Účes

28 top účesov pre 2017 a 2018

28 top účesov pre 2017 a 2018

2012 videl skutočné pozdvihnutie rôznych účesov počnúc červených kobercov, filmové premiéry a oslavy narodenín až po dráhach. Rôzne celebrity, ako je Nicole Kidman na Megan fox a náš všetkých čias experimentálne Rihanna a Miley Cyrus utvorila pomerne ochrannú známku športové rôzne rozprávkové účesy na všetkých akciách. Kým Rihanna bola videná s rôznymi odtieňmi na vlasy, Miley Cyrus bola videná s trhané chaotický bob účes. Tak sme sa všetci mohli povedať, že v minulom roku bolo všetko o vyniknúť štýly.

Nájdete nielen skrútený účes robiť vlny, ale francúzske vrkôčiky tiež dostal trochu nádych new age fúzie. To by bolo správne tvrdiť, že v minulom roku pomohol jeden učiť sa nové spôsoby, ako začleniť jednoduché veci, ako vrkôčiky alebo copu prichádzajúce z hornej alebo stranách. Na druhú stranu, vrstvené účesy dostal trhaný okraj k nim dávať to odlišný od bežného kontaktu.

Tak, aby spoznal, čo je, in 'a to, čo sa chystá udržať jeho miesto, je tu poskytuje tak najvyhľadávanejších účes vyzerá z minulého roka. Ak ste sa pokúsili aspoň jeden z nich až do teraz, je čas, aby ste si seansu na svojom obľúbenom salóne hneď!

load...
Najlepšie účesy pre ženy v roku 2016 a 2013:

1. Tradičné francúzsky Twist preradený do boku:

Francúzsky Twist je čisté a upratané ponúka trochou extravagancie, keď ho presunúť trochu na stranu. To by určite hlava Turner.

2. Asymetrická Fringe:

Strapce bolo horúce, čo vlani. Môžete skúsiť tento pohľad na ďalšie strihanie vlasov, pretože by vás vyzerať úchvatne.

3. Krátka Textúra:

Ak máte krátke vlasy, alebo cez rameno-sklzom chĺpky a vy chcete, aby sa vzhľad, ktorý dáva objem vašich vlasov a sebadôvery na vás, skúste na tomto účesu.

load...

Tento účes je naozaj ľahké dosiahnuť. Len čo musíte urobiť, je masírujte vlasy mäkkým vlasy penou. Skúste fluffing svoje vlasy pomocou prstov, kým vysychajú. Po tomto použiť nejaký tvarovanie produktu a krútiť na malé úseky. Choď s rozlúčka svoju stranu vlasy múdre. A ste pripravení ísť.

4. Retro Svadobné Pin krútia:

Retro módne udržuje dodávanie vrátiť každú chvíľu. Na pin kadere môže byť naozaj štýlový vzhľad nielen pre retro tému párty, ale aj pre vaše firemné večierky taky.

5. Low Side Messy Bun:

Buchty boli vždy v zozname účese takmer každá žena na svete. Ale to špinavá vzhľad je dotyková nového veku do normálnych nízkymi bočnými buchty. Skús to!

6. Pletené Bun:

Pokiaľ máte husté vlasy, a tie sú dobré s výrobou vrkôčiky, potom musíte vyskúšať tento účes. To dopĺňa len asi každý a určite dáva vyniknúť v strane.

7. Krátka Choppa Short Bob:

Vrstvy a trhané účesy sú hitom v oddelení vlasov. Bola to unexpectedentrant na svete módy, ktoré sa odvolania veľa a jeho popularite, potom je iste pokračovať v zozname top účesov 2017 tiež.

Vyskúšať trhaný vzhľad teraz!

8. Vrstvené Pixie Bob S vnútornými Bangs:

To je ďalší retro štýle 80. Rokov, ktorý urobil brilantné vrátiť v roku 2016.

9. Twist účes:

Runway inšpirovaný Twist účes je jednoduchý a bez námahy, robiť, že vyzerá rovnako nádherný s alebo bez elegantné vlasy príslušenstvo. Kým ideálny pre dlhé, vlnité a textúrované vlasy, účes tiež pracuje na kratšie kusy za predpokladu, že vaše pramene sú dostatočne dlhé, aby pripojiť na zadnej strane.

10. Ombre:

Presúva trochu zamerať na vlasy farebné oddelenie, obrovský Ombre vyzerať ktorý robil nový vstup do sveta vlasový styling a farbenie v roku 2016 má veľa dievčat, ktorí chcú od tej doby nosí tento pohľad.

11. Narazil Up Do:

Dostal bumpits? Skúste sa na to potom.

12. Dlhé vlny:

Pokiaľ máte dlhé vlasy, a to najmä pri dlhšie ako ramená, to je ideálny účes. Dlhé vlasy s voľnými a textúrou vlny vyzerá jednoducho perfektný! To dáva vzhľad starostlivosti-free a happy-go-lucky dievčatá.

Je vhodný pre všetky druhy tvárou môže byť dlhý tvár alebo kruhový alebo oválny. Najjednoduchší spôsob, ako dostať tento účes sa snaží vrátiť svoje vlasy voľne, keď sú mokré. Potom, čo sú suché, otvoriť a s pomocou plochého štetca, štetinami smerom dole. Môžete tiež použiť vlasy-Styler získať tento účes.

13. Bouffant praskali Up Pony:

V minulom roku, akonáhle Megan Fox bol videný športové to praskali up pony s horným Bouffant vzhľad, okamžite sa stal horúci favorit medzi dievčat po celom svete.

14. Vlasy Bound Top Pony:

Vrkoča vzhľad dostal nejaké zásadné zvraty v minulom roku. Po prvé, je potrebné zviazať okolo svojej vlastné vlasy, zviazať poníka. Po druhé, musíte mať malé kadere v spodnej časti.

15. Účesy S Bangs:

V roku 2016 bol "Bang" na rok mierne povedané, medzi kadere a ozdôb, dokonca aj rany bolo horúco na scéne. Môžete ísť na dlhú, stredné Fringe alebo krátku tresku a iste by bolo vytvoriť štýl vyhlásenie.

16. Pixie:

Pixie štýl alebo obvykle nazývaný škriatok rez je veľmi trend v týchto dňoch. Je to jeden z najlepších účes pre ženy s naozaj krátke vlasy alebo chlapec rezané štýly. V tomto škriatok štýle, po reze vlasy sú štylizované s mäkkými hrotmi. Tento štýl je vhodný pre všetky typy tvárí.

17. Narovnal Bob:

Narovnaný bob štýl vyhovuje dievčatá s vlasmi až po ramená. Môžu získať strih bôb a nosiť rovný. To poskytuje veľmi elegantný a moderný vzhľad. V niektorých prípadoch môžete vytiahnuť späť svoje vlasy na poníkovi, ktorý je tiež veľmi trendu vzhľad. A ak chcete chváliť vzhľad, otvoriť svoje vlasy! Určite sa nedá hovoriť o top účesov pre ženy, a nie hovoriť o narovnané bob!

18. Krátke zdvihy:

Krátke vlasy môžu mať tiež dokonalé kučery, alebo nie tak dokonalé kučery. Dávajú veľmi drzý vzhľad. Je dôležité, aby ste použili 1-palcový železa kulmy krútiť vaše vlasy všade okolo. Potom, čo sa dosiahne kadere, prsty oddeliť krúti. Zvládnutá vzhľad je ochranná známka tohto účesu.

19. Dlhé zdvihy:

Dlhé vlasy je najlepšie vidieť s krásnymi kaderami. Tento štýl rozhodne je veľmi silný a sebavedomý vyhlásení. To tiež premôže jemné a krásne črty tváre. Tento vzhľad je ideálny pre noci strán a je považovaný za jeden z najlepších večerné vzhľad.

20. Jednoduché a Straight:

Jednoduché rovinky sú stále zelené účes vhodný pre každú príležitosť. Hodí sa všetky tvary tváre. Dĺžka vlasov záleží, ale to je jeden účes, ktorý vyzerá dobre sa pravdepodobne všetky dĺžky, môže to byť dlhé, krátke alebo stredné dĺžke. Použite žehličky alebo vyrovnávanie železo, ako dostať svoje narovnať vlasy.

21. Zaoblená Pod Cop:

Často vidieť na jarných dráh fetchingly čerstvá opitý-under cope bol jedným z chicest Updos jarných. Elegantný Stredná časť spárovaný s ovinutú pony, dáva užívateľovi režim niekde medzi ležérne a jazdecký. Tento štýl je najlepšie pre dlhé vlasy.

 22. Textúrou Side Braid:

S hermafrodit módy dominantné trend pre rok 2016, táto neformálna štýl je ideálne manželstvo mužnosť a ženskosť. Je ľahko vytvoriť štýl a je možné nosiť ako močí na výstredný mimo službu vzhľad, alebo ako elegantný doplnok na aktívnu divoška úbor. Či tak alebo onak, to vám dáva moderný a elegantný vzhľad. Tento štýl je ideálny pre stredné dĺžky rovné vlasy.

23. Double French Twist:

Double French Twist je ďalší Twist účes, aby sa pokúsili tento rok. Tento 60s inšpirovaný natupírované účes, vyznačujúci sa tým, crown-oblasť vlasy vyčesané a víri späť do dvoch zrkadlových francúzskych zákrutov, korunky žiadny šaty s oko-potešujúce ročník atmosférou.

24. Bočné pripnutý Waves:

Tečúca, hravý vlny side-pripol s mladistvou klipu vám viac ženské a dievčenský vzhľad a kúzlo. Štýl je natoľko jednoduchý, že to urobiť sám a pracuje fantasticky dobre pre dlhé, krátke alebo stredne dlhé vlasy.

25. Bob:

Od retro faux Bob rozstrapatené plácnutí bob a k mod bob, bob bol tiež prevládajúcej účes počas roka 2016. Roka 2012 je faux bob účes dal rok štruktúrovaný, bezchybný,, urobil 'účes, ktorý scrounges veľa z 60. Módy obrodenia. Aktualizovaná 2012 je strapatá Bubon bob majú tendenciu dať svojim disciplinovaný prstom vlny viac textúru, rozcuchat a mierne neupravený vzhľad, a tak môže byť ideálnou voľbou účes pre kratšie, tenšie vlasy.

26. Mokrý vyzerať drdol:

Nebojte sa vytvoriť ilúziu vlhké vlasy v roku 2017, pretože to bol hippest vlasy pohľad v uplynulom roku. Voľne štýlu, mokré-look drdol ponúka veľa všestrannosti a uvoľnenú atmosféru. Okrem toho, že je rýchle a jednoduché, to môže byť ideálnou voľbou účes pre vás, ak ste práve päť minút na náhradné. Okrem toho, drdol s jemnými bočnými vlnami tiež si užil dosť popularity po celý rok 2016.

27. Mäkké, Dotykové krútia:

Mäkké, Dotykové krúti sa tiež podarilo, aby sa pozornosť v minulom roku. Jedná sa o ľahko opakovateľný vlasy vzhľad. Všetko, čo potrebujete replikovať vzhľad je vo veľkom barel kulma a tad praxe k vytvoreniu vlny.

28. Super-Hlboká Bočná časť:

V neposlednom rade, Super-hlboká bočný diel !! Je to jedna ľahko dosiahnuť účesu, ktorý otriasol dráhy a červené koberce v priebehu roka 2016. Ak chcete skóre vzhľad stačí na zostavenie časti na oboch stranách od konca tohto obočia až ku korienkom vlasov a nakoniec nastavte ju na mieste s silná hold sprej.

Tie sú medzi najlepšími účesmi 2016 a a top účesov pre ženy 2017.

Ak chcete vedieť viac o niektorých skvelých účesov športu, nájdete na nasledujúci odkaz!

Http://www.youtube.com/watch?v=UAIUJZPw12Y

load...