Účes

4 Musíte vyskúšať účesy pre tento monzun

4 Musíte vyskúšať účesy pre tento monzun

Nič nemôže zničiť váš vzhľad ako pot.

Summers a monzúny sú tie mesiace, kedy si jednoducho nemôže ignorovať teplo a pot. Najhorším mohla byť ovplyvnená, je vaše vlasy. Problém s týmito mesiaca je, že väčšina účesy snažíme skončiť robiť naše vlasy spotený. To môže viesť k skalp infekcie, ktorá vedie k vypadávaniu vlasov.

Kľúčovou vecou na zapamätanie počas vlhkých monzúnových mesiacoch je možnosť rozhodnúť sa pre štýly, ktoré pomáhajú udržiavať vlasy zadarmo, ale zviazaný. Potrebujete, aby sa zabránilo im stať spotení, ale to neznamená, že nemôžete ich štýl.

load...

To monzún, vyskúšať niektoré zábavné a zaujímavé účesy pri zachovaní zdravie vašich vlasov v mysli.

4. Musíte sa snažiť monzún účesy:

1. Cop Účes Počas monzúnu:

Ponytail účesy boli navždy obľúbené medzi väčšinou dievčatá i ženy. Je to jeden z tých štýlov, ktoré majú skutočne prijatých rampy a všetky významné módne obvody útokom. Ide o rýchlo vytvárať a tiež nás vyzerať upratané.

Pre monzúnu, skúste dávať svojmu pravidelnému cope krútenie s touto elegantný vzhľad:

  • Namiesto toho, aby viazanie chvost vysoko, a pokúsiť sa zviazať ju na šiji krku.
  • Urobte to nie je v stredu, ale ako vedľajší chvosta.
  • Pred vytiahnutím do copu tiež môžete krútiť si vlasy.
  • Teraz accessorize s farebnými kvetinovou čelenkou alebo zviazať si jasný farebný šatku okolo neho.
  • Vytiahnuť niektoré pramene vlasov cez tvár pre viac štýlové a ženský efekt.

Tento účes pomôže udržať vlasy na svojom mieste a stále hľadáte pripravený zasiahnuť ulice kedykoľvek chceme!

load...

2. Braid účesy počas monzúnu:

Vrkoč účesy sú v účesy v tejto sezóne! Tento jednoduchý účes dostal novú definíciu a bol sported mnoho celebrít na červenom koberci a iných akcií.

Vyskúšať niečo iné a zaujímavého so svojimi jednoduchými vrkôčiky to monzúnové:

  • Nerobia pravidelné štýl viazania svoj vrkoč, ktorý je najčastejší. Namiesto toho, vrkoč ho naruby, ak chcete, aby to oveľa dramatickejší efekt.
  • Rozhodnúť sa pre bočnými vrkôčiky namiesto pravidelných zadných povrazcov.
  • Prámiky sú skvelé v období dažďov, ktoré pomáhajú udržať kader pod kontrolou. To tiež pomáha, aby vaše vlasy ovládateľnejší a môžete ľahko opakovať štýl, ak sa dostanete zaliate v daždi.

Tu je niekoľko ďalších možností a štýlov v vrkoč vlasový styling, ktoré môžete ľahko vyskúšať out doma:

3. Voľné Waves:

Väčšina z nás čelí problému kader počas vlhkých monzúnových mesiacoch. Ak vaše vlasy má tendenciu sa dostať kučeravý, na sebe rovné nebude vyzerať dobre bez ohľadu na to, ako veľmi sa snažíš.

Namiesto použitia príliš veľa produktov a teplo narovnať to, skvelý spôsob, ako získať nejaké zmeny vo svojom vzhľade, je ísť na nejaké cool voľných vĺn. To bude dať svoje vlasy, ktoré štýlovo chaotický vzhľad, bez toho aby sa neupravený alebo kučeravý.

4. Bun:

Priviazať všetky vlasy na vrchole vašej hlavy v balerína drdol. Tento konkrétny typ účesu je tiež známy ako najvyšší uzol drdolu. Namiesto toho, aby len držať to pevne a upratané, môžete tiež skúsiť ísť na chaotický buchty vzhľad. Vyzerá to elegantný a je to skvelý spôsob, ako spravovať vlasy, najmä ak sa namočí v daždi.

Monsoon je predovšetkým o zábavu a radosť dažďom. Takže by nemal byť príliš veľa času obáv o svoje vlasy a jeho zdravotný stav. Vyskúšať tieto krásne monzúnových účesy a nechajte vlasy užívať mesiaca, rovnako ako máte v pláne.

Dajte nám vedieť, ktorý z účesov vyššie Monsoon pracoval pre vás najlepšie!

load...