Účes

13 najobľúbenejších účesov pre recepciu

13 najobľúbenejších účesov pre recepciu

Keď príde na svadobné účesy, tam sú vždy celý rad možností na hranie. Môžete vyskúšať elegantné účesy, alebo tie, kučeravé, ozdobiť svoje vlasy s kvetinami alebo dokonca hrať s niektorými farebnými doplnkami. K dispozícii je široká škála možností príjmu účesy z čoho vyberať a vyskúšať pre svoje svadobnú hostinu, alebo aj v prípade, že sa zúčastňuje niekoho iného príjmu.

Indickí recepcie účesy pre nevesty:

Tu je zoznam našich najlepších 13 účesov pre rauty.

1. Pri použití príslušenstva s kvetinami pre A Bun:

Môžete ísť s jedným z bochníku účesov pre príjem, ako je tento. Ak máte krátke alebo stredné rany po stranách, môžete ich zamiesť na jednu stranu, aby bol ešte lepší. Jednoduchý buchta môže vyzerať trochu nudné, tak je najlepšou voľbou pre accessorize s kvetinovými doplnkami. Zvlášť skutočné kvety môže vyzerať úžasné pre buchtu účes.

load...

2. Bangs a vrstvy:

Jednoduchý účes môže niekedy ísť veľkú dĺžku a dá vám, že požadovaný vzhľad. Ak máte vo zvyku udržať vaše vlasy zviazané a čistý po celú dobu, potom pre príjem nechať svoje kadere prúdiť zadarmo a upútať pozornosť každého. Dobrý účes s ofinou a vrstiev to môže urobiť pre vás! Áno, môžete určite použiť ako jeden zo svadobných účesov pre príjem.

3. Uvoľnené veľké zdvihy:

Uvoľnené veľké kadere sú najviac preferované indické recepcie účesy. Môžete použiť svoje veľké barel kulmy alebo suchý zips natáčky a vyfúkať. Po dosiahnutí kadere, môžete použiť vlasy fixačný sprej, ktorý bude držať.

load...

4. Bouffant Bun:

Ak máte vlastný alebo príjem priateľa v lete, potom to môže byť dobrý nápad. Budete potrebovať nejaké pomáhajúci ruky a bumpits. Vlasový pás alebo vlasy príslušenstvo môžete pridať okraje účesu.

5. Twisted klasická Bun:

To je ďalší skvelý účes, ktorý môžete dostať urobiť s pomocou dobrého kaderník. Ukázať mu / jej tento obrázok a to urobiť perfektne pre váš príjem. Niektoré kvetinové crystal-husto vlasy príslušenstvo dodá vonkajší okraj tohto účesu.

6. Loose Zvlnený účes:

To je ďalší pekný účes. Môžete ľahko dosiahnuť pomocou veľkých natáčok, pádlo kefa čistiť von tie kučery do vĺn a fixačný sprej.

7. Twisted Bun S omotal okolo Bangs:

Skrútené buchta môže vyzerať jednoducho pre vás, ale môžete byť zvedaví, ako sa dostať, že bezchybný omotal okolo plastových hľadá rany. Verte mi, je to jednoduché. Získať krátky tresk rez zo salónu, pretože budete potrebovať rany pre tento účes. Zametať tieto rany na jednej strane a urobiť je tam držať sa gél na vlasy. Keď sa gél na vlasy vysušuje, použiť nejaký fixačný sprej držať celý dizajn.

8. Messy Twisted Adorned Bun:

To je super sladká účes a vyzerá ešte krajšia s niektorými pitch-perfektný vlasové doplnky. Skúste toto von. Je to naozaj jednoduchšie, než to vyzerá. Uistite sa, že máte dlhé vlasy pre tento účes. Ak máte stredne dlhé vlasy, ale napriek tomu si chcú vyskúšať tento jeden von, potom môžete použiť niektoré falošné predlžovanie vlasov.

9. Predné Bangs a kvetinové doplnky:

To je jedným z ľahké robiť prijímacie účesov. Budete potrebovať kvetinové kryštálov-husto-vlasový pás ísť s ním a niekoľkými krásnych symetrických predné rany. Opustenie vlasy vzadu tečúcej alebo ako buchta je úplne vaša voľba.

10. Twisted Curly účes:

Dobrý vrstvené a Banged účes je nevyhnutný pre tento účes. Na zadnej strane, môžete si vziať časti vlasov a dať mu zvraty a držať ich do drdolu. Malé bumpits sa bude hodiť pre tento účes.

11. Modernizované Žemle:

Buchta sám videl človeka, lebo presúva z hornej zadnej časti hlavy do ľavého dolného / pravej strane. Tento vzhľad kombinuje moderné izby s tradičnou, ale zachováva kúzlo kvocient neporušený.

Dnes moderné nevesta môže mať účes pamätať zatiaľ čo ešte drží vlasy z jej nádherné tváre. Jednoduchý bun možné otočiť a stočené do modernej denné verzie s pokrútenými vrkôčiky, jedinečné doplnky a špeciálnych svetiel.

12. Tiara Look:

Niektoré nevesty sa tiež pokúsili diadém účes, a to buď pomocou vrkoč vytvoriť predstavu o korunku na hlave alebo pomocou príslušenstva, ktoré majú zdanie s diadém. Výsledkom je ohromujúci vzhľad, ktorý naozaj vyniká od tých bežných.

13. Dekoračné kusy:

Veci používané na výzdobu vlasy boli tiež preč zárez up - od jednoduchých čerstvé ruže alebo jazmín viacerých exotických druhov, ako sú orchidey, moderné svadobné účesy Zdá sa, že nie je viazaná.

Pre zdobenie i tých najjednoduchších účesov, môžete použiť korálky a iné semi-drahé kamene. Pozornosť sa presunula z ťažkých ozdôb do uhladenejší viacerých kráľovskej odrody. Moderné Svadobný účes je o elegancia a pôvab zabezpečenie zameranie zostáva na tvári nevesty.

Len niekoľko ďalších tipov, ako vyzerať a cítiť sa ako diva na svoj svadobný deň:

  • Rozhodnúť sa pre generálnych skúškach, takže viete, ako spravovať svoj účes
  • Uistite sa, že si so sebou niekoľko ďalších ozdôb pre všetkých na poslednú chvíľu touch-up.

Dúfať, že tieto moderné účesy pre nevesty pomáha tiež vyzerať krásna a dokonalá na D-deň. V pláne sa snaží ich von? Ešte komentár a povedzte nám.

load...