Účes

20 Nádherná bohyňa

20 Nádherná bohyňa

Oshun. Lakshmi. Athena. Bohyňa sú značná časť kultúrach po celom svete. Tak to príde ako žiadne prekvapenie, že svet módy sa rozhodol vziať nejaký štýl inšpiráciu z nej. Bohyňa copy sú hrubšie verzie cornrows. Oni, rovnako ako cornrows, sú spletené veľmi blízko k pokožke hlavy a slúži k pôsobiť ako ochranný štýl, ktorý môže trvať niekoľko týždňov. A samozrejme, že budete vyzerať ako nič menšieho než bohyňa! Teraz existuje celý rad spôsobov, ktoré môžete v štýle svojej bohyni vrkôčiky - ako fauxhawk, buchta, korunkovým vrkoča... Možnosti sú nekonečné! Prečítajte si o to zistiť, naše top 20 stylingové nápady pre bohyne vrkôčiky.

Ale najprv sa pozrime na to, ako môžete vlastne bohyne splietať si vlasy doma.

Ako si vyrobiť bohyne Dámsky

Čo potrebuješ
 • Pletenie predlžovanie vlasov
 • Široký ozubený hrebeň
 • Rat chvost hrebeň
 • Krájanie klipy
 • Gél na vlasy
 • Vriacej vody v miske

Ako Goddess Braid

 1. Umývanie a stav vašich vlasov ju prípravka pre pletenie.
 2. Použite široký ozubený hrebeň, aby sa odstránili všetky uzly a spleti z vlasov.
 3. Plánovať svoje oddiely a podľa toho rozdeliť si vlasy pomocou potkana chvosta hrebeňom.
 4. Vynechávanie časť vlasov budete splietať prvý, pod up zvyšok sekciách s rezov klipy.
 5. Vyzdvihnúť kus predlžovanie vlasov z vášho zväzku, ktorý je tak silný, ako chcete, aby vaše bohyne vrkoč byť.
 6. Rozdeľte predlžovanie vlasov na 3 rovnaké úseky.
 7. Tesne pred vlasové líniu, dať predlžovanie vlasov v strede úseku vlasy sa chystáte začať pletenie ako prvý.
 8. Kombinovať svoje predlžovanie vlasov s prírodné vlasy tak, že sa tento program tiež na 3 časti.
 9. Trieť nejaký gél na vlasy medzi prstami k elegantnému sa vaše vlasy, ako ste ju pletenie.
 10. Jednoducho vrkoč vlasy na dva stehy.
 11. Potom, začať pridávať viac vlasov do vrkoča s každým nasledujúcim stehom.
 12. Potom, čo ste dôjdu vlasy pridať, jednoducho vrkoč zvyšok cesty dole, priamo do samého konca.
 13. Namočiť do konca svojho vrkoča v niektorých vriacej vody, aby ju utesniť.
 14. Opakujte všetky vyššie uvedené kroky na všetkých ostatných častiach úplne bohyne vrkoč vlasov.

A voila! Úspešne ste bohyňa spletené vlasy! Teraz sa poďme skočiť do všetkých úžasné spôsoby, ako ich môžete štýl.

load...

20 Krasna spôsobov, ako v štýle bohyne vašej Dámsky

1. Straight Back Bohyňa vrkôčiky

Ak je to prvýkrát, čo robí bohyne vrkôčiky a chcete ísť na niečo jednoduchého, tu je to štýl, ktorý vám dokonale vyhovovať. Tieto základné bohyne vrkôčiky sú len silnejšie verzie cornrows a pomerne jednoduché urobiť sami. Accessorize je s niektorými zlatých korálok pridať trochu bling na váš vzhľad.

2. Špirálový Spiral

Jedná sa o účes naozaj vhodné pre bohyne (ako vy). Táto ojedinelá bohyňa vrkoč vinie celou cestu okolo vašej hlavy vytvoriť krásny špirálový efekt. Nielen že je tento štýl úžasne krásne, ale tiež mimoriadne funkčný počas leta, pretože udržiava všetky svoje vlasy hore a preč od vášho krku a tváre.

3. Zmiešané Cornrows A Goddess lemovky

Pokiaľ ide o ochrannú štýl, tam je naozaj žiadny set recept na to, čo si môže a nemôže robiť. Dalo by sa napríklad spojiť dva štýly vytvoriť ten, ktorý je jednoznačne vlastné. Tieto rovný chrbát bohyne vrkôčiky sa niektoré tenké cornrows špirále dovnútra a von z nich urobiť.

load...

4. Bohyňa Opletenie fauxhawk

Nemusíte sa vzdať svojho sna o získanie číro len preto, že ste príliš veľký strach, oholiť polovicu svoje vlasy. Jednoduché riešenie pre vaše dilema je bohyňa vrkôčiky! Ísť na týchto stočených bohyne vrkôčiky na zadnej strane a po stranách hlavy a krútiť si vlasy na vrchole vytvoriť úžasné fauxhawk!

5. Bohyňa Opletenie pigtaily

Kto hovorí, že budete musieť nechať vrkôčiky za sebou po tom, čo opustí strednú školu? Stále môžete dať svoj vlastný sexy zvrat k nim a skala je ako nikdy predtým. Napríklad, môžete ísť na dve bohyne vrkôčiky na oboch stranách hlavy a pridať nejaké červené predlžovanie vlasov vytvárať odvážne vlasy vzhľad.

6. Goddess Ponytail

Počúvajte, vy všetci športovci vonku. Tu je bohyňa vrkôčiky štýl, ktorý budete mi ďakovať. Ísť pre niektoré bohyne vrkôčiky, ktoré začínajú na vašej línii vlasov a zbiehajú na temene hlavy do copu. Je ľahké na údržbu a vyzerá úplne poriadne.

7. 3D bohyňa vrkôčiky Bun

OK vážne, už ste niekedy videli viac nádherne zložité štýl? Pretože som si istý, že nie. 3D bohyne vrkôčiky na prednej strane vyzerajú ako nič menšieho než korunou. Kučeravý updo vzadu bola vykonaná s rozpustené vlasy vytvoriť elegantný a vycibrený štýl.

8. Zápichu Goddess Braid

Už ste vždy chcel dostať podrezanie ale udržať chickening mimo neho, pretože budete musieť oholiť významnú časť svojej vlasy? Mám perfektné riešenie pre vás! Choď na tento jediný bohyne vrkoč na jednej strane hlavy a znížiť zvyšok vlasov na krátko škriatok stáhni kickass vzhľad.

9. Vírenie Goddess Opletenie Bun

Girl, ak chcete vyhodiť všetky preč s Tripp účes, tu je to štýl, ktorý je potrebné vyskúšať. Tieto striedajúci hrubé a tenké bohyne vrkôčiky víri späť do lemovanou nízkou žemli vytvoriť štýl, ktorý je pastvou pre oči. Štýl je náladový, ale napriek tomu dokáže zostať elegantné.

10. Fishtail Bohyňa Cop

Chcú vyzerať ako poriadnej Warrior princezná? Potom prejdite k tejto úžasnej bohyne vrkoč štýlu. Namiesto bežného pletenie, to bohyne vrkoč sa vykonáva v rybieho chvosta štýle vytvoriť zložito krásny vzhľad. Ostrom kontraste bola vytvorená s pomocou tenších cornrows na oboch stranách. Tento nádherný pohľad bola dokončená pomocou jednoduchého chvosta.

11. Polovica polovicu dole bohyne vrkôčiky

Čo je život bez trochu farby v tom, čo? Tento polčas up-polovice up down bohyne vrkôčiky štýl je krásna a poriadnej všetko samo o sebe začať. Ale s pomocou niektorých rozšírenie vínovej vlasy pridať pop farby, tento úžasný vzhľad bola povýšená na úplne novú úroveň!

12. Goddess Opletenie Ballerina Bun

Majú veľký balet bod príde? Alebo len chcete kanál svoje vnútorné balerína? Či tak alebo onak, je to bohyňa vrkôčiky updo, ktoré ste dostali vyskúšať. Štyri bohyňa vrkôčiky pochádzajú zo všetkých kútov vašej hlavy zbiehajú v strede a tvorí elegantný balerína drdol.

13. Goddess Crown Braid

Keď ide o ochrannú štýl, nie vždy musí ísť hlavou plnou vrkôčikov. Môžete tiež ísť o jediné zvýrazňujúce vrkoča až váš štýl kvocient. Napríklad by ste mohli ísť o jediné krásne bohyne vrkoč okolo temena hlavy a priviazať zvyšok rozpustené vlasy do copu vzadu.

14. Underbraid Bohyňa vrkôčiky

Keď musíš vyzerať ako úplný BAMF, tu je bohyňa vrkôčiky štýl, ktorý vám dobre slúžiť. Tieto dve bohyne vrkôčiky boli vykonané na zadnej časti jej hlavy vytvoriť podťaté vzhľad. Krátka srsť na vrchole bol ponechaný vo voľnej kadere vytvoriť celkový podráždený a chladný účes.

15. S-Bun bohyne vrkoč

Svadby, kokteily či narodeniny - tu je bohyňa vrkoč štýl, ktorý je ideálny pre všetky príležitosti. Táto jediná bohyňa vrkoč je tvarovaný s S a končí na jednoduchom pletenou nízkeho drdolu na zátylku krku. Je to jednoduché, elegantné a oh-tak-štýlové.

16. Center Parted Bohyňa vrkôčiky Bun

Keď prom sezóna roliach okolo, všetky dievčatá sú v záplave sa snaží rozhodnúť, aký vzhľad vlasov ísť. No, tu je štýl, ktorý môžete chváliť na najväčšiu noc svojho dospievania. Toto centrum, rozdelili štýl má bohyne vrkôčiky na každej strane a dve tenšie cornrows beží stredom. Tieto vrkôčiky končí v nízkej drdolu na zátylku vytvoriť zrelú a elegantný vzhľad.

17. Kráľovský Fishtail bohyne vrkoč Bun

Hovorí sa, že menej je niekedy viac. Ale keď vidím túto bohyňu vrkôčiky štýl, myslím, že viac je viac. Tento nádherný účes využíva všetkých druhov pletených prvkov a ešte niečo navyše. Koruna bohyne vrkoč v prednej a pletené drdol rybí chvost vzadu, aby na štýle, ktorý je vhodný pre kráľovnú (ako ste vy).

18. Bočné Parted Bohyňa vrkôčiky Bun

Tu je bohyňa vrkôčiky štýl, ktorý nebudete môcť odtrhnúť oči od. Tieto vedľajšie rozdelili bohyne vrkôčiky sú vec krásy sami. Ale vrcholom tejto nádhernej štýlu musí byť pletené buchta na zadnej strane, ktorý pridáva elegantný atmosféru tohto celku vzhľad.

19. Tomb Raider Goddess Braid

Zdá sa mi to, alebo je to štýl veľmi pripomínajúci kultový štýle pletenou Angelina Jolie v Lara Croft: Tomb Raider? Táto jediná bohyňa vrkoč je štylizovaný v obrovskom pletenú drdol na vrchole, ktorý zostupuje do jednej vnadnej vrkoča na chrbte. Nie je vám bráni úplne zabitie s týmto vrahom účes.

20. Royal Goddess Opletenie Bun

Holka, je čas pre vás vyzerať ako gréckej bohyne! A to fantastické bohyne vrkôčiky štýl nepomôže vám robiť len to. Objemný bohyňa vrkôčiky ísť rovno naspäť spredu a stretávajú v krásnej pletenú drdolu vzadu vytvoriť štýl, ktorý je z tohto sveta.

No, tu to máte, dámy! Naša vyčerpaný z najlepších spôsobov, ako štýl svoje nádherné bohyne vrkôčiky. Komentár nižšie a dajte nám vedieť, aký štýl budete vyskúšať, aby sa uvoľnil svoje vnútorné bohyne.

load...