Účes

30 chic zvýraznenie nápady pre vaše hnedé vlasy

30 chic zvýraznenie nápady pre vaše hnedé vlasy

Hnedá srsť je tak nudné. A vec, ktorá ma najviac dostane je, že bez ohľadu na to, ako zložitý účes urobiť s ním, to naozaj nie je ukázať up, rovnako ako by to na ľahšie-posilnil vlasy. Takže, aké je riešenie tohto problému, pýtate sa? Je to celkom jednoduché, naozaj. Všetko, čo potrebujete, sú upozorní! Zvýraznenie vlasy v podstate zahŕňa farbenie vybrané časti vlasov v svetlejší odtieň pridať nejaké rozmer a textúru vlasov. Účinok to vytvára je úchvatný, prinajmenšom. A ak ste vrkoč alebo robiť žiadnu účes s vyznačeným vlasy, čo môžete skončiť s je vizuálny majstrovské dielo. Ľahšie zdôrazňuje miešať do svojej prirodzene hnedé vlasy, aby to vyzeralo takmer živý.

Aj keď ide do profesionálneho kaderníka je vždy ten najlepší nápad, keď robíte akýkoľvek druh farbenie / farbenie vašich vlasov, môžete zvýrazniť vaše vlasy cítiť ako doma. Tu je návod, ako urobiť to-

Čo potrebuješ

 • Bielidlo na vlasy
 • Kefa na vlasy
 • Tónovacie roztok
 • Miska
 • Farbenie vlasov kefa
 • Vlasy sťahovacie pružné / pre sekcie klipy

Čo robiť

 1. Premiešajte a pripraviť bielidlo v miske podľa pokynov uvedených na krabici.
 2. Kefa vlasy, aby sa odstránili všetky uzly a spleti.
 3. Rozdeľte všetky svoje vlasy do 4 sekcií pod nimi hore, takže stratiť časť, ktorú chcete začať bielenie ako prvý.
 4. Z časti vlasov, ktoré je ponechaná voľná, vyzdvihnúť pramene vlasov, ktoré chcete zvýrazniť.
 5. Počnúc asi ½ palca pod koreňom, začať používať bielidlo na vlasy pomocou štetca.
 6. Opakujte kroky 3 a 4 na všetkých štyroch úsekoch vaše vlasy.
 7. Zmiešajte a naneste roztok tónovanie (podľa pokynov uvedených na krabici) na vaše vlasy. To bude dať svojim zvýrazňuje viac prirodzene mieša vplyv.
 8. Skontrolujte, odfarbené vlasy každých 15 minút, aby ste zistili, do akej miery odľahčené.
 9. Akonáhle vaše vlasy je odľahčená do požadovaného odtieňa, umyť si vlasy šampónom.
 10. Podmieňujú svoje vlasy ako bielidlo má tendenciu ju vysychať.

Môžete buď nechať vybielené zdôrazňuje, ako sú, alebo si mohli kúpiť farbu vlasov podľa vlastného výberu a farbivo je hrať sa so svojím vzhľadom.

load...

No, teraz, keď viete, ako získať prácu doma, pozrite sa na naše top 30 stylingové nápady na svetlách pre hnedé vlasy, ako začať!

1. Milk Chocolate Brown Highlights

Pridajte dotyk zvodné tajomstvo do svojho nudného hnedé vlasy s niektorými nádherné odlesky. A čo je lepšie odtieň ísť, než ten, ktorý je inšpirovaný z dámskeho najväčší slabosť? Hovorím o mliečnej čokoláde, samozrejme! Krása týchto čokoládovo hnedých vrcholov v mahagónové vlasy je zvýšená iba skákacie blowdried kadere, ktoré sú štylizované do.

2. Burnt Sienna Highlights

Dajte svojmu hnedé vlasy teplé svetlo s týmto BALAYAGE štýlu, ktorý je jemný, ale napriek tomu je celý rozdiel. Hlboké hnedé vlasy zvýraznená nádherný odtieň pálené Sienna bude mať vás ľudia združovať sa s teplým šálkou horúcej čokolády na chladné zimné večer.

load...

3. Platinum Blonde Highlights

Tragický superveľmoc, ktorá bolí každého, koho sa dotýka stranou, nemožno poprieť, že Rogue je jedným z najlepších X-Men vôbec. Tak pozrite sa na tento vzhľad inšpirovaný jej účesu, ktorá je určite vás vyzerať ostrý a cool. Ísť pre niektoré platinové blond odlesky, ktoré tvoria kontrast proti vašej tmavo hnedé vlasy, aby vytvoriť outlandishly nádherný vzhľad.

4. Bronz Highlights

Dajte svojmu vlasom kovový povrch s týmito bronzovými odleskami, ktoré vás strieľať právo na hornej priečku štýlu rebríka. Bronzové zdôrazňuje miešať krásne do čokoládovej hnedej kadere vytvoriť okúzľujúci efekt. Spárovaná s dlhým bob štylizovaný v sexi vlnách, bude existovať žiadny vám bráni ohromujúci každého s svoje krásne vlasy.

5. Popolavý hnedé Prednosti

Menej je viac. A toto príslovie neudržal pravdivejšie vo zvýraznenom vlasy vzhľad, ktorý je jemný, ale napriek tomu nádherná. Chladné tónovaný popolavý upozorní bežať nenápadne celom tmavo hnedé vlasy, uistiť sa, že splynutie namiesto vystupovať. Rovná vlasy look funguje perfektne predviesť vrcholom v celej ich kráse.

6. Golden Blonde Highlights

Wow každý so svojím majestátnym Zlatá tónované hrivu s týmito zlatými odleskami. Zlaté upozorní pruhovaný cez tmavo hnedé vlasy vykúzliť obrazy trblietavé karamelovou kvapkajúcej cez tmavé čokolády. Ploché železo krútia na dne pridať na kráse celého tohto pohľadu.

7. Pruhovaný Blonde Prednosti

Získať pláž-ready v lete s týmito pruhovaný vrcholov, ktoré pôjdu dokonale sa svojím plavkách. Cool-posilnil blond zdôrazňuje pruh cez hlboké hnedé vlasy vytvoriť ohromujúci slnkom pobozkal vzhľad. Kúpte si ostrihať do dlhého mikáda a štýl je v niektorých náhodných vĺn vydávajú chladené-out atmosféru.

8. Blonde Face Framing Highlights

Ak sa vám nepáči predstava podrobenie si vlasy s nadmernou bielenie a farbenie, tu je to štýl, ktorý bude dokonale vyhovovať vašim potrebám. Tieto pozoruhodné blond zdôrazňuje sa vykonáva len priamo v prednej časti hlavy formovať svoju tvár z oboch strán. S dlhým Bob a niektoré kadere, to je presne ten typ vlasov, ktoré vám bude vyzerať ako šéf dáma, ktoré ste.

9. Mocca Highlights

Ak váš štýl sa prikloní skôr k tlmenom stranu, tu je zvýraznenie vyzerať musíte vyskúšať. Tento jemný štýl využíva mocca zvýraznia len o niekoľko odtieňov svetlejšie než je vaša prirodzená farba vlasov vytvoriť vzhľad, ktorý upozorňuje, bez kričal na neho. Tieto zdôrazňuje tiež dokonale formovať svoju tvár a môžu doplniť všetky make-up vzhľad.

10. Brondi Prednosti

Prečo si vybrať medzi blond a hnedé upozorní, keď môžete mať oboje? Odtieň týchto Brondi vrcholov balansuje na hrane medzi hnedej a blond, odtiaľ názov. Výsledná farba je nádherný, prinajmenšom, a tak unikátne, že ste povinní vyniknúť v dave.

11. Mahagón Highlights

Ísť na tmavé a sexy vzhľad s touto hnedou na hnedý vzhľad, ktorý je úplne úžasná na pohľad. Mahagon upozorňuje taveniny do základného tmavo hnedé vlasy vytvoriť úžasnú víziu. Niektoré veľké kadere pridať nejaké toľko potrebnú odraziť, a máte dobré ísť!

12. Fiery tónovaný Prednosti

Nechajte svoje vnútorné oheň presvitať s týmito ohnivými posilnil vrcholov, ktoré budú stanovené váš štýl vyhlásenie v plameňoch! Ísť na blond a gaštanové upozorní na hnedé vlasy, aby sa dosiahlo tejto nádhernej vlasy vzhľad. A pripravte sa na oči všetkých prítomných na vás a len vy.

13. Sun Kissed Highlights

Pripravte sa mať všetku zábavu na slnku s týmto blond tónované vlasy vzhľad. Vám hlboké hnedé vlasy zvýraznené intenzívne svetlé blond odtieň vytvoriť fascinujúci vlasy vzhľad. Narovnať vlasy a hodiť na roztomilé letné šaty pre uvoľnené letný deň von!

14. Zázvor Highlights

Vítame Vás na jeseň s týmito červenkastým vrcholov, ktoré pôjdu dokonale so svojimi jesenné tónovaný oblečenie a tekvica korenie latte! Tieto zázvor zdôrazňuje ukázať krásne proti hlboké hnedé vlasy a dať vzniknúť krásne kombináciu farieb. Štýl svoje dlhé vlasy vo veľkých, skákacie kadere vytvoriť nejaký pohyb a život vo vlasoch.

15. Super Jemné Auburn Prednosti

Vy ste ten typ človeka, že sa mu nepáči jej vzhľad je príliš "tam vonku"? Ak áno, asi by ste mali ísť na tento jemným štýlom, ktorý nemá kričať o pozornosť. Auburn upozorňuje sú tak blízko k prirodzenému hnedú farbu modelu vlasov, že oni sú takmer nepostrehnuteľné. Ale blink-and-you-Miss-to povaha týchto vrcholov je presne to, čo robí tento štýl tak lákavý a krásne.

16. Soft Brown Streak Highlights

Pridajte trochu rozmer a pohyb do svojho krátkeho mikáda s týmito minimalistické odleskami. Mäkké hnedej zdôrazňuje v tomto vzhľad jazdy v pruhoch po celej jej dub-tónovaný vlasy, aby to vyzeralo, že vlasy, ktoré by patrili k stromu nymfy. Len narovnať bob a sprej na nejaké textúrovacích spreje dokončiť tento krásny vzhľad.

17. Popolavý hnedej a šedej Prednosti

Čo tak ísť na trochu inej farby so svojimi odleskami, čo? Vyskúšať tento vlasy vzhľad, ktorý využíva popolavo hnedých vrcholov v hornej a trochu šedé sfarbenie smerom koncov k vytvoreniu hrôzu naháňajúce zmesi farieb. Tento jedinečný vzhľad bude strieľať si štýl vyhlásenie do zárezu a pomôže predviesť svoj individualistický osobnosť.

18. Burgundsko Highlights

Pridať pop farby do svojho tupé hnedé vlasy s touto bombou vínovej upozorňuje vyzerať. Tieto červené posilnil upozorní ukázať krásne na hnedé vlasy a lesk na slnku. Všetko, čo musíte urobiť, je štýl svoje vlasy v niektorých voľných vlnách dokončiť tento nádherný pohľad.

19. Rouge Red Highlights

Splniť svoj sen vyzerá ako sexi siréna že sa snaží túto zápalnú červené upozorní štýl. Rouge červená upozorňuje vyzerajú, ako by boli namaľované na prirodzene hnedé vlasy vytvoriť nič menšie ako majstrovské dielo. Van Gogh má nič na tomto kaderníka. (To môže byť prehnané.)

20. Hologram Prednosti

Teraz sa jedná o populárnej vlasy trend len raz dôjde. Tieto hologramy zdôrazňuje odštartovať z hnedé vlasy a rýchlo miešať do blondínka, a potom sivá, vytvoriť, uhádli ste, holografický efekt. Je to úplne úžasné. A byť istí, že ľudia budú pozerať na vlasy po dobu niekoľkých sekúnd, aby zistili, čo sa deje s ním, ale v najlepším možným spôsobom.

21. Žulové Modrá Prednosti

Neviem ako vy, ale ja som stále na pozore najzaujímavejších farba vlasov myšlienky. A chlapec, sa tento pochytiť fantáziu! Tieto hlboké modré žulové zdôrazňuje v pohode tónovaný hnedé vlasy doslova, aby to vyzeralo ako niečo vystrihnuté z hlbín zeme.

22. Sušienok Blonde Prednosti

Ísť na pohľad teplých tónoch, aby zodpovedali vašej teplé osobnosť s tým zvýrazní bob štýl. Tieto suchár blond upozorní cez stredne hnedé vlasy vydávajú rovnaký účinok ako med kvapká cez čokoládu. Rock tento farby s krátkym zvlneným bob, aby sa štýl vyhlásenie, ako žiadny iný.

23. Rich Copper Highlights

Dajte svoje vlasy úžasné kovový povrch s týmito medenými odleskami, ktoré budú mať všetci zastaví a pozerá na vás. Bohaté a nádherné červeno-tónovaný medené zdôrazňuje spočívať na tmavé čokoládové hnedé vlasy vytvoriť vzhľad ako vystrihnutá zo svojich snov. Krásne lokne pridať len na romantiku tohto pohľadu.

24. Pixie Prednosti

Ste upping svoju chladnú faktor tým, že len dostať škriatok rez. Ale pridať trochu farby na to, a nikto nebude môcť poprieť, že ste úplný poriadne. Choď na svetlovlasý upozorní na prednej strane škriatok pridať nejaké dimenziu k nemu a v podstate len aby to vyzeralo chladnejšie.

25. Mauve Highlights

Kto vedel, lila upozorní je vec, nie? Ale oni sú, a sú úplne ohromujúca pohľad. Vrstvené cez tmavo hnedé vlasy, ako upozorňuje toto lila odtieň vyzerá neuveriteľne prirodzené a krásne. Štýl svoje dlhé vlasy v niektorých uvoľnenej kadere a pripravte sa na každý pád v láske s ním.

26. Karamel Highlights

Ak máte radi, aby to klasické, pokiaľ ide o váš štýl, musíš vyskúšať tieto karamelu upozorní. Krásu prirodzene hnedých vlasov je zvýšená iba na inej úrovni, ktoré tieto zlaté karamelovej vrcholov, ktoré bežia cez to. Krútiť svoje dlhé vlasy, aby to vyzeralo skutočne nadčasové.

27. Silver Blonde Highlights

Používanie slova, striebro 'a, blondína' môže znieť rozporuplné, ale striebro blondína je najlepší termín, ktorý popisuje tento scintilačný vlasy vzhľad. Blondína odtieň týchto vrcholov bol ochladený na vydávať striebristý efekt a vyniknúť nápadne proti tmavo hnedé vlasy.

28. Rich Brown Highlights

Riadiť každý blázon s tým bohaté zvýraznené bob vzhľad. Nádherné dozlatista upozorní na spustenie krásne cez tmavšej hnedej farby prírodné vlasy vytvoriť vzhľad, ktorý je jeden pre veky. V kombinácii s krátkym bob vzhľad, váš štýl hry, bude z tohto sveta.

29. Trblietavých Blonde Prednosti

Teraz, tu je nový pohľad na reportáže trendu, ktorý prevzal hairstyling svete. Namiesto toho, aby šiel k vrcholom bližšie ku koreňom, ísť na mini vrcholov, ktoré bežia od polovice dĺžky vlasov ku koncom. Keď sa vykonáva v trblietavé blond odtieň, efekt vytvorený týchto takzvaných babylights "je úplne úžasné.

30. Lavender Hlavné

Chlapec, som v láske s týmto pohľadom! Je to dievčenskú, je koketná, a to je oh-so-zábavné! Ružové tónovaný zdôrazňuje ukázať krásne proti ružovo sfarbené vlasy a vytvoriť ohromujúci melanž farieb. A moja najobľúbenejšia časť o tomto štýle je, ako sa dala dokopy s dlhými neviditeľných vrstiev.

Takže zbohom do vášho nudný hnedé vlasy a trochu si farbu - len na to upozorní môže svoj módny hru o niekoľko zárezov. Podeľte sa o článok s vašimi besties a získať farebnú človeka spolu! Šťastné upozorní na Vás!

load...