Účes

7 perfektných účesov pre dievčatá

7 perfektných účesov pre dievčatá

Ak ste pracujúce ženy a vaše dieťatko je plný života a potom krátke vlasy je zrejmý rozhodnutie. Ale sú stále hľadajú, že práve účesy pre dievčatká ?? A nie len jeden vhodný, ale aj mäkké sladké a roztomilé účesy pre dievčatká krátke vlasy, ktoré prinesie mimo zábavu v nej?

Potom pixie cut účes je niečo, čo by ste mali určite zvážiť. To je najjednoduchšie, nejroztomilejší a najjednoduchší účes, ktorý je hračka na údržbu. Pixie cut účes bude akcentovať jej mäkké, roztomilé vlastnosti a nemusíte sa starať o umývanie blato zo svojej dlhé vlasy!

Pixie účesy pre deti:

Pozrite sa na týchto populárnych škriatok rezaných účesy pre deti:

Štýl 1: Chin dĺžka Pixie bob

Táto jedna z škriatok účesy pre deti je bob, ktorý je symetrický na oboch stranách hlavy. Rozprestiera sa do brady a nie sú v tomto účese žiadne vrstvy. Jedná sa o all-round cut, prinášať všetky vlasy a ofinu do jednej dĺžky. Dĺžka brada škriatok bob môže byť doplnený farebnými čelenky, sponky, kvety, čapy a mnoho ďalších.

load...

Tvar 2: Okrúhly Pixie bob

Okrúhly škriatok bob zvýrazňuje rezané tváre vašej malej princeznej. Jedná sa o asymetrické bob umiestnili tesne nad ušami. Môžete mať mäkké prúžky na prednej hlave alebo bočnej zametať ich. Tento účes môže byť tiež doplnený klipy, čelenky apod

Štýl 3: Krátke vlnité pixie cut

Ak vaše dieťa má veľa mäkkých vlnách, môžete štýl vlasy na krátko vlnité účesy škriatok rez. Mäkká vlna padá tesne pod uši a dáva jej veľmi roztomilý vzhľad. Môžete pridať mnoho strapcami a umiestniť na jej prednej hlave.

Štýl 4: Krátke kučeravé škriatok bob

Navrhnite si svoje malé dámy roztomilé a mäkké kučery do tohto krátkymi kučeravými škriatok bob. Tento rez je veľmi jednoduché štýlu, ako si môžete nechať, ako to je, alebo dokonca kravatu malá prasačie chvost poníka pomocou farebnej gumičky.

load...

Typ 5: Elegantný a rovný strih

Ak ste malé dievča má výborný rovné vlasy, potom je tento pixie cut, je najlepšou voľbou pre ňu. Môžete mať krátke rany a stranu zametať je na jednom konci pre viac štýlový vzhľad. Pridanie elastický hlavový pásik alebo Bejeweled vlasy klip môže jej pristane na večernú párty.

Štýl 6: jemný pixie rez

Toto nastavenie je vhodné pre malé dievčatká, ktoré majú priamo na vlnité vlasy. Môžete mať dlhšiu pramienok vlasov cez uši a na šiji. To bude rozlišovať svoj účes z niekoľkých chlapcov prelínajú. Ale jemný Pixie nie je vhodný pre dievčatá, ktoré majú kučeravé vlasy, ako to môže vyzerať chaotický, a určite by nechcel, že keď ju zabaliť do školy.

Style 7: Multiple vrstvené pixie cut

Všetky deti nie sú obdarení hustou srsťou. Ak je vaše dievčatko má tenké a ochabnuté vlasy, mala by určite ísť na tento rez. Pridanie veľa vrstiev dodá potrebný objem a poskytujú telu vlasoch. Ak je vaša dievča má kučeravé vlasy alebo veľa uvoľnené kadere, potom je to pre správu vlasy perfektný účes.

Boli to jedny z najobľúbenejších škriatok účesy pre deti. S týmito účesy vaše malé dieťa bude vyzerať pekne a ešte spravovatelných zámky. Nie je potrebné, aby obsahoval na jej štýl už!

load...