Účes

6 úžasných Bangs a Fringes pre Vás vyskúšať túto sezónu

6 úžasných Bangs a Fringes pre Vás vyskúšať túto sezónu

Okrajovou alebo tresk, keď je správne rezať, môže robiť zázraky pre svoju tvár.

Bangs sú najlepšie módny doplnok pre vaše vlasy. Títo zvyčajne končia nad obočím. Mnohé osobnosti ako Kim Kardashian, Selena Gomez, Jessica Alba a Paris Hilton pravidelne vystavoval na obdiv rany pridať štýl ich vzhľad. Tieto štýly pracovať na všetkých dĺžok vlasov, dlhé, krátke a stredné, rovnako ako na všetkých vlasových textúr, ako sú rovné, vlnité alebo kučeravé.

Niektoré tipy mať na pamäti:

Long Face Shape

  • Bangs bude váš tvár vyzerať kratšie
  • Bangs pomôže vytvoriť väčšiu šírku, ak máte rovné vlasy

Okrúhly tvar tváre

  • Dlhé, bočné pozametal rany pomôže vytvoriť uhly na okrúhlu tvár
  • Tieto rany by mali zostúpiť až do lícnej kosti

Štvorcový tvar tváre

  • Vyhnúť ťažké tupé rany
  • Ísť na rany, ktoré sú už na bokoch

Vlnité vlasy

  • Získať rany, ktoré sú dlhé a bočné pozametal

Pri všetkých tvárí:

  • Získať dlhé vrstvené rany

Horúce Fringe Bangs Účesy:

Tu sú niektoré účesy, ktoré sú naozaj horúce tejto sezóne pre vás vyskúšať!

load...

1. Bangs účes:

Kúpte si bang padať tesne nad alebo do obočia.

Nezabudnite, že rany majú tendenciu byť kratšie, než si môže predvídať. To je najlepšie rezať dlhšie, než chcete, a pomaly znížiť dĺžku.

2. Bočné Bangs:

Tieto rany končí tesne nad obočie príliš. Namiesto toho, aby padajúce cez oči v jednej priamke, ktoré spadajú do strany.

load...

Tento štýl rany je skvelé dať váš tvár uhlové vzhľad a zvýrazniť lícne kosti.

3. Fringe účes:

Okrajovou je dlhšia ako ranou.

Okrajovú by v ideálnom prípade začať od najvyššieho bodu na lícne kosti a končí okolo čeľuste. Má tendenciu, aby vyhovoval väčšine ľudí viac než rany. Ženy s dlhými vlasmi môžete pridať ďalší rozmer a väčší objem, aby ich vzhľad a snaží sa na tieto druhy Bang okrajových účesov.

4. Ťažkými závesmi na ušiach a Bangs:

Ťažký strapce alebo bang zabezpečí, že väčšinu svojho čela je pokrytá.

Tento pohľad môže fungovať veľmi dobre pre tých, ktorí majú k dispozícii širokú čelo alebo široký tvar tváre. Získanie ťažké rany alebo ich štiepeniu spolu s účes podľa svojho výberu môže váš tvár vyzerať ešte dlhá a úzka, než v skutočnosti je. Je to tiež skvelý vlasový styling trik, ak máte tenké vlasy okolo línie vlasov a chcú odviezť pozornosť od neho.

5. Svetelné strapce a Bangs:

Nechcú znížiť vaše vlasy krátke? Potom sa jedná o jeden z najlepších krátkych účesov s okrajovými ofinou pre vás.

Kúpte ľahké strapce alebo rany namiesto ťažké jeden. Je tiež dobré pre tých, ktorí sú stále tento druh pohľadom prvýkrát a nechcú, aby sa veľké zmeny v ich vzhľadu. Ak sa vám páči, čo vidíte, dostať ťažký okrajovú alebo ofina nabudúce.

6. Kučeravé vlasy s Bangs:

Bangs idú skvele s vlnami alebo kadere príliš.

Pre tých, ktorí sa prirodzene vlnitými alebo kučeravé vlasy, môžete si vybrať opustiť rany v rovnakej štruktúre. Môžete tiež umelo narovnať to, aby to kontrastný efekt. Pre tých, ktorí majú rovné vlasy, môžete použiť kulmu krútiť si vlasy alebo vytvárať svetelné vlny. Buď spôsoby, krútia dodať, že navyše oomph hľadáte.

Tieto strapce ofina účesy a strihy odniesť rokov od svojho tváre. To je zárukou, že budete vyzerať mlado a svieža. Uistite sa, že ste vybrali typ tresku alebo okrajové rezu v závislosti na vašej tvári strihu a tvaru.

Akonáhle budete mať svoj nový človeka, dajte nám vedieť v sekcii komentáre nižšie o tom, ktoré z vyššie uvedených ste vyskúšané.

load...