Účes

30 Jahodové blond vlasy nápady farieb

30 Jahodové blond vlasy nápady farieb

Jahoda blond vyzerá tak roztomilý farby vlasov mať, že jo? No, môže to znieť roztomilé, ale viete vôbec, čo to nepolapiteľný farba vlasov vlastne vyzerá? To je v poriadku, ak nie, pretože len veľmi málo ľudí na svete majú túto farbu vlasov prirodzene. Zjednodušene povedané, jahoda blondínka je najsvetlejší odtieň červenej farby vlasov. Základná farba tohto vlasov je červeno-tónovaný s pruhmi blond beh cez to, dávať to, že dokonalý svetelný odtieň medzi tým. Celebrity, ktorí chváliť v tejto nádhernej farbu vlasov prirodzene sú Nicole Kidman, Isla Fisher, Amy Adams, a Holland Roden.

Teraz, pokiaľ ide o farbenie vlasov, je to vždy lepšie, aby si to urobiť od odborníka. Ale je pochopiteľné, že niekedy si jednoducho nemôže klesnúť veľa peňazí platiť návštevu salónu. Alebo možno ste DIY trochu dievča a rovnako ako farbenie vlasov doma. Nech už je váš dôvod, sme tu na pomoc, pretože jahoda blondínka môže byť celkom zložité tieň na klinec. Ale našťastie pre vás, sme urobili náš výskum a zistil, že najlepší spôsob, ako dostať jahodovú blond vlasy. Podľa Molly dievčatá, Get Glamorous blog, najlepší spôsob, ako dosiahnuť tohto krásneho odtieňa je zmiešaním 2 farby - Reddish Blonde and Red Penny, a to ako z L'Oreal Excellence. Ako sa vlastne farbiť si vlasy, jednoducho udržať na čítanie...

Ako na farbenie vlasov Jahodový blond doma

Čo potrebuješ
 • Box of L'Oreal Excellence Reddish blond farbu vlasov
 • Box of L'Oreal Excellence Red Penny farbu vlasov
 • Starý uterák
 • Kefa na vlasy
 • Vazelína
 • Veľká misa
 • Gumové / plastové rukavice
 • Aplikátor kefa
 • Časomerač
 • Šampón
 • Kondicionér
Ako farbu vlasov
 1. Zabaliť starú uterák okolo ramien, takže nemusíte dostať farbivo na vaše dobré oblečenie.
 2. Vykefujte všetky uzly a spleti z vlasov.
 3. Naneste vazelínu po celú dobu vašej línie vlasov a na ušiach, takže nefarbí pokožku.
 4. Nasaďte si rukavice.
 5. Vo veľkej mise, zalejeme vývojárov a farbu z oboch poliach a zmiešame ich s kefou, kým nie sú dokonale kombinovať.
 6. Nastaviť časovač na 30 minút a spustite ho v okamihu, kedy začnete farbenie vlasov.
 7. Naneste farbu z koreňov do asi 4 palcov pod ním ako prvý a nechať ho sedieť po dobu asi 20 minút.
 8. Za posledných 10 minút, vytiahnuť túto farbu dole s prstami do strednej a končeky vlasov.
 9. Vypláchnuť farbivo len s teplou vodou.
 10. Šampón a stav vašich vlasov po hodine.

Teraz, keď ste farebný vaše vlasy jahodová blondína, poďme sa pozrieť na rôzne spôsoby, ako ho môžete štýl...

load...

30 Dych Gorgeous Strawberry Blonde Farba vlasov nápady

1. Golden Pink Strawberry Blonde

Vyzerať a cítiť sa ako grécka bohyňa s touto ohromujúcou jahodovou farbu blond vlasov. Teplé blond tohto štýlu má nádherné medené tóny na to, aby mu dávajú takmer trblietavý efekt. Stavím sa, že táto farba vlasov bude radosť pozerať, keď vyjdete von do slnečného svetla.

2. Subtle Strawberry Blonde BALAYAGE

Pokiaľ ide o plnú hlavou jahodovú blond kadere nie je váš štýl, tu je jednoduchší spôsob, ako začleniť prvky ním do vlasov. Dalo by sa ísť na jemné jahodové blond BALAYAGE vrcholov vo svojom svetlohnedej alebo blond vlasy, aby to krásne hrejivý pocit požičiavať. Jemné červené tóny dodá rozmer vlasy, bez toho aby bolo príliš silný.

3. Zvýraznené Strawberry Blonde

Väčšina žien, ktoré chodia do salónu sú na dosiahnutie tohto perfektné slnkom pobozkal vlasy vzhľad, ktorý to tak ťažké sa dostať. Ak ste jedným z tých žien, tu je pohľad, že budete určite chcieť vyskúšať. Tento všestranný jahoda blond farba úloha bola povýšená na novú úroveň tým, že pridá blond svetla a lowlights rozvíjať svoj rozmer.

load...

4. Tmavo tónovaný Strawberry Blonde

Pre vás všetky dámy tam vonku, ktorí preferujú tmavšie ochabnuté vlasy, tu je to štýl, ktorý bude fungovať skvele pre vás. Táto farba práca sa prikloní skôr na jahody, než blond bočných vďaka svojim medenými tónmi. Svetlé blond zdôrazňuje pridať trochu pohybu a hranou na celý vzhľad.

5. Light A Bright Strawberry Blonde

Pridať trochu (alebo skôr tony) jas a lesk vašich vlasov a snaží sa tento úžasný farbu vlasov. Dalo by sa povedať, že sa jedná o najľahší variant jahodová blondínka by ste mohli ísť tak, že má super ľahké blond základňu s veľmi jemnou ružovkastú podtónom.

6. Kovový Strawberry Blonde

Ísť všetci von a chváliť sa Váš odvážne stranu s týmto super cool jahodovou blond vlasy vzhľad. Kým svet sa snaží zabrániť tomu, aby brassiness, ktorý je dodávaný s farbenie vlasov, tento výraz zahŕňa, že kovový lesk a predvádza to v celej svojej kráse. Lesklý rovno bob funguje len pre zvýšenie lesku faktor tento vzhľad.

7. 'Takmer Red' Strawberry Blonde

Teraz to je farba na vlasy, ktorá naozaj rozkročí hranicu medzi all-out červenej a jahodovou blond. Tento ohnivý vzhľad je prevažne zázvor červená s nádychom blond pretekajú. Tento vlasy naozaj ožíva, keď navrhol v dlhodobom vrstvené rezu a kadere.

8. Meď Strawberry Blonde

Sexy, dusný, a zvodná - to sú druh slová, ktoré prichádzajú na myseľ, keď sa človek pozrie na tejto nádhernej vlasy vzhľad. Tento medený odtieň jahodovej blond prepožičiava nádych kovový tón pre celý tento vzhľad. Tí, ktorí chcú ísť na odvážne a divoký vzhľad, to je farba vlasov je potrebné vyskúšať.

9. Jahoda blond Ombre

Ombre bola vládnuca bidlo na farbenie vlasov svete na chvíľu teraz. Tak samozrejme, že robil to na tomto zozname, ako dobre! Ak si nie ste pripravení plne pustiť zo svojich temných kadere, mohol by si len tieň na dolnú polovicu do krásnej jahodovej blond odtieň, ktorý bude dokonale doplní váš čokoládovo hnedej zámky.

10. Nude Peach Strawberry Blonde

Skvelá vec, o získanie farby jahoda blond vlasy je to, že môže obsahovať veľa rôznych odtieňov do neho ako tóny, aby posilnili svoje vlasy vzhľad. Napríklad, v tomto pohľade, jej jahodovej blond vlasy dostal broskyňový podtón, ktorý robí perfektnú Beachy vzhľad.

11. Ľahko poprášené jahoda svetlovlasý

Jo, ja viem,, ľahko poprášené 'by mal výraz používa iba v odkaze na práškový cukor. Ale úprimne povedané, je tu dokonale zapadá. Subtílny jahoda svetlovlasý upozorní boli ručne maľované do jej blond vlasy, aby to vyzeralo, ako by niekto vzal sito a doslova zmietol ten nádherný odtieň do jej vlasov.

12. Caramel jahoda blond

Nemusíte sa pustiť zo svojich koreňov brunetka len preto, že chcete ísť na blond vzhľad. To karamel blond vzhľad dopĺňa tmavé podtón, aby vaše vlasy, zatiaľ čo Jahoda Svetlovlasý upozorní rozžiari celú záležitosť.

13. Superb Strawberry Blonde

Je to blondína? Je to červená? Je to aj jahodová blondína? Ak máte radi opúšťať ľudia omráčený a len trochu zmätený, jedná sa o vlasy vyzerajú vaše potreba ísť k. Táto jahodová blond odtieň Zdá sa transformovať do červené alebo blond, v závislosti od druhu osvetlenia, ktorého ste členom.

14. Strawberry Blonde Sorbet

Tu je pohľad, ktorý nie je nič menšieho než ohromujúci melanž farieb. Táto jahodová blondínka pohľad bolo zdôraznené ľahkým medeným odtieňom na vrchole a prašné ružové na dne vytvoriť krásny fúziu farieb.

15. Prírodné jahoda blond

Teraz, samozrejme nemôžete budú vaše vlasy do práve rastúce prirodzene jahodová blondína, to je jednoducho smiešne. Ale môžete požiadať svojho kaderníka, aby znovu Nicole Kidman v nádhernej jahodovej blond odtieň na vlasy. Jej zvláštny odtieň je skôr na blond boku s nejakým zázvorom a svetlo hnedé tóny.

16. Fiery jahoda blond

Amy Adams je ďalší úžasná dáma, ktorá má samozrejme jahodovou blond vlasy. Jej zvláštny odtieň má ohnivý oranžový podtón beží cez to, že pridá výbuch živosti do jej vzhľadu. Ísť na tejto farbe vlasov, ak chcete vyzerať ako bomba.

17. Hazel jahoda blond

Nebudem klamať, keď som prvýkrát sledoval Spoveď nákupnej maniačky, strávil som celý čas obdivovať krásne jahodovej blond kadere Isla Fisherová je. Čo je skvelé o jej odtieň jahodovej blond je to, že má orieškové hnedé zafarbenie na to, aby mu dáva jedinečnú dimenziu.

18. Molten Gold Strawberry Blonde

Vyzerať Eos sama (grécka bohyňa úsvitu) s týmto trblietavé jahodovou farbu blond vlasov. Tento svetlý blond štýl najmenší náznak červenej odráža v tom robí jej vlasy vyzerajú ako zlaté odtiene východu boli maľované cez neho.

19. Amethyst Strawberry Blonde BALAYAGE

Pridajte jasný pop farby do svojho jahodovou blond vlasy vzhľad s týmito úžasnými fialovými odlesky BALAYAGE. Tieto žiarivé pruhy ametyst fialovej pridať živosť a vytvoriť uber ženský vzhľad, ktorý má zomrieť. Vyzerať ako úplný Boho princezná styling túto úžasnú farbu vlasov do kadere.

20. Čokoláda jahoda blond

Úprimne povedané, ja len chcem urobiť všetko, čo Emma Stone robí, pretože je to moja ido l. Take tento vlasy vzhľad, napr. To čokoládovo hnedé báze jahoda blond vzhľad je tak unikátny, to vyzerá, že by to mohlo byť jej prirodzená farba vlasov. V mori brunetky a blondínky, to je farba vlasov je potreba vyniknúť.

21. Jahoda Auburn blond

Kto nechce, ich vlasy, aby vyzeral ako nádherné drevenú podlahu svojich snov? Že... Bol to divný analógie. Ale, dostanete to, čo mám na mysli, že jo? Je tu niečo tak zemité a krásne o tvrdé drevo, ktorý bol zajatý v tomto vlasy vzhľad. Je to nádherná zmes jahodovou blond a gaštanové.

22. Jahoda blond Root taveniny

Neznášam, že strašné fáze prechodu, ktorá prichádza s rastúcou von plne farbené vlasy? Hej aj ja. Tu je spôsob, ako preskočiť tento krok - ísť na koreňové taveniny vlasy vzhľad. Tu, tmavé korene zmes pomaly prechádza do svetlo jahodovú blond odtieň vytvoriť super pekné vlasy vzhľad.

23. Sandy Strawberry Blonde

Ak ste jeden pre viac tlmených vzhľad, pokiaľ ide o farby na vlasy, tu je to štýl, ktorý vám dokonale vyhovovať. Táto svetlo hnedá založený jahoda blond vzhľad je podhodnotená a elegantná v jeho vlastnej pravý. Štýl tohto vlasy v niektorých uvoľnených vĺn na dokončenie ležérny vzhľad bez námahy.

24. Blink-A-You-slečna-It Strawberry Blonde

Niektorí ľudia sa darí na jemnosti v ich vlasy vyzerajú. To je farba na vlasy, ktorá bola vyrobená práve pre nich. Tento úžasne lesklé farby na vlasy leží niekde medzi platinou a jahodová blondína a nebudete môcť odtrhnúť oči, kým si to zistiť.

25. "Aj See Fire jahoda svetlovlasý

Strawberry blonde môže znieť ako nevinné a cutesy farby majú, ale to neznamená, že nemôžete ísť divoký s ním. Tento nádherný pohľad začína s tmavo gaštanovou červenou pri korienkoch a zostupuje do mäkkého jahodovú blond obnoviť účinok jasne žiariace žhavý.

26. Tangerine Strawberry Blonde

Áno, poďme sa pridať viac ovocia do tejto zmesi, nie? Tento svetlý jahoda blond odtieň má oranžový lesk, ktorý je úžasné, prinajmenšom. Štýl tejto sexy lokne v niektorých kadere vyzerať ako zmyselný siréna vystrihnutá z bondovky.

27. Strawberry Blonde Babylights

Skvelý spôsob, ako pridať trocha farby do svojho prirodzeného vlasov je cez niektoré jemné babylights. Pokiaľ máte prirodzene červené vlasy (tak žiarlivý na vás), môžete pridať nejaké ľahkosť a rozmer vašich vlasov by len tak pre niektoré jahodovej blond prúžky a oživiť svoj vzhľad.

28. Super Bright jahoda blond

Ak chcete vyzerať ako doslovný rozprávky princezná s lesklou trblietavých vlasmi, tu je to, čo musíš urobiť. Vyskúšať tento mimoriadne nasýtený jahodovú blond vzhľad, ktorý bude odrážať svetlo ako nikto podnikanie. Štýl je poker rovno, aby čo najviac z tohto jasného a žiarivý vzhľad.

29. Jahoda blond Sombre

Kedy si myslel, že by mohol vytvoriť ilúziu s vlasmi? No, teraz môžete! Ísť na tento subtílny ombre vzhľad s čokoládovo hnedej hore a ľahkým jahodovú blond smerom ku koncom vytvoriť ilúziu hĺbky s vlasmi vzhľad.

30. Kaleidoscope jahoda blond

Nezdá sa vám proste milujem svetlé a neustále sa meniace farby kaleidoskopu? Vytvorenie tohto efektu vo vlasoch tým, že ide v tomto multi-tieňované farbe vlasov vzhľad. Pruh vaše vlasy s ľahkým blondínka, rumenec ružová, zaprášené hnedej a jahodová blondína vytvoriť tento jedinečný a fascinujúci vlasy vzhľad.

A to je zábal na našich top 30 spôsobov, ako štýl vášho jahodovej farby blond vlasy! Nezabudnite komentár nižšie a dajte nám vedieť, ktoré vyzerá boli vaše obľúbená a určite vyskúšať!

load...