Účes

10 úžasných účesov s perom Bob, ktoré vás inšpirujú

10 úžasných účesov s perom Bob, ktoré vás inšpirujú

Ak existuje jedna účes, ktorý naozaj stelesňuje sa bob, nepochybne je to operený bob. Ale ako môžete skóre tento pohľad? Nebojte sa. Z bočnej pozametal a zloženými operených bôby do peria trimovanie bôby, sme sa vzťahuje zoznam najlepších účesov pre každého!

Prečítajte si o to dozvedieť sa viac operených bob účesov tu!

1. Dlhý Bob S Bangs:

Taylor Swift vyzerá štrajkujúci s vlnitými pernatej bob, ktorý nasleduje obrysy jej brady. S nerovnakým dĺžok sú středometrážní 70. Tousles a mäkké strapce účes je dynamický a moderný, čo vedie k ultra-chic faktor - to znamená, že môžete nosiť perfektný účes takmer kdekoľvek!

2. Bočné Swept Feathered Bob:

Škandál Herečka Kerry Washington vyzerá nádherne s jej veľkým, kučeravé strana-pozametal pernatej bob. Jej lesklé zámky boli štylizované s hmotnosťou skákacie kadere v spodnej časti vlasy, dávať jej účes hravú a romantický vzhľad. Ak chcete získať dokonalý vrátených krúti ako Kerry, použite zväčšujúcich objem vlasov penu, valčekom alebo tlstý curling prútik k vytvoreniu objemných, okázalý kadere. Nastavte si svoje kadere s nejakým lakom na vlasy skrotiť nejaké otravné flyaways.

load...

3. Curly Feathered Bob:

Singer Anna Nalick vyzerá námahy sexy s ňou kučeravé pernatej Bob a dramatické tmavé očný make-up. Auburn zámky vyzerajú úžasne so štruktúrovanými kadere v spodnej časti vlasov, a bočné pozametal tresku, ktorý zvýrazňuje jej tvárové rysy dobre. Ak chcete získať hravé pevné kadere Anny, zabaliť malej časti vlasov okolo curling Tong a držať ich na mieste, kým nie sú nastavené. Spritz dostatočné množstvo laku na vlasy, aby sa vaše kadere na mieste.

4. Elegantný Feathered Bob:

Začatie party bočné pozametal elegantný pernatej bob speváčky Ashlee Simpson je všetky druhy úžasné. Elegantný účes pre jemné vlasy, tupý rez v dolnej časti pridá trochu objemu na tenkých zámkov. Kúpte si kaderníka, aby sa vaše bob super-lesklé a dlhšia než dĺžka bradu pre svieži vzhľad. Pre dokreslenie, spárovať nový hair'do s flush farby na lícach, vášnivých očí a lesklé pery pre maximálny sex-appeal.

5. Trhané Bob:

Herečka Dianna Agron môžete urobiť nič zlého, a to trhané bob je dokladom toho, že. Fun, romantické a elegantný, tento účes má veľa osobnosti. Na dosiahnutie tohto perfektne štruktúrovaná chaotický, kus-y pernatej bob účes, spýtajte sa svojho stylistu začať s texturizačním vlasmi, nasledovaný prelínanie končeky vlasov pre chlpatých zámky. Ďalej, aby vaše vlasy vzduch prirodzene uschnúť a pracovať trochu volumizing pena môžete ovládať prstami na sexy, finálny vzhľad.

load...

6. Feather obloženia:

Notebook herečka Rachel McAdams, je ideálnym príkladom toho, prečo každá dievčina by mala rozhodnúť pre krátku, perie trim vzhľad. Zábavné a flirty sa rozstrapatené up účes s postranným rozdelili strapcami je ideálna dĺžka pre štvorcový tvar tváre, pretože pomáha predlžujú svoju tvár. Takže, čo ešte čakáte? Take tento snímku do svojho kaderníka, ASAP!

7. Dva-posilnil Short Bob:

Herečka Chelsea Kaneová vyzerá uber-cool a ležérne s ňou dva-tónovaný krátke bob. Flirty účes má to najlepšie z oboch svetov - dlhý a krátky - čo je ešte lepšie v zadnej časti jej hlavy s roztomilou, pernatej tvar čalúnenia. Účes pre odvážne srdce, Chelsea ťahá ostrý štýl off s veľkou dôverou.

8. Russet Auburn Bob:

Vystúpiť na 2017 BET Awards červenom koberci s nádherný, robiť, bol spevák Yolanda Adams. Tento červenohnedý gaštanové je tučný a sexy, a my sme radi, ako to upozorňuje vysokými lícnymi kosťami Yolanda je. Po návrate z farebnej liečby, spýtajte sa svojho kaderníka o Glossing pranie - to dodá nádych romantiky a dlhotrvajúci lesk vlasov.

9. Feathered Bočné Krieda Bangs:

Pre Jingle Bell Ball Frankie Sandford The sobotu otriasli ultra lichotivé pernatej bob s bočnou pozametal rany. Pri pohľade môžeme zomrieť! Speváčka sa spojila sa pozerá dobrý-from-all-uhly účes s bielou súborom a orosenej make-up. Lovely!

10. Long Feathered Bob:

Toya Carter vyzerá úplne ohromujúca s ňou elegantný, dlhé pernatej bob. Tento pod-your-chin-but-nad-your-kľúčnej kosti bob účes je veľmi lichotivé pre jej tvári, pretože stery jej lícne kosti a priťahuje pozornosť od brade. Stočiť operený rez v spodnej časti vlasov a pridať zametanie bočné strapce za príplatok nárazu.

Naše štýlové desať operených bob účesy - áno, tu to máte. Dúfajme, že budete vyzerať a cítiť sa skvele s novým účesom. Dajte nám vedieť svoje myšlienky v sekcii Komentáre nižšie!

load...