Účes

5 lichotivých účesov pre tvár v tvare srdca

5 lichotivých účesov pre tvár v tvare srdca

V tvare srdca tvár je širší na čelo a úzke na brade časti. Tú ťažká tvar tváre, a preto účesy musia byť vybrané veľmi starostlivo. Prvý človek, ktorý prichádza do našej mysle, keď si myslíme, že v tvare srdca tvár je Reese Witherspoon. Perfektné tvár vyzerá ako srdce. Široké čelo a špicatú bradou.

Ona vyskúšala mnoho účesy tvoria dlhé, aby skrat na waves- takmer každý iný a lichotivé účes pre srdce v tvare tváre. Vyzerá skvele na všetko, že?

Dnes budeme prinášať vám niektoré z najlepších účesov pre tvare srdca tvárou. Prečítajte si nižšie poznať niektoré odporúčané účesy pre dievčatá s tvare srdca tváre.

load...

Lichotivé účesov pre tvare srdca tvárou

Bočné pozametal rany:

Áno rany s bočným lúčenie vyzerať dobre, ak budete čeliť, je v tomto tvare. Bangs rám budete čeliť celkom dobre a bude pokrývať širšiu časť svojho širokým čelom. Dlhšie rany vlasy budú mať pozornosť od čela.

Boby:

Si môžete vyskúšať bob účes pre tvare srdca tváre. Zabudnite na dĺžku brady, udržiavať ju mierne pod bradu a skúste vrstvené bôb. Pozri Katie Holmes účes. Dokonalé bob na tvare srdca krásy.

Pixie:

Znovu jeho Katie Holmes. Ona jednoducho pribil ho v tejto mimoriadne krátkej svetle škriatok ostrihať s bočnými strapcami. Kto by mohol vyzerať lepšie ako ona. Opýtajte sa svojho kaderníka, aby vám tento strih pre viac roztomilejší vzhľad.

load...

Dlhé rovné alebo vlnité vlasy:

Povedzme, že áno poker rovno alebo mäkkým vlnitými vlasmi s Christinou Ricci. Buď narovnať alebo vyskúšať veľké voľné kučery; nezabudnite na ofinu.

Ponytails:

Samozrejme, ponytails sú jednou z možností pre vás. Jeho takmer nemožné, aby sa vaše vlasy, otvorené, keď jej horúce. Tak skús copy, ale vytiahnuť nejaké vlasové pramienky Jennifer Aniston na tomto obrázku. Aj ona má veľmi silnú bradu. Sotva zväzuje vlasy, ale keď ona robí, ona to robí týmto spôsobom.

Jednalo sa o niekoľko účesov pre tvare srdca tvárou. Teraz čítajte nižšie poznať niekoľko tipov na týchto štýlov.

Tipy pre srdce v tvare tváre:

  • Vyhnúť tupé rezné rany. Namiesto toho, ísť na tenký rany. Bočné diely a bočné pozametal rany vyzerajú skvelo na vás taky.
  • Dlhé vlnité vlasy je vždy skvelý vzhľad tvare srdca tváre.
  • Plnosť po stranách hlavy je ideálne, pretože zúžiť čeľusť. Plnosť na vrchole vašej hlavy nie je ideálny, pretože to robí vyzeráš trochu top ťažké.
  • Vlasy kratšie než bradou obvykle nevyzerá dobre. Skúste dĺžka brada bob.
  • So srdcom tváre, nesnažte updo na vašu korunu. Je to len predĺži vašu tvár tvar a poukazuje na to, bradu viac. Vyzerá veľmi nelichotivé.
  • Kedykoľvek rezné rany, udržiavať ju pod obočie.

Áno, dámy je teraz čas pre vás ísť von a pristane! Jedná sa o perfektné účesy pre tvare srdca tvár!

load...