Účes

10 úžasných účesov Rockabilly pre krátke vlasy

10 úžasných účesov Rockabilly pre krátke vlasy

Celý svet sa zdá byť revúci, 40s štýle! Od Pompadour, pin up účesy a vedľajších úlohách, sme uvedené desať rockabilly účesy pre krátke vlasy, ktoré sú v skutočnosti uvedení modernej twist na retro štýlov. Takže, ak chcete, aby sa vymanili z každodenného účesu formy, nehľadajte nič iné ako tieto-listers pre inšpiráciu!

Prečítajte si o to dozvedieť sa viac o rockabilly účesov pre krátke vlasy!

1. Pompadour:

Pridanie hranatosť k jej červenom koberci vyzerať, herečka Jenny McCarthy rozhodne pre glam Pompadour. Ak chcete znova tento pohľad, rozdeliť si vlasy do dvoch častí a aplikovať volumizing penu okamžite pridať hlasitosť. Teraz tupírovať hornú časť vlasov a zaistite kolíkom. Vytiahnuť zvyšok si vlasy dozadu a hmly s lakom na vlasy držať štýl celú noc. Okázalý updo bola vyvážená s bezchybnou make-up, dymové oči, viditeľné lícne farby a lesklé pery.

2. Quiff:

Christina Aguilera sa vracia do pôvodnej rockabilly veku s jej divoký, sky-high Quiff. Talentovaný spevák, retro kráľovná v sebe, vyrovnáva nepredvídateľný vzhľad von s výstavných krádež trblietavé oči, ružové líca a červené rúže. Len si pamätajte: pomocou lak na vlasy a curling prútika pridať retro Sass podľa obracející vlasy zvnútra.

load...

3. Rockabilly Bandana:

Ak hľadáte niečo, čo je bez námahy elegantné a uvoľnený zároveň vás, rozhodnúť sa pre Rosie nitovačka je účes, rovnako ako model v Dirty Boogie Rockabilly festivalu v Hongkongu. Na dosiahnutie tohto cieľa hľadať, hmla sa silnou-hold lak na vlasy, kravata tenký šatku okolo updo a voila. Je to očarujúce!

4. Bočné Roll:

Toto je možno náš obľúbený pohľad na americká speváčka Mary J. Blige. Krátke zámky dokonale valcované na boku, jemné dymové oči a lesklé pery - všetky značky pre bezchybný vzhľad, ktorý nebude nepodarí získať ste si všimli. Milujeme to!

5. Retro Updo:

Máme radi klasický Blade Runner-esquí up'do. Naozaj, kto nie? Pre premiéra sme kúpili Zoo, herečka Scarlett Johansson robil pretočiť do starej školy v podobe zaujímavého, krútené up'do, s broskyňový rúž a čierne šaty Dolce & Gabbana. Štruktúrovaný texturized a nepredvídateľný - tento klasický retro updo s modernými prvkami je ideálna pre party sezónu.

load...

6. Pin Up Hair:

Dita Von Teese nepochybne je kráľovná burlesky, a teraz, v vintage štýle. Od nej pin up vlasy sponkou, aby jej šaty a bledú pleť make-upu, talentovaná tanečnica, či vie, ako pripomínajú rockabilly éry. Ak chcete znova tento retro účes, krútiť vaše krátke vlasy pomocou lopatkového štetcom a curling Tong. Potom, čo urobil, hmla sa silným lakom na vlasy a dokončiť vzhľad s flitrami sponkou.

7. Punk Rockabilly:

Po hojdacia Pompadour, Mohawk, a kadere, vlasy chameleón Rihanna nosí napoly oholený účes s toľko punku, že vyhovuje jej alternatívne a nervózny vzhľad. Nie je vaše každodenné účes, to hardcore Mohawk trvá veľa štýlu, ale s bronzom make-up a červené pery, nepredvídateľný účes je absolútne stojí za to.

8. Pink Pompadour:

Ružová nie je zvyčajne naša prvá voľba farby vlasov pri párovaní s podráždený účes, ale rockstar ružová nás ohromil s týmto chladným Pompadour. To je jeden z najštýlovejších krátkych rockabilly účesy, ktoré možno ľahko vytvárať, ružová ukazuje, ako tam sú izby pre glam až prima Pompadour.

9. Vytlačil:

Kelly Osbourne sa lila nervózny Mohawk pri otváraní obchodu Alice + Olivia bol odvážny vzhľad, ale ona to dokázal bez námahy. Vrcholom účes bol nepredvídateľný, valcované Mohawk a jeden vlas z neho.

10. Back Roll:

Pozornosť vy všetci milovníci módy, vziať INSP od speváčky Gwen Stefani, ak hľadáte channelize svoj 50s účes s moderným nádychom. Ak chcete znova vzhľad, začnite podpichovanie svoje blonďavé zámky hore. Ďalej sa curling prútik a späť vrátiť vlasy pre tento nervózny vzhľad. Potom, čo urobil, streknúť dobré množstvo laku na vlasy. Ohromujúca!

Tak tu to máte - desať jednoduché rockabilly účesy pre krátke vlasy! Či už budete nosiť vlasy v zadnej valec alebo Pompadour, sme si istí, že budete vyzerať skvele s vaším novým, robiť. Dajte nám vedieť, ako sa vám páčil tento príspevok! Komentovať v poli nižšie!

load...