Účes

30 Dychtivé nápady pre styling vašich karamelov

30 Dychtivé nápady pre styling vašich karamelov

Karamel... Len zmienka o tomto slove vykresľuje obrazy bohaté, zlatohnedé sirup odkvapkávaniu z kusom lahodnej čokolády... * zaskočí späť do reality * V každom prípade. Karamel je zvodný odtieň, ktorý leží niekde medzi zlatom a hnedú. Je to decentné, ale sexy, a má luxusné odvolanie k nemu. Zvýraznenie vlasy v tomto nádhernom odtieni je viazaný na vás vyzerať leštené a sofistikované (aj keď ste úplne grunge a bohémsky na vnútornej strane). A to najlepšie? Karamel je jeden odtieň, ktorý lichotí každej prirodzenú farbu vlasov vonku - čiernej, hnedej, červenej a blondína. To znamená, že neexistuje žiadny nedostatok spôsobov, ako štýl tento krásny odtieň ako vrcholov vo vlasoch. Takže, samozrejme, mali by sme zostaviť naše top výbery zo spôsobov, ako štýl svojej karamelu upozorní.

Ale počkaj! Predtým, než sme sa skočiť do nášho zoznamu, poďme sa pozrieť na to, ako si môžete dať si karamelové upozorní doma. Koniec koncov, nie každý má veľa peňazí k poklesu v salóne zakaždým vlasy inšpirácie udrie.

Čo potrebuješ

 • Starý uterák
 • Box of karamelovou farbu vlasov
 • Kefa na vlasy
 • Miska
 • Tenké vlasy odtieň kefa
 • Fine ozubený hrebeň
 • Šampón
 • Kondicionér
 • Časomerač

Čo robiť

 • Premiešajte a pripravte karamelovú farbu vlasov do misy podľa pokynov uvedených na krabici.
 • Kefa vlasy, aby sa odstránili všetky uzly a spleti.
 • DRAP starý uterák okolo ramien, aby sa zabránilo znečisteniu odevu.
 • Part si vlasy na polovicu.
 • Počnúc u tváre, vyzdvihnúť tenké 1-2 palcové časti vlasov, ktoré chcete zvýrazniť a použiť karamelové farbivo, ktoré im od korienkov po konce s tenkou vlasmi odtieň kefa. Pri výbere, ktoré oddiely pre zvýraznenie, myslieť na to, kde by sa svetlo prirodzene hit vaše vlasy.
 • Keď zvýraznenie vlasy po stranách a na zadnej strane hlavy, aplikujte farbivo len z polovice dĺžky vlasov a vytiahnite ju až do konca s pomocou jemnej zuby hrebeňa.
 • Nechať farbu po dobu trvania časového vyznačeného na obale. To by malo byť asi 25 až 30 minúta.
 • Kontrolujte zafarbené vlasy každých 15 minút, aby ste zistili, čo odtieň dosiahla vaše vlasy.
 • Zmyť karamelové farbivo s vodou, kým sa spustí jasné.
 • Šampón a stav vašich vlasov.

No, teraz, že ste úspešne zvýrazní vaše vlasy s krásnym karamelovým odtieňom, poďme sa pozrieť na mnohých nádherných spôsobov, ako to môže štýl.

load...

30 Ohromujúca Nápady pre styling vaše karamel Najzaujímavejšie

1. Karamel Highlights Na Jet Black Hair

Ak máte prirodzene ísť čierne vlasy, dovoľte mi začať tým, že som ťa závidím. Vzhľadom k tomu, krása tryskového čiernych vlasov je zvýšená svetiel, bez ohľadu na to, akú farbu majú dovnútra. Karamelové zdôrazňuje v tomto štýle vyzerajú, ako by sa práve rozpadali jej uhľovo čierne vlasy.

2. Caramel Sunset

Maľovať svoje vlasy vo farbách na oblohe za súmraku tým, že pôjdete na tejto nádhernej vlasy vzhľad. Karamel upozorní boli ručne maľované v polovici dĺžky jej čokoládovo hnedé vlasy, ktoré sa pridať nejaký krásny hĺbku a rozmer, aby to. Štýl tento pohľad na niektoré kadere vytvoriť ilúziu pohybu vo vlasoch.

3. Golden Caramel BALAYAGE

Ak ste ešte skočil do BALAYAGE vlaku už, čo to dokonca robí s vlasmi? Vyskúšajte tento úžasný BALAYAGE urobil s pruhmi zlaté blondína a karamelu. S týmito bohatých odtieňoch zlatej a karamelu beží cez tmavé základne, je to pohľad, ktorý je vhodný pre licenčných poplatkov.

load...

4. Mäkký karamel Babylights

Nezdá sa vám proste závidia deti pre jemnú a prirodzenou cestou ich vlasy je svetlo na niektorých miestach a tmavé v iných? No, môžete obnoviť tento účinok bude u niektorých babylights vo vlasoch. Mäkký karamel babylights môže dať svoje vlasy ten dokonalý slnečne pohľad, ktorý ste hľadali.

5. Sandy Caramel BALAYAGE

Keď odtiene hnedej, zlatej a blondína sa spojili, vzhľad vytvárajú jeden na veky. Toto nádherné piesčité hnedé karamel BALAYAGE je dôkazom rovnaký. Odtiene sa spojili k vytvoreniu skutočne multidimenzionálne vlasy vzhľad.

6. Tmavo Caramel BALAYAGE Ombre

Prečo rozhodnúť medzi BALAYAGE a Ombre, keď môžete mať oboje? To BALAYAGE tieň je presne to, čo potrebujete na dosiahnutie toho najlepšieho z oboch svetov. Cool-posilnil karamelové upozorní začať do polovice jej tmavo hnedé vlasy a vytvárajú nádherné farebné vlasy vzhľad.

7. Karamel tváre Framing BALAYAGE

Nie je to skvelé, že žijeme v dnešnej dobe, kedy môžeme použiť niektoré techniky farbenia vlasov, aby kontúry tvar našej tvári? Tieto ohromujúci karamelové upozorní s šedými tónmi boli vykonané takým spôsobom, že rámujú tvár a zefektívnenie jej guľatý tvar tváre.

8. Mahagón Karamel Highlights

Keď zmiešate dve zvodné odtiene dohromady, výsledná farba je povinný byť absolútne opulentné. To mahagón tónované odtieň karamelu je tak živé, že budete potrebovať iba niekoľko jemných vrcholom tohto odtieňa v tmavo hnedé vlasy vytvoriť vzhľad, ktorý je spôsobilý byť sported kráľovná.

9. Caramel Color Melt

Predstavte si, že roztavenej karamel kvapká čokolády. Nie je to ohromujúce vizuálne? Môžete obnoviť tento účinok na vlasoch tým, že ide v tomto naozaj pekný farebný taveniny v bohatej odtieni zlatého karamelu na stredne hnedé vlasy. Dip farbené vzhľad tohto štýlu je jednoduchý, ale elegantný.

10. Karamel Highlights On Light Blonde

Ten, kto povedal, že upozorní sú určené len pre tmavé vlasy bol tragicky zle. Zvýšte krásu vášho svetlo zlaté blond vlasy ich zvýraznenie s bohatým karamelovým odtieňom požičať mu nejaký rozmer a pohyb. Tento farebný vzhľad je ešte viac ohromujúci pri zásahu slnečného svetla.

11. Caramel On Chocolate

Každý vie, že karamel a čokoláda zápas v potravinárskom nebi. Tak, ako sa o vyskúšanie tohto nebeského párovanie na vlasy? Zvýšte vzhľad vášho bohaté čokoládové hnedé vlasy doplňovaním ju s niektorými robustnými karamelu vrcholov.

12. Intenzívne Caramel BALAYAGE

No, je tu BALAYAGE a potom je tu BALAYAGE. Tento konkrétny pohľad patrí do druhej kategórie. Toto plnohodnotné BALAYAGE zakrýva dolnú polovicu jej hlbokých hnedých vlasov takmer výhradne s bohatým karamelovým odtieňom. Dalo by sa spárovať tento farebný prácu s niektorými chlpatých vlnami a rovný strih rany dať mu väčšiu bedrovej atmosféra.

13. Meď a karamelu Highlights

Keď odtiene červenej a karamelu stretnú, je najlepšie sa domnievajú, že je nejaký kúzlo, ktoré je na spadnutie. Pozrite sa na tento vzhľad, napríklad. Metalické medi a karamelové upozorní na pop a pískať na živé gaštanové základne. Štylizované kadere, tento štýl je ideálne, aby sa honosil na svadbe.

14. Rose Gold a karamelu Highlights

Či už ide o tašky, topánky, šperky alebo oblečenie, vzrástol zlato sa zdá byť vládnucej prenocovať v módnom priemysle. Takže, samozrejme, vlasy priemysel potreboval dostať do rozbehnutého vlaku a prísť s ružovou zlatej farby vlasov. Rose gold a karamelové upozorní na tmavo hnedé vlasy je látka sny sú vyrobené z.

15. Sunkissed Karamel Prednosti

Transformovať do bohémskej pláži zadok svojich snov tým, že pokúsi sa tento elegantný farbu na vlasy vzhľad. Tieto mimoriadne jemné karamelové upozorní na tmavé vlasy pop nádherne keď hit prirodzeného slnečného svetla, tak dávať si vlasy, že dokonalý slnečne vzhľad.

16. Kovové Karamel Prednosti

Vďaka náhlemu náporu zlata, medi a striebra tekuté rúže a očné tiene v lekárňach a na celom Instagram, metalické stali obrovský módny trend. Takže nie je divu, že sa im podarilo prepašovať svoju cestu do vlasov farebné priemyslu. Tieto karamel zdôrazňuje majú kovový lesk tým, aby vyzerali veľmi reflexné a fascinujúce.

17. Caramel Opulence

Pridajte trochou farby do svojho nudného hnedé vlasy s pomocou niektoré svetlé karamelových vrcholov. Nemusíte ísť plnou BALAYAGE s týmto pohľadom. Proste rozptýli niekoľko karamelovej upozorní, ak by sa svetlo prirodzene zasiahnutý a odrážajú off vlasy k vytvoreniu skutočne opulentné vlasy vzhľad.

18. Karamel Eclipting Highlights

Ak si prezrieť kŕmenie Objavovať na svojom Instagram v pravidelných intervaloch, musel ste si slová, vlasy eclipting 'začínajú objavovať pomerne často. Táto nová farbenie vlasov technika používa upozorní vo vlasoch zmeniť tvar tváre vo väčšine lichotivé možným spôsobom. Tu môžete vidieť jej tvár orámovaný mäkké karamelové vrcholov, ktoré zvyšujú jej lícne kosti a čeľuste.

19. 50 Shades Of Caramel

Prosíme vás, aby ste ma nenávidieť za to, že toto krásne vlasy vyzerajú tak cringeworthy meno. Je to jednoducho hodí vzhľad dokonale! Ji prirodzene tmavo hnedé vlasy, ktoré boli zdôraznené v rôznych odtieňoch karamelu a blondína dať vlasy nejaké ohromujúce dynamiku a rozmer. S vlasmi narovnal a nechal voľné, efekt vytvorený rôznymi farbami zmiešať je úchvatný.

20. Hlboká Caramel BALAYAGE

Daj si, že dokonalá East Coast Princess vyzerať, športové tento noblesný farbu na vlasy vzhľad. Kúpte si zafarbiť vlasy v bohatej mahagónu tieni a potom ju zvýrazniť s pruhmi robustnou karamelu na vytvorenie sofistikovaného vlasy vzhľad. Narovnať vlasy a hodiť na bodycon na párty celú noc vo veľkom štýle.

21. Karamel tvár Framers

Má váš štýl prikláňať skôr k, prírodné 'a, minimalistické' ako protiklad k, okázalé 'a, tam vonku'? Potom sa tento štýl vrcholov bude dokonale vyhovovať vášmu vkusu. Ísť len na pár karamelové vrcholov okolo tváre lichotiť jej štruktúru a dá vám podhodnotené napriek tomu sexy vzhľad.

22. Dusty Pink a karamelu Highlights

Vstúpite Ak do akéhokoľvek obchodu alebo otvoriť akýkoľvek nákupné webové stránky a uvidíte, je zaplavený všetkými vecami prašné ružové. Najlepšie na tom je, že tento nádherný odtieň vyzerá skvele ako farba vlasov rovnako. Prašné ružovej a karamelové upozorní na blond vlasy práce prekvapivo dobre dohromady, aby vám dokonalý ženský a koketná vzhľad.

23. Silné Karamel Highlights

Nie vždy musí ísť na to "prirodzene" Sunkissed vzhľad s týmito jemnými odleskami. Silné, prominentnej zdôrazňuje, že v skutočnosti sa objavujú majú krásu všetci ich vlastné. Tieto medené tónované karamelové upozorní boli vykonané v hustej pruhy celej jej gaštanové vlasy vytvoriť jasný a odvážny vlasy vzhľad.

24. Luxusné Karamel Highlights

Teraz, nie každý z nás môže byť súčasťou horného 1% a pohybovať sa v kruhoch vyššej spoločnosti. Ale to neznamená, že nemôžete vyzerať dobre! Tieto lahodný karamel upozorní na hlboké hnedé vlasy sú stelesnením luxusu a štýlu. Všetko, čo potrebujete, sú niektoré diamantové náušnice a smiešne obrovský plesové šaty na dokončenie vyzerať.

25. Brownie Karamel Highlights

Kto nemá rád sušienky, aby si ich rýchlu opravu cukru? Predviesť svoju lásku k tomuto hriešnemu sladkej treatby športových tento úžasný vlasy vzhľad. Jemné karamelové upozorňuje prechádzajúcej bohatý čokoládovo hnedá základňu vytvárajú bohaté a nádherné farebné prácu.

26. Ultra Glossy Karamel Highlights

Niekedy závidel tie celebrity so svojím ultra-lesklé vlasy, ktoré vidíte v šampónoch reklamy? No, môžete získať ich vzhľad príliš že sa snaží túto farbu vlasov! Tieto super lesklý karamelové zdôrazňuje uskutočnenej na krásne zaprášené hnedé vlasy, budete vyzerať ako by ste práve vystúpila z filmovej scéne.

27. Chladné tónovaný Karamel Highlights

Len preto, že chcete získať karamelovej upozorní, neznamená, že musí byť v teple tónovaný. Chladné tónovaný karamelové upozorní s ľahkým šedým podtextom k nim tiež vyzerať skvele na tmavo hnedú alebo popola blond vlasy. Štýl tejto farby vo vlnách na dokončenie skala chick vzhľad.

28. Intenzívne Karamel Prednosti

Karamel upozorní nie vždy musí byť ľahký a koketná. Dalo by sa tiež vytvoriť tmavé a tajomné vlasy vzhľad s nimi. Dalo by sa použiť hlboký karamelový odtieň upozorniť na dolnú polovicu svojho tryskového čierne vlasy, aby vydávala nejaké vážne sexy a zlovestné vibrácie.

29. Karamel Zebra Prednosti

OK, viem, že dokonca aj myšlienku dostať zebra upozorní môže chcete spustiť v opačnom smere. Ale ja nehovorím o zebra zdôrazňujú (hrozný) tak, ako boli vykonané v ranom 2000s. 2017 Variácie tejto techniky Farba vlasov je oveľa jemnejšia a elegantné. Mať hotové v bohatom karameli tieňa na vašej prirodzene hnedé vlasy, dať si sofistikovaný vzhľad.

30. Caramel On Fire Highlights

Nastavte si vlasy hru na ohni športových tieto nádherné karamelové upozorňuje na nespočetné množstvo rôznych odtieňoch. Mlieko čokoládovo hnedá základne skutočne objaví sa zlatou, karamelom a svetlohnedých vrcholov, ktoré sú miešanie s ním. Štýl tento pohľad na kadere získať plný účinok týchto nádherných farieb.

Tak, teraz, že máte jasnú predstavu o tom, ako sa ich štýl, ísť s odvahou a trochu karamelu upozorňuje vo vlasoch ASAP! A nezabudnite komentár nižšie a dajte nám vedieť, ktorý z týchto štýlov vám vyfúkla a ukradol srdce.

load...