Účes

10 úžasných účesov Taylor Swift Updo

10 úžasných účesov Taylor Swift Updo

Obľúbenou country crossover každého z nás mal veľa pohľadov od praská na scénu so svojím debutovým albumom. Či už v štýle v zmyselných vĺn, je strapatá smrekový alebo faux bôb, Taylor Swift bol inšpirujúci účesy pre takmer desať rokov.

Chceli by ste sa pozrieť na desať ohromujúci Taylor Swift updo účesy? Pokračuj v čítaní!

1. Dojička Braid S Fringe:

Krásna Taylor platí pre plne na chic s ružovými pery a spletené up-do. Prázdny priestor speváčka športové tenký dojička vrkoč prehodený elegantne cez čelo. Sme tiež radi svoju ladnú, mäkkou strapce, ktoré lemuje jej tvár - proste boží! Tento účes je vlastne veľmi ľahké sa znovu doma - oddiel out okraji vpredu, splietať si vlasy na jednom chrámu, a potom ho prehodiť cez hlavu, pripne ho na druhom chrámu. Zabezpečte svoj vrkoč aspoň 4 prsty šírka od svojho čela pre dosiahnutie najlepších výsledkov. Voila!

2. Cop S Bangs:

Taylor Swift vyzerá skvele so svojimi dlhými zámkami v elegantnej cope, a nemôžeme nabažiť Taylora vzhľad. Klasický vrkoč s tupými údermi je skvelý účes pre každú príležitosť, a to predovšetkým skvelé pre zlý deň. Stačí streknúť lak na vlasy, kefa ho späť od svojho čela, vytiahnite zvyšok vlasov tesne nad zátylku krku, a zaistite ho v elegantnom cope. Uistite sa, že skrotiť flyaway chĺpky na elegantné cope a vyzerať skvele v rovnakom čase!

load...

3. Faux Bob:

The Love Story spevák vyzerá úplne ohromujúca s ňou elegantný zaoblená faux bob. Vzhľad je dosiahnuté zasunutie dlhé zámky pod takže sa zdá kratšie - fantastické! Podhodnotené a lichotivé, to perfektný mix starej školy a moderný účes je ľahko ovládateľný. Ukradnúť jej vzhľad, naneste lesk sérum celého vyhladiť flyaways. Vytiahnite hornú polovicu vlasov na hornej časti hlavy, a zaistite kolíkom. Vezmite spodnú polovicu vlasov, a zložiť dvojpalcový úseky až do pokožky hlavy. Pin končeky vlasov tesne pri hlave. Potom pripnúť ho na niekoľkých miestach zaistite ho tam. Úprava zahmlievaniu s výrazným lakom na vlasy po celom pre dokonalé black-tie spoločenských akcií.

4. Bun s mäkkými Bangs:

Je dokázané, že Taylor Swift nemôže pokaziť s tupými údermi. Pridajte k tomu, speváčka so svojimi zlatými zámkami vo vysokej, viazanej elegantný drdol vyzerá snové. Tento účes, ideálny pre slávnostné príležitosti, je von a von Glamourous a tupé rany sú obzvlášť lichotivé pre dlhých, úzkych plôch. Pre dokreslenie, nechajte niekoľko flyaway chĺpky zmäkčiť svojej funkcie, a vy ste absolútne dobré ísť.

5. Vysoké Bun:

Milujeme túto elegantne vrátenú vziať na vysokej buchta od Taylor Swift. Perfektnou voľbou pre druhý deň vlasy, kľúčom k up'do speváka je mokré-look gél na vlasy - hladký ju cez hornej časti vašich vlasov pred česanie a vytiahnutím späť pevne do vysokého drdolu. Ako sa hovorí, že kľúčom k dokonalej vysokej buchta rámuje tvár. Takže, ak chcete, aby sa ubezpečil, to, urobiť, je príliš krutý, opustiť niektoré úponky stratiť ako Taylor.

load...

6. Curly drdol:

Je tam niečo viac sexi a elegantná, ako kadere a Drdol? Určite nie! To musí byť dôvod, prečo sme úplne zamiloval do Taylor Swift je okúzľujúca chignon účes. Obsahuje ohromujúce vintage krútia vytiahol jemne na spodnej strane hlavy v mäkkom zákrutu, ktorú milujeme. Tento jednoduchý drdol sa dokonale hodí pre vaše malé čierne šaty a bezchybný make-up. Vziať stránku z Taylor Swift knihy a rock tento krásny štýl na ďalšie dôležité udalosti - nebudete ľutovať, zabezpečujeme.

7. Bočné Swept Bun:

Taylor dokazuje, že buchty nemusí byť štylizovaný perfektne vyzerať roztomilo. Veľmi barokové a jednoduché, bočné pozametal buchta je výstredná a hravý asymetrický účes, ktorý vyhovuje najviac tvary tváre, a je to skvelé na leto. Duplikovať sofistikované a ženský účes, jednoducho bod von bočným rany, vytvoriť voľné drdol, zaistite ju na šiji, a ste pripravení, aby sa hlavy otočiť!

8. Messy Bun:

Speváčka Taylor Swift vyzerá nádherne s ňou urobiť vlasy v roztomilej, kučeravé drdolu. Taylor berie pauzu od jej podpisových tupé rany a nosia vlasy stiahnuté dozadu a odhalil ju na čelo. Pre romantické dotyk, keď sa znovu Taylora updo, nechať niekoľko flyaway vlasy voľné zmäkčiť svojej funkcie. Kombináciou ženský buchty a detailné zvraty v spodnej žemli sa klaniame, tento Taylor Swift chaotický updo možno nosiť prakticky kdekoľvek a vedie z príležitostné do nóbl v žiadnom momente.

9. Kučeravý updo:

Taylor Swift nie je cudzie vintage účes. V skutočnosti, že pôjdeme ďaleko hovoriť, že miluje nič viac, než starej školy stočený štiepenie vlasov na doplnenie svojej červenom koberci šaty. Ukradnúť tento štýl, jemne žehliť spodnú časť vlasov a nechať každá časť spadnúť prirodzene s hmotnosťou stočení. Pridajte veľkých valcov alebo vykefujte uvoľnené kadere za prirodzených vĺn. Spritz lak na vlasy alebo anti-kader sérum skrotiť flyaway chĺpky. Takže, ak chcete vyzerať ako princezná, to považujú za nádherný updo.

10. Twisted Bun:

Taylor Swift je majster up-do, zvyčajne hojdať na romantických Updos. Tento klasický skrútené buchta nie je výnimkou. Účes je krok nahor od typického nízkej buchty, pridá dostatok textúry a dimenzie s radom zvratov a voľných vlákien. S veľkým množstvom krásne skrútených prameňov zabalené do super tesnej nízkej drdol, tento nádherný štýl je tak komplikovaný, pretože je elegantný. Takže, ak máte čas, vyskúšať tento úžasný vzhľad, ktorý je ideálny pre nóbl udalosti, kedy elegancia je všetko.

Ste milujúci Taylor Swift updo účesy, rovnako ako my? Dajte nám vedieť, ako to po vás pomohlo. K dispozícii je komentár box nižšie!

load...