Účes

20 Rose Gold vlasy nápady farieb trendy v roku 2017

20 Rose Gold vlasy nápady farieb trendy v roku 2017

Zlato, striebro a meď sú kovové odtiene v minulosti. (* Cringes pri pomyslení na zlato lesk na pery a strieborné očné tiene ona sported v 90. Rokoch *) Je tu nový kovový odtieň v meste, a to vyzerá, že je to tu zostať. Áno, nádherný odtieň hovorím znamená ružové zlato. To tlmené blond odtieň s ružovým nádychom Zdalo sa, že praskla na trhu naraz a podarilo sa mu vytvoriť miesto pre seba v oblečení, kabeliek, obuvi a make-up priemysel. Takže to nebolo žiadne prekvapenie, keď sa vkradol cestu do farebného sveta vlasy rovnako. Stále viac a viac žien každý deň sa poradenstvom svoje kaderníctvo na získanie ich vlasy farbené v elegantnej ružovej zlato tieň. A tu sme u našich najlepších tipov pre styling svoju ružovú farbu vlasov zlato!

Ale predtým, než sme sa skočiť do nášho zoznamu, pozrime sa, ako si môžete rôzne zafarbiť vlasy ružové zlato doma

Čo potrebuješ

 • Vlasy bielenie kit
 • Toner
 • Farbenie vlasov kefa
 • Miska
 • Starý uterák
 • Gumové rukavice
 • Krájanie klipy
 • Rose gold farbivo
 • Šampón
 • Farebný kondicionér

Ako farbu vlasov Rose zlaté doma

 1. Prikryť starý uterák okolo ramien, aby sa zabránilo bielidlo dostať na oblečenie.
 1. Namiešajte bielidlo a developer (je súčasťou súpravy) dôkladne v mise.
 1. Oddiel vlasy vertikálne a horizontálne rozdeliť do 4 sekcií a pin 3 ofthe sekciách s rezov klipy.
 1. V časti ľavého uvoľnený vyzdvihnúť časť 1-palcový vlasov a začať používať bielidlá na ňu od konca prvého a spracovanie dĺžku vašich vlasov s farbiacou kefou.
 1. Neustále opakujú predchádzajúci krok, kým ste použili bielidlo na všetky vaše vlasy.
 1. Ponechajte bielidlo v po dobu trvania času je uvedené na krabici a uistite sa, skontrolovať odtieň vaše vlasy dosiahla každých 10 minút.
 1. Šampón a stav vašich vlasov.
 1. Možno budete musieť opakovať tento proces bielenia ešte raz po niekoľkých dňoch, ak máte tmavé vlasy, aby začal s a farba nebola úplne zdvihnúť na prvýkrát.
 1. Naneste toner na vlasy a nechať ho sedieť po dobu uvedenú na obale pred praním ju, ako sa zbaviť z oranžovej alebo brassiness tóny vlasov (čo sa zvyčajne stáva, keď máte tmavé vlasy).
 1. Naneste Rose zlaté farbivo na vlasy podľa rovnakého postupu, ktorý ste urobili pre bielenie vlasov (s výnimkou nemusíte sa začať uplatňovať svoj farbivo z koncov prvej).
 1. Opustí farbu po celú dobu trvania času je uvedené na škatuľke
 1. Umyte so studenou vodou, kým voda tečie jasné a potom šampón a stavu, v akom s farebnými bezpečné výrobky.
 1. Dobrým spôsobom, ako udržať vaše vlasy Rose Gold je obmedziť vaše vlasy umýva, umývanie vlasov so studenou vodou a pridá svoje ružové zlato farbivo do vášho fľašu kondicionéru tak, aby vaša farba vlasov sa obnovuje zakaždým, keď ho stavu.

Uf! Teraz, keď sa vám podarilo farbiť vlasy ružové zlato, poďme sa pozrieť na všetky tie krásne a módne spôsoby, ktoré si môžete štýl!

load...

20 Romantické Styling nápady pre Váš Rose Gold farba vlasov

1. Blush A Lemon Rose zlaté

Ružové zlato samo o sebe je krásny farba vlasov. Pridajte k tomu krásne tóny červenať ružovej a citrónovo žltej a budete mať farebný vzhľad, ktorý je jeden pre veky. Ružové, žlté a ružové zlato odtiene tento pohľad prelínajú hladko, aby vám najelegantnejšie farbu vlasov predstaviteľné.

2. Shadowed Rose zlaté

Nie vždy musí ísť na mäkké a pastelovo vzhľad, keď ide o ružové zlato vlasy. Môžete rock tento nádherné farby v celej svojej kráse punkrockovej rovnako. Ísť na tmavé metalické ružové zlato odtieň s purpurovými tónmi, aby si tento odvážny farieb na vlasy vzhľad. Zachovať vaše korene odtieň či dva tmavšie k vytvoreniu tieňovej efektu, ktorý pridá iba podráždenosťou tohto pohľadu.

3. Muted Rose zlaté

Teraz, tu je nádherná farba na vlasy, ktorá je menej ruža, viac zlata. Tlmené a tlmené, to prevažne zlatá farba má nádych ruže beží cez to dodať, že dotyk farby na to. Hoci podhodnotená, táto farba práca má pokojnú eleganciu všetkých jeho vlastné.

load...

4. Rose Gold Sombre

Preč sú dni Ombre so svojimi jasne vymedzených farbách a ostrom kontraste. Sombres sú všetky zlosť tejto sezóny vzhľadom k ich subtílne a viac prirodzene mieša vzhľad. Tento konkrétny štýl používa tmavšie fialové na korene, ktoré miešajú fluidly do svetlo ružové zlato na koncoch vytvoriť ohromujúci kontrast ružovej tónovaný farby.

5. Strawberry Rose zlaté

Pokiaľ ide o farbu vlasov, nič neprekoná neutrálny tón, ktorý vydáva, že elegantné a zrelé atmosféra. A táto farba zamestnanie, ktoré je ohromujúci kombinácia jahodová blondína a ružové zlato s tmavo hnedé vlasy, robí len to. BALAYAGE štýl, ktorý tieto farby boli vykonané v roku je to, čo ťahá celý vzhľad spolu.

6. Desert Rose zlaté

Ak ste niekedy boli na púšti (alebo videl obrázok jedného), budete vedieť, že jeho obrovský, neprerušovaný rozloha piesku je jedna z najúžasnejších vecí na pohľad. Znovu ten ohromujúci vplyv na vlasy s pomocou svetlohnedej základné farby zvýraznený jemným odtieňom ružového zlata.

7. Rose Gold On Chocolate

Nedopustite, aby vaše tmavé kadere zastaviť od získania Rose zlaté vlasy svojich snov. Jednoducho označte si vlasy s odtieňmi ružovej zlato a červenať ružová v BALAYAGE štýle vytvoriť očarujúce melanže farieb. Ísť pre niektoré uvoľnené kadere, aby sa na pohyb a rozmer tohto farebného vzhľadu.

8. Platinum Rose zlaté

Keď sa dva kovové odtiene sa stretávajú, je účinok vytvárajú zaručene vyrazí dych. Neveríte mi? Potom stačí sa pozrieť na obrázku vyššie. Platinové báze vzrástol zlato odtieň bude mať hľadáte Instagram pripravený po celú dobu. Len úpravu účesu v pokrovej priamym spôsobom na dokončenie obrazu dokonalý vzhľad.

9. Tónované Rose zlaté

Kto nechce byť ryšavka? Od tej doby som sledoval Malá morská víla ako dieťa som chcel mať vlasy rovnako ako Ariel. Skvelý spôsob, ako štýl vášho gaštanové vlasy by bolo ísť na nejaké ruže zlaté upozorní, ktoré kopírujú svoju tvár a pridať hĺbku k celému vzhľadu.

10. Peachy Rose zlaté

Predstavte si, že prehĺtal dole pohári broskyňového ľadového čaju v horúcom letnom dni vychladnúť a odpočinúť... Neznie to nebeské? Ukážte svoju lásku k tejto milovanej nápoj tým, že vaše vlasy farbené v jeho broskyňa sfarbenej ružové zlato tieň.

11. Rose Gold Unicorn

Každý držiteľ účtu Instagram sebaúcty bude vedieť, že jednorožce sú všetky zlosť tejto sezóny. A jednou z oblastí, kde majú úplne dominujú vo farbách na vlasy. Toto mäkké pastelové ružové a ružové zlato vzhľad je určite vás premení v docela jednorožca princezná. Štýl je v krátkom zvlneným bôb, aby čo najviac z tohto pohľadu.

12. Rose Gold Gradient

Farebný gradient práce sú obrovské v tejto sezóne a pre to dobrý dôvod. Táto farba štýl je vaše vlasy vyzerať ako niečo z fantasy románu a máte radi nadpozemskou bytosť. Tento konkrétny spád vzhľad začína s bohatou vínovej pri korienkoch, ktorý sa hodí do sladkej marhuľovej tieňa v stredu a upadne do krásne ružové zlato tieň na koncoch.

13. Dynamic Rose zlaté

Super vec o Rose zlaté farba vlasov je to, že prichádza v toľkých odtieňoch, že nemôžete pin ju len ako jediný odtieň. Tento tmavý odtieň ružovej zlato, napríklad, má gaštanové podtón na to, že je to vyzerať, ako by to mohlo byť takmer na červenej strane farebného kola.

14. Caramel A Rose zlaté Farba Melt

Keď skombinujete klasickú farbu vlasov s trending druhom mágie sa muselo stať. A to karamel a ružové zlato farba prácu, že je liatie zaklínadlá všade okolo. Obaja nepopierateľne nádherné odtiene miešať a splývajú navzájom v spodnej časti čokoládovo hnedé vlasy na vytvorenie hrôzu naháňajúce vlasy vzhľad.

15. Maľovaný Rose zlaté

Teraz, tu je tmavo ružové zlato vzhľad, ktorý budete určite zamiluje. Vytvoriť umelecké dielo na vlasoch tým, že tmavá bronzová sfarbené ružové zlato odtieň ručne maľované na zvodný gaštanové základne. Výsledky tejto farebnej práci bude úžasné, prinajmenšom.

16. Rose Gold Mermaid

Ak existuje vôbec niečo medzi kvetinovým dieťaťom a morská panna, by sa asi dala Šport Tento vlasy vzhľad. Tento chladný tieň štýl bol vykonaný na tmavo hnedé kávy základni s odtieňmi ružovej zlato, broskyňa, a fuchsie na koncoch, ktoré prispievajú k nádhernej štýl, ktorý hrá na kontrasty.

17. Meď a Rose zlaté Root Melt

Skvelý spôsob, ako vytvoriť dynamický farbu na vlasy vzhľad je kombinovať jemný odtieň s bohatou a živé jeden. Podľa tejto zásady, farba zamestnanie využíva jasným medeným odtieňom pri korienkoch, ktorá bezchybne zapadá do svetlo ružové zlato odtieň smerom ku koncom vytvoriť majstrovské dielo.

18. Rose Gold Blonde BALAYAGE

Samozrejme, že tento zoznam by mohol byť nikdy úplný bez dobrý ol'BALAYAGE tváriť hodený do mixu. Tento pohľad na báze ľahkej blond bola zvýšená s nádychom ružového zlata melírovanie do neho vytvoriť len náznak farby. Skutočná krása tohto farebného prácu je odhalené, keď je to v štýle v niektorých voľných blow sušené kaderí.

19. Rose Gold Brunette

Vyzerať ako postava ako vystrihnutá z fantáziu spisovateľa od športových tento éterický farbu na vlasy vzhľad. Svetlo hnedá prašné základne tohto štýlu bol mäkko tónované s ružovým zlatom na okrajoch vytvoriť vzhľad, ktorý je ako bohém, ako to dostane. Tento farebný vzhľad je obzvlášť vhodný pre niekoho, kto žije v blízkosti pláže a nosia veľa vzdušný šiat.

20. Kovový Rose zlaté

Pridajte ultra kovový zvrat tohto inak vzdušný pastelový odtieň na vpichnutie úžasné mimozemský vzhľad. Táto kovová ruže zlatá farba vlasov je tmavší pri korienkoch a zapaľovač na koncoch pridať pohyb do vlasov a kresliť oko dole, tak robiť to vyzerať dlhšia.

A je to! To je koniec nášho zoznamu top styling nápady pre ruže zlaté vlasy. Vari sa zamilujete s každým jeden z nich? Takže komentár nižšie a dajte nám vedieť, aké štýly sa nemôžete dočkať, až vyskúšať sami!

load...