozkošný. Pozrite sa na jej vzhľad

load...

5. Kangni Ranaut:

Krásna Kangni Ranaut opustila prírodné "divoké mop" a išiel na hladšie a odtiahol pohľad na chvíľu, ale v poslednej dobe to bol Videli s mop znova! Ďalej len "Vytiahol-back" vzhľad, ale tiež sa jej vyhovuje rovnako.

6. Sonakshi Sinha:

Sonakshi Sinha v podstate rád, aby sa vlasy rovné alebo v základných vĺn. V súčasnej dobe nosí poker rovné vlasy a musíme povedať, že to vyzerá naozaj dobre na ňu. Rovnako ako jej strihy a štýly, Sonakshi nebude experimentovať s ňou farbu vlasov príliš veľa.

7. Rani Mukherjee:

Ďalší z vôbec najznámejších Bollywood div, Rani Mukherjee je tiež známa pre jej vzhľad a osobnosť vedľa jej talent. Ona väčšinou nosia dlhé rovné vlasy a jej podpis vzhľad naozaj robí jej vyniknúť medzi všetkými indickej celebrity všade a pri každej príležitosti. Replikovať jej podpis vzhľad stačí mierne vrstvy, vyfúkať a narovnať vlasy s rovnanie plochej ocele a máte hotovo. Môžete tiež chcieť, aby štýl buchtu alebo vytiahnuť si vlasy do copu.

8. Pretty Zinta:

Pekná a roztomilá ako jej meno, Pretty Zinta, je tiež populárne osobnosť šoubiznisu v Indii a po celom svete. Keď už hovoríme o vlasy, Pretty pokúsil takmer každý účes z dlhých ku krátkym navyše všetko medzi az rovno na kučeravé. Bez ohľadu na účes nosí, to zvláda báječne vydať svoje atraktívne črty, takže vyzerala ešte krajšie a ohromujúci. V súčasnej dobe je temperamentný herečka sa vystatuje rovný, dlhý účes; niekedy nechal voľný a niekedy zviazaný v podobe drdolu.

Dúfam, že tento článok o indickej celebrít účesy pomôže tiež získať ten správny vzhľad. Už ste niekedy skúšali niektorú z týchto indických celebrity účesy? Do podeliť o svoje názory a strieľa komentár.

load...