Účes

45 účesy Victoria Beckham

45 účesy Victoria Beckham

Victoria Beckham je známy názov v módnom priemysle. Účesy Dáma sú vždy zlosť priamo z nej nervózny nóbl bôby. Zoznam sme zistili 45 jej najlepší štýl, z ktorých môžete odvodiť inšpiráciu. Jej účes a couture vyzerať stále sofistikovanejšie.

1. Posh Bun:

Noblesný buchta je elegantný a štýlový. Účes zviazaný s ľahkým nádychom rebrované na koruny a je to perfektný updo pre tento módny diva.

2. Bočné Waves:

Brunetka vlny majú vynikajúce odvolanie a vyžarujú eleganciu vďaka ktorému Victoria vzhľad triedny rolu.

load...

3. L tvarovanými hranami:

Jej podpis účes s bočnými vlnami má tento jedinečný tvar L na okrajoch. Jedinečný tvar pripojí iný pohľad na účes.

4. Banged Bun:

Účes vybavený ladných rany contouring tvár z jednej strany dávať to veľmi podráždený odvolanie. Subtílny natupírované na vrchole je opäť elegantná výhoda pre tento účes.

5. Ombre Simple Side Braid:

Jednoduchý vrkoč sa stretol v neusporiadané móde robiť to vyzerať módne a až minútu. Postoj je tento obyčajný účes nóbl a bez námahy.

load...

6. Messy Side Waves:

Chaotický bočné vlny sú pekné a šik. Štýl je len výstredne krásne. Nóbl vlny sú určené pre elitnej módne výlet.

7. Elegantný Cop:

Inšpirácia je prevzatý z hodinového štýlu špičky s voľnými rany kontúr tváre vpredu a uhladenosť označujúce zhon a presnosť spolu.

8. Long Elegantný cop:

Táto verzia má dlhšiu vrkoč a dlhšiu rany indikujúce bezstarostný a neformálne život na dosah ruky. Štýl je neformálne a veľmi sexy.

9. Ombre Nízka základňa Cop:

Nízka vrkoč je úhľadne zviazaný s nízkou porovnávacie základňou. Vrkoča je jednoduchý, ale opäť je elegancia zosobnený.

10. Rozstrapatené veľmi krátka Spice Bob:

Rozstrapatené bob je veľmi elegantné a sexy. Zvlnená a kučeravé nervózny rany dať objemný vzhľad krátke bob. Dlhá strana tieň zafarbený bob zase dáva veľmi štýlové a energický štýl na bob.

11. Nízka Based Bun:

Buchta je štýlový a strapatá a dáva veľmi sofistikovaný vzhľad účes. Štýl je jednoducho módne a upscale.

12. Zrôsolovatenej Updo:

Gélový updo má veľmi exotické esencie k nemu. Účes má hladký a Sleek jemnosť k nemu. Hroty ako buchta zakončenie dať super štýlový vzhľad. Štýl je jedinečný a veľmi nóbl.

13. Aj Doska Bob:

Podráždený bob je rovnomerne zdobené na veľmi istý a okázalý štýl. Bob sa podobá konkávne bob s ombre vrstvené rany na prednej strane.

14. Edgy Side Swept Bob:

Sleek nervózny bob je rez s nerovným presnosťou a štýlu. Účes je energický a funky.

15. Francúzska Bun:

Francúzsky drdol je elegantný a nóbl. Buchta je elegantný s čistou k nej pripojené. Štýl je veľmi elegantný a upscale.

16. Hranatý Bob:

Bob je viazaná česané a vlasy je zaistená za sebou. Predný vzhľad je elegantný s podráždený bočnej časti. Zvlnenom koruna je veľmi pekný. Štýl je veľmi noblesný.

17. Ombre Bun:

Zvlnená buchta je veľmi očarujúce. Štýl je ďalej obohatený o elegantný odtiene ona má na sebe. Buchta a odtiene spoločne dávajú veľmi sofistikovaný štýl.

18. Sleek Edgy Bob:

Dlhé hnedé bob je veľmi elegantný a sofistikované. Bob má jemný nádych klasickej na neho spolu s jemným moderným nádychom, ktoré robí to súčasné.

19. Bouffant Edgy Bob:

Podráždený bob je elegantný a štýlový s jemným Bouffant predstavoval. Elegantný dlhá strana a subtílne natupírované je energický a nervózny.

20. Blond Bob:

Blondína bob je opäť veľmi atraktívne a elegantné. Blondína odtieňa vyniká a robí bob zarážajúce s prepracovanosti.

21. Fine Bangs Blonde Bob:

Blondína bob je rez s veľmi jemnými údermi. Bočné pozametal rany a bočná časť dať jedinečnú definíciu pre štýl.

22. Hranatý blond Bob:

Blondína bob má strany, ktoré vyzerajú prepadla a dať veľmi zavinutie do celého bob. Účes je úžasné s úplnou eleganciou.

23. Trimmed blond Bob:

Bob je vybavený dlhej strane rany na jednej strane kompletný s vrstvami za bob. Podráždený odtiene a bôb, aby pre sofistikované vyhlásení.

24. Ruffled Spice Bob:

Účes je volániky a vytekala high-end štýl. V ulici v štýle bob je vyrezaný na dobrodružnú netradičný vzhľad. Štýl s nervózny dlhými úzkymi bočnými rany dáva jedinečnú definíciu na účes.

25. Trimmed blond Bob:

Upravený blondína bob je veľmi elegantný a energický. Tieto vrstvené dlhé štíhle rany na jednej strane dať elegantný definíciu na účes.

26. Burnt Blonde Bob:

Zápalná blondína bob odtiene bob má veľmi atraktívny vzhľad. Tento štýl je opäť veľmi neobvyklé vzhľadom k tomu, farba bob a dlhé vrstvy hore a dokonca aj dlhšou ofinou na jednej strane. Účes sa zdá byť zmes bob a škriatok.

27. Jednoduchý konkávne Bob:

Jednoduchý konkávne bob je veľmi elegantné a štýlové. Účes je jednoduché s objemovou vydutie za miesto vrstiev. Bruneta odtieň zvyšuje jednoduchosť a dáva bôb a decentné, ale podráždený odvolanie.

28. Strapatá Ombre Bob:

Účes je veľmi elegantné a štýlové. Rozstrapatené dlhé vlasy dáva ležérne dojem, ale štýl je ľahké a očarujúce.

29. Lesklý rozstrapatené vlny:

Lesklé rozstrapatené vlnité vlasy je veľmi pekná a módne. Dlhé kučeravé kadere sú oblečená pre docela vizuálny pôžitok.

30. Chestnut Brown vlny:

Gaštan hnedý vlna dáva veľmi skákacie a elegantný efekt. Účes je opäť má krátke rany zakrivený a kontúr tváre, mäkké krútia vyžarujú šťastný a radostný pocit k tomu.

31. Elegantný Ombre Vrstvy:

Tieto Ombre elegantné vrstvy tancu a rozprestreté elegantne dáva pekný a sofistikované atmosféru na účes.

32. Vrstvená Bob:

Vrstvený bob sa vykonáva s nerovným údery na prednej a vrstvy na zadnej strane. K Ombre rany na prednej dať veľmi odlišný pocit na účes.

33. Rozstrapatené Side Bangs:

Rozstrapatené strana účes sa skladá z bočných pozametal vlnitými kaderami a rany, ktoré dáva veľmi nervózny a štýlový vzhľad. Účes je elegantný s elegantný chaotický esencie.

34. The Black Pixie:

Škriatok je upravený veľmi krátka a je plný presnosti. Štýl je elegantné a noblesné.

35. Bouffant Bun:

Natupírované buchta je elegantné a štýlové. Účes je elegantný s nafúknuté buchtu na koruny a elegantný hornej, kompletný s hladkým jemnosťou.

36. Curly Half Up:

Kučeravý polovica up sa skladá z veľmi jemné a mäkké kučery interpoláciu tvár a dáva veľmi mladšej odvolanie k tvári. Štýl je elegantné a štýlové.

37. Elegantný Side Swept:

Uhladený účes dáva veľmi definovaný a presný štýl na účes. Tento štýl sa vykonáva pomocou bočnej časti a dáva veľmi nervózny pocit účes.

38. Spiral Zvlnený Side Swept:

Bočné pozametal účes je dosť a kučeravá. Účes pripomína voľne urobiť vrkoč, ktorý je ponechaná nezabezpečená, aj keď to nie je naozaj vrkoč. Tento štýl má veľmi rozstrapatené podstatu k nemu, s veľmi štýlovým vzduchu.

39. Spiral Curls:

Bočné pozametal verzia je odlišná so špirálovými krútil hrany a stredná časť. Štýl je oblečený s nóbl štýlu

40. Pokojný Elegance:

Vlny sú zaistené v usporiadane tu. Účes sa nosia s veľmi pokojný a elegantný postoj.

41. Windy Flare:

Veterný vlnité vlasy so zlatými odleskami karamelovým dáva veľmi noblesný efekt počas svojho javiskového. Účes je dopĺňa ju off rameno šaty a na scénu atmosféru.

42. Bouffant Cop:

Elegantný natupírované vrkoč je šikovný a upscale. Vrkoča má presnosť a natupírované dáva potrebný šmrnc k jednoduchým účes.

43. Stredná časť Straight:

Stredná časť rovný hladký účes je zmena oproti svojim obvyklým bočné prehnala štýlu. Účes sa opäť elegancia zosobnené a skvele vyníma dosť.

44. Jemné krútia:

Kadere vpredu s vlnitými rany na tvári dať nehu k jej pevnej ploche.

45. Odtiahol Bun:

To odtiahol koláč sa deje s ofinou stiahnuté dozadu poskytuje veľmi čistý efekt na tvári. Štýl je elegantné a noblesné.

Máme uvedené mimo 45 najlepších variantov. Ak máte nejaké návrhy, prosím, neváhajte a napíšte nám. Vážime si čitateľ spätnej väzby, takže nezabudnite zanechať svoje pripomienky nižšie.

load...