Účes

10 úžasných účesov Braided Updo pre čierne ženy

10 úžasných účesov Braided Updo pre čierne ženy

Bez ohľadu na to, čo bude pletená updo vždy naše obľúbené. Prečo? Vzhľadom k tomu, bez ohľadu na to, romantická alebo podráždený pletená updo dodáva istú hravosť niečí vzhľad. Či už dávate prednosť box vrkôčiky, cornrows, topknot alebo Heidi vrkôčiky, existuje veľa dokonalých účesov tu práve pre vás. Vybrali sme desať nádherné pohľady nosia najhorúcejšie čierne ženské celebrity inšpirovať vás.

Pletená Updo účesy pre čierne ženy

1. Box prámiky Polčas Updo

Jeden z našich najobľúbenejších osobností s box vrkôčiky, herečka a speváčka Keri Hilson vyzerá nápadne krásna so svojím očarujúcim napoly-up napoly dole účes. Klasické box vrkôčiky sú neuveriteľne univerzálne a môžete experimentovať a nájsť nové spôsoby, ako nosiť - do drdolu, do chvosta, alebo akýmkoľvek iným spôsobom, na čo si spomeniete.

Kopírovať štýl tým, že stále veľký box vrkoč rozšírenie pre moderný vzhľad a začať pliesť do vrkoča. Vezmite vrchnú pletené časť svojej vlasy späť do elastické. Jednoduché! A s vlasmi z našej tvári pri pohľade báječné, môžeme úplne predstaviť nosenie tohto pletené pol až štýlu pre všetky druhy náhodných letných akcií, od pikniky na koncerty v parku.

load...

2. Box prámiky topknot

Boli sme porazení, keď sme prvýkrát videli Eva Marcillat športové tento objemný box vrkôčiky topknot na pre-Grammy brunch. Jedným z najhorúcejších box opletenie účesy nosia Marcilla, nádherné, urobiť, je ľahko úloh a udržiavať.

Ak chcete znova vzhľad, kefa na vlasy aj na hornej časti koruny a zaistite ho páskou alebo pružná. Ďalej vybrať časť vlasov a rozdeliť ho na dve časti. Potom vyzdvihnúť malú časť umelých vlasov, naneste trochu oleja a začať s vašou pletenie. Tento postup opakujte, kým pletené všetky vlasy. Teraz chytiť zostávajúce chvost, roll to koleso cez pružný tvoriť buchtu a zaistite ho diskrétne vlasy pin. Konečný výsledok? Vysoko elegantné a podráždený účes, ktorý je možné nosiť kdekoľvek!

3. Halo Braid

Prostý, ale silný, pletené halo Zoe Saldana, čo nosila s okrídleným očné linky a vínovej rúžu, je ideálny pre romantické letné svadbu. Športové tomto elegantnom pletenou updo Star Trek herečka nám ukazuje, že stredná dĺžka prírodné vlasy môžu byť ako neuveriteľne všestranný a módne taky.

load...

Streliť anjelský vzhľad, najprv rozlúčka vlasy na stranu, potom cop široký rez naprieč vašej vlasovej. Teraz, prikryť sa účesy k sebe na temene bezpečnom sa križovali kolíkmi nízkych na zadnej časti hlavy, a zhromaždiť zvyšok vlasov do chaotický uzol. Tepla styling môže vyschnúť vlasy, tak nech vlasy vzduchu vyschnúť prírodnom odtieni a Voila, máte hotovo!

4. Pletené High Bun

Ak ste neboli tím kráľovná B (čo je nepravdepodobné), začať s, vrkoč-fanatik Beyonce Knowles je vysoká buchta, na displeji sa na premiére The News, je určite pôsobiť ako svojho bodu zlomu. Nové Twist na vysokom drdolu, na Starlet je pletená, urobiť, je ľahko obnoviť.

Ak chcete kopírovať Beyonce očarujúce pletené vysoký drdol doma, začať tým, že zabezpečí vaše vlasy do vysokého chvosta. Vezmite malú časť z poníka a vrkoč jej celú cestu až na dno; vedľa zabezpečenie vrkôčiky s gumou. Teraz otočte zostávajúcu väčšiu časť vlasov, kým sa celý vrkoč je v tesnom krútení a zabaliť stočené vlasy okolo základne vrkoča vytvoriť buchtu. Zaistite ho na mieste s sušičom kravatu. Ďalej vezmite malé vrkoč a obaliť to okolo drdolu a zaistite pevne s niektorými diskrétne vlásenky. Dokončiť vzhľad použitím hmly lak na vlasy, a budete pripravení vyraziť z dverí!

5. Pletené Updo s bočným Bangs

Nie je cudzie krásy, herečka Kerry Washington zdôraznil jej J. Mendelovu šifón kvetinové potlačené šaty s hlbokým hot-ružové pút a strapatými splietané updo, čo ukazuje, že tí s rastie z rany môžu stále nosia trend.

Kľúčom k tomuto pohľadu je ťažké, bočné pozametal rany, ktoré prinášajú dĺžke na prednej strane, zatiaľ čo pletené pol updo s buchtu prináša výšky na zadnej strane. Ak chcete kopírovať vzhľad, časť von ofinou a zbierať hornú časť vlasov a začať pletenie. Uistite sa, upraviť ofinu z väzby v závislosti na šírke vášho čela - užšej čelo, tým menšie vaše rany. Zaistite hornú časť s kolíkom Bobby nechal zvyšok spadnúť zdarma. Používajte ľahký lak na vlasy, aby sa vaše nezapadne, a máte dobré ísť.

Nový pohľad na klasické kombináciu pol updo a vysokú buchty štýlu, tento pohľad pracuje pre dni, kedy je potrebné, aby sa štýl vyhlásenie, alebo viete, len chcete svoje vlasy z cesty.

6. Heidi Braid

Milujeme klasické Heidi vrkoč a to nádherné cyklickému podrobne jeden z herečka Rosario Dawson je červenom koberci účes skopírovať akýkoľvek víkend a kedykoľvek.

Milujeme všestrannosť a ľahkú Chic z Dawsonovho štýle - ako roztomilé na efektné večeru, pretože je na pláži. Ideálne pre tenké, stredne až dlhodobom horizonte vlasy, kopírovať tento pohľad vytvorením palcov bočný diel a uhladzujú do uší s penou a pripnúť ju za ucho. Vytvorenie francúzsky vrkoč za rozdelili úseku z jednej strany hlavy ísť cez koruny na druhú stranu. Skryť koniec vrkoča, naďalej vrkoč, kým nedosiahne šiju a nakoniec zaistite ju diskrétne kolíkom. Francúzsky vrkoč updo účesy pre čierne ženy nikdy nemôže pokaziť.

Tip: Vytvorte, že vysoký lesk povrch kefovaním vlasy jemne po celú dobu procesu úplety.

7. Copy a Cornrows

Neustále hľadáme do konektora rád podráždený a ženskú príťažlivosť Lupita Nyongo. Rovnako ako na SAG Awards, keď sa 12 rokov otrokom herečka zmiešané veci s pletenou buchta updo a cornrows, ona jednoducho dostane, že oveľa viac vzrušujúce.

Ak chcete kopírovať tento účes jazyku pletenie svoje kadere na malé úseky pohybujúce sa smerom nahor z prednej časti tváre a zastavenie na temene hlavy. Vyfúkať a vyčesať zostávajúce rozplietanie vlasov pre extra objem, dĺžku a textúru. Dokončiť, čo robiť s nádhernými hrubé vrkôčiky a zabaľte ich okolo stredu vašich vlasov. Zaistite buchta s sponkami. Liberálno hmla silný lak na vlasy pre väčší lesk a vyhladí všetky flyaways a frizzes.

8. High Pletené Ponytail

Cope môže byť jednoduché a bezproblémové, ale tiež to môže dostať trošku trochu nuda. Takže najlepší spôsob, ako napumpovať poníka? Pridať nejaké vysoké vrkôčiky do mixu a la herečka Gabrielle Union. Perfektný deň na nočný účes bude vysoká pletené vrkoč dať svoj vzhľad chýbajúci wow faktor.

Urob si sám kefovaním vlasy do elegantného vysokého chvosta, vyhladzovanie as you go. Ďalej oddeliť cop do dvoch častí, z ktorých jeden dvakrát tak silná ako ostatní. Po tejto tým, že pletie každý oddiel a zabezpečenie s malými jasné gumičiek. Obalí tenšie vrkoč okolo základne silnejší opletením a odniesť pod; zaistite diskrétne kolíky. Dokončiť vzhľad s leskom posilňujúci lak na vlasy. Výsledok? Nádherná účes, ktorý je ľahko-to-do a všetci milovali.

9. Cornrows Pompadour

Keby existovala cena za najkreatívnejšie opletenie updo, by sme byť v pokušení dať to Jada Pinkett Smith, bez debát. Vytiahnutie inú zmes štýlov bezchybne, herečka nám ukazuje cool girl spôsob, ako vykonať cornrow - s vyhlásením faux jastrab Pompadour stredom koruny.

Ak chcete znova tento vrkoč updo pre čierne ženy, kto by spritzing vody na vlasy a rozlúčiť vlasy do troch sekcií. Ďalej pevne vrkoč tenké cornrows a zaistite je gumičiek. Vezmite hornú časť pletenou a pin je v stredu koruny za Pompadour efekt. Vďaka vzhľadu fauxhawk-inšpiroval, je to jeden vrkoč to ako hravý a punku, všetci v rovnakom čase.

10. Bočné Cop Cop

Prichádza jednoduché pletené updo pre čierne ženy. Ak hľadáte pre trochu vlasy-spiration pre vašu budúcu dovolenku účes vám, nehľadajte nič iné ako speváčka Rihanna. Červeno-hlava krása predviedli jedinečnú vziať na seba pletenou cope. S mimoriadne dlhou troch prameňov vrkoč doplňovanie svoje kadere, táto hromada vrkôčiky bol rovnako pútavé ako červené zámky hviezdy.

Zložitý francúzsky pletenec správal ako čelenky a vytvoril lícom rámovanie, ktorý je vysoko na zozname trendov. Je tu toľko všestrannosť s týmto pohľadom, taky. Skúste pridať viac či menej vrkôčiky na váš štýl a zapnúť ju kedykoľvek budete chcieť!

Takže až sa nabudúce budete premýšľať o perfektný účes pre akýkoľvek koktail soirée, a ak máte dlhé, husté a rovné vlasy, určite sa obrátiť na túto skvelú opletené účes, ako je to pozoruhodné a veľmi ľahko sa štýlom doma.

Dúfam, že sa vám páčilo týchto prírodných pletenú updo účesy pre čierne ženy! Pozrite sa nad nejakou pletená updo inšpirácie a zdieľať svoju obľúbenú u nás v sekcii Komentáre nižšie!

load...