Účes

5 najnovších účesov updo

5 najnovších účesov updo

V týchto dňoch, takže mnohé ženy sú videné vystatuje najnovšie updo účesy, dobre, ak máte blázon dôkaz možnosť v podobe updo pre slávnostné príležitosti, tak prečo by sa vám ísť na to! Skutočnosť, že dobrý vlasy updo vyzerá elegantne, klasický, elegantný a okúzľujúca, pomôže vám cítiť istejšie a starať menej, pretože viete iste, že to robí dobre. Týmto spôsobom môžete baviť celú noc tancovať bez starostí. 2017 bol rokom celebrity Updos, kde módna polícia ulovených rôznych druhov krásnych updo účesy na svoje šošovky. Takže, ak chcete, aby šport vzhľad podobný tomu, ktorý vaše obľúbené celebrity sported, tu je zoznam našich možností Celeb výhod. K dispozícii sú varianty pre túto kategóriu účesov, teda s vedomím základné informácie o nich môže len pomôcť vám urobiť perfektné voľbou!

Nižšie easy updo účesy vám požičať nejakú inšpiráciu pre pridanie okamžitý štýl svoj vzhľad:

1. Drdol:

Jeden z najpopulárnejších účesov dnes, drdol je zvyčajne dosiahne tým, že pripne vlasy do uzla buď na šiji, alebo na zadnej časti hlavy. Avšak, rôzne varianty štýlu boli vystavené, ktorý môžete vidieť na obrázkoch nižšie. Najlepšie na tom je, že tento jednoduchý updo účesy dbá chytiť všetky najväčšiu pozornosť. Krásne vojvodkyňa z Cambridge, Kate Middleton je vidieť na sebe drdol. Nemyslíte si, že vyzerá naozaj elegantne zabalené low, robiť? Základný drdol účes možno vykonať aj pre každodenné bežné nosenie.

load...

2. Pletené Updo:

Jedným z jednoduchých najnovšej účesy Updos je pletená updo účes. Bola to jedna z najpopulárnejších a bežne predvádza účesy v roku 2017. Si môžete pridať nejaké extra elán do ďalšej formálnu udalosť s týmto účesom. Tu je pohľad na niektoré z okúzľujúcich pletených Updos priamo z červenom koberci!

3. Messy Updo a Mega krútia:

Chaotický účes je "in" tejto sezóne. Tu je zoznam možností, ktoré si môžete vybrať z! Julianne Hough korenie to s jej chaotický updo! Victoria Justice vystatuje peknú navátého updo, ktorý robí jej pohľad úplne nádherné. Jessica Alba je celkom mäkký pozametal updo účes na SELF Magazine Awards Selena Gomez vyzerá ešte sladšie v tomto chaotický updo! Tu je super-kučeravé updo účes, ktorý vyzerá, že bemore "promish", tým, že opustí to trochu voľné a neudržiavané. Americká herečka Sarah Hyland vyzerá šik s týmto účesom. Americká modelka a herečka, Brooklyn Decker športové jej mega kučeravé updo. 4. Polovica updo účes: Tento druh účesu pristane takmer akýkoľvek tvar tváre a je možné nosiť na nejaké formálne príležitosti. To prepožičiava vzhľad elegancie a milosť. Či už ide o stredné alebo dlhé vlasy, to vytvoriť nádherný nový vzhľad s pol updo účes. Tu je pohľad na niektoré celebrity predvádzajú svoje polovice Updos: Fergie glam-doll pol updo - Páči sa ti to?

5. Blunt Bangs Updo:

Rooney Mara je elegantný, čierne updo spolu s tupými údermi, je skvelý spôsob, ako štýl vlasy. Taylor Swift vždy vystatuje killer-pohľad na červenom koberci. Tu vidíme, že má na sebe prepracovaný updo s hrubými oka pašu tupé rany. Ďalšia z jej elegantný vzhľad pri príležitosti 40. Výročia American Music Awards 2017 v Los Angeles: Jej updo dokonale dopĺňa jej nádherný flitrami šaty vykonané v čírej zlato a čipky.

load...

Pozrite sa na video z StylecrazeTV:

Ako urobiť updo pre vlnité vlasy - návod a tipy

Obrázok Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6

load...