Účes

5 jednoduchých vrstvených účesov pre dlhé vlasy

5 jednoduchých vrstvených účesov pre dlhé vlasy

Dlhé vlasy môžu byť štylizovaný do rôznymi spôsobmi pre rôzne príležitosti a oblečenia, ale najuniverzálnejší zo všetkých je vrstvený účes pre dlhé vlasy. Jedná sa o all-sezónu, all-funkcie a all-odev a all-veková skupina účes, ktorý stojí za to byť hrdí. Hodí sa takmer všetky typy tváre a nevyžaduje veľa štýl.

Vrstvy pridať hlasitosť na vlasy bez pridania hmotnosti takže vám s temperamentný a svieži vzhľad, ktorý pridáva Oomph faktor do svojho vzhľadu, ktorý je jednoducho zomrieť! Vrstvená štýl pre dlhé vlasy je ten štýl, ktorý vám dáva slobodu hrať asi všetko, čo chcete. Tu sú niektoré nápady, ktoré vám pomôžu znovu objaviť, že dlhé vlasy rez s týmito nádhernými vrstevnatých zámky.

Štýl 1: Dlhý Zvlnený účes s vrstvami

To funguje naozaj dobre pre vlnité vlasy, vlasy je potrebné znížiť na temene do niekoľkých vrstiev s následnou hlbších vrstiev po celej dĺžke, takže si s kužeľovou pohľadom na špičke. Dĺžka vrstvy závisí na objemu vlasov rovnako. Môžete experimentovať s rôznymi ofinou ako tento štýl vyzerá skvele so všetkými typmi rany. Proste robiť stredne husté kadere získať čo najlepší vzhľad.

load...

Style 2: Choppa Dlhý účes s vrstvami

To je viac nervózny účes, ktorý bol sported Avril Lavigne na chvíľu. To nie je práca pre kučeravé alebo vlnité vlasy, ale môžu byť ľahko štylizovaný na rovných kadere. Z tohto trhané vrstvený štýl, všetky vlasy by mali byť rez do vrstvy, a potom strih každý prameň na rôzne dĺžky, dostať trhané vrstvený efekt.

Štýl 3: Layered štýl pre dlhé vlasy s prevrátený koncov

Z tohto pohľadu, vlasy je rez do niekoľkých vrstiev blízko korunu a zvyšok sa reže do hlbších vrstiev. Konečne je štylizovaný pošmyknutia končeky vlasov smerom von alebo dovnútra. Ak už máte vrstvami vlasov tento účes môže byť ľahko dosiahnuté pomocou fénu a okrúhlu kefu. Tento účes ide najlepšie s rovnými vlasmi.

Štýl 4: dlhé Razor Cut Layers

Razor účesy sú spôsob, ako zmäkčiť, odľahčiť a tenké vlasy. Ženy, ktoré chcú ako britva rez by mal mať rovný až mierne vlnité vlasy. Razor rezanie kučeravé vlasy umožní neovládateľný a kučeravá. Hoci zníženie britva sa zvyčajne používajú pre krátkodobé či strednodobé dlhé vlasy, existuje niekoľko štýlov, ktoré vyzerajú skvelo na dlhé vlasy, rovnako. To môže tiež byť vyvinutý do tváre rámovanie účes. Britva rez účesy dáva veľmi moderný a elegantný vzhľad.

load...

Typ 5: Elegantný Vrstvené účesy

Zlaté dieťa účesy, dlhá dĺžka dlhé vrstiev robí každý vyzerať ako hviezda. Ak chcete získať tento klasický vzhľad vrstvené dlhých účesov, budete potrebovať rovno jemné vlasy. Stredná časť vlasy, a je potrebné ich ostrihať na bokoch do hlbokých vrstiev, počnúc vašej úrovni čeľuste. Tento štýl vyzerá dobre s tupým Kleopatru či vedľajších tupé rany.

Dlhé vlasy robí obrovský comeback v týchto dňoch a vrstvené dlhý účes pridať úplne novú dimenziu k nemu. Takže sa nebojte experimentovať trochu tým, že pokúsi sa tieto jednoduché účesy pre vrstvené dlhé vlasy a zmeniť spôsob, akým svoj vzhľad úplne.

Ak máte záujem o dlhé vlasy, nezabudnite pokladne tieto tipy pre dlhé vlasy.

Dúfam, že tento príspevok pomôže rozhodnúť, ktoré vrstvy znížiť zvoliť na dlhé vlasy.

load...