Účes

10 úžasných kudrnatých vlastivedných účesov

10 úžasných kudrnatých vlastivedných účesov

Návrat domov sa rýchlo blíži, ale nájsť ten správny účes je veľkým problémom? Nebojte sa. Od zložených postranných buchty, polovica Updos do tesných kadere a ozdôb, bez ohľadu na svoju atmosféru, je tu účes, aby zodpovedali váš návrat domov vyzerať! Takže, čo ešte čakáte?

Nechajte sa inšpirovať týmito romantické, štýlové a elegantné oblé navracajú účesov pre svoj veľký večer.

1. Dlhé kučeravé vlasy:

Oh, Michelle.

Musíme priznať, že máme radi svoje dlhé kučeravé zámky na kúsky; je tu niečo tak jednoduché o nej vrátiť späť vlasy, ktoré nemôžeme dočkať, až vyskúšať sami! Ak chcete získať ohromujúci štruktúrované kadere herečka, zabaliť časti vlasy okolo curling prútikom a postavil ich s ľahkým sprej na vlasy.

load...

2. Pevné kadere:

Julia Garner zobrazená niektorá nepoškvrnené kadere na premiére Sin City v roku 2016. Herečka vyzerá elegantné a bezstarostné so svojimi veľkými, živý a úplne bezchybné pevné kadere. Takže, ak ste nebol obdarený prírodnými kadere, môžete buď znovu im trvalej ondulácii vlasov alebo používanie curling tyče a niektoré textúrovacích spreje.

3. Bočné Swept krútia:

Ak chcete pridať okamžitý dotyk pôvabu na svoj vzhľad, rozhodnúť sa pre nóbl stranu prehnala, pevne zatočený účesu. Dať na svoje sexy šaty, pridajte trochu aquamarínovou Lippy a dramatické tmavé oči za super glam zavŕšenie, a ste pripravení na večer alebo návrat domov. Rovnako ako Vashtie Kolesá ktorého tesnej kučery sú proste dokonalé.

4. Dlhé zdvihy na korunuje Braid:

Ste skoro nemôže ísť s vrkôčiky a skákacie kadere zle. Nesúhlasíte? No, brať inšpiráciu z Avon Voices, ktorý ups jej sex-appeal s mäkkými rozstrapatené kadere a pekné halo vrkoča. Ďalej môžete pridať flush farby vašich tvárach a spárovať s tlmeným lesklým červeným Lippia pre dokonalý povrch.

load...

5. Bočné rozdelili krútia:

Čo je nemilovať o tom? Hannah Hodson vyzerá nádherne so svojimi voľnými vývrtka kadere v bočnom lúčenie. Perfektný pre silné kučery, účes vám tiež pomôže predviesť svoje zámky a zároveň ich udržiavanie z vašej tváre. Stačí pridať nahá peru a zákrutu riasenky. Nervózny v celej svojej kráse.

6. Curly Side Bun:

Bočné buchta je jedným z najlepších zložených účesy pre návrat domov, že človek nikdy nemôže ísť zlého. Tay Tay vyzerá veľmi nádherná so svojim "držať vlasy kučeravé a uvoľnený" atmosférou. Milujeme svoje prirodzené kučery, ktoré boli prehnali na stranu do drdolu. Pesničkárky ďalej ponecháva niekoľko úponky rozpustenými vlasmi formovať jej tvár - veľký, off-duty účes pre roky 2017 a na akékoľvek ďalšie príležitosti rovnako.

7. Asymetrické krútia:

Rita Ora je dva-posilnil asymetrické zámok je jednou účes nebudeme schopní odolať. Ležérne napriek tomu elegantný, ona tussles svoju blonďavú hrivu do niekoľkých koketná kadere. Vystatuje krehkú výstrihu jej dramatické červené šaty, Ritin nový zväzok vzhľad s voľnými úponky rámami tvár dokonale.

Nenechajte si len chcete, aby sa ho dotknúť? Robíme!

8. Curly Side Cop:

Prichádza jeden z najelegantnejších zložených navracajú účesy! Vždy vystúpiť s elegantnou účesy, Ashley Tisdale vyzerá fenomenálny jej mäkko zvlnené, bočné pozametal chvostom. Docela herečka vedie úsek rozpustenými vlasmi zvýrazniť svoju funkciu tváre a chaotický úponky dať jej účes romantický nádych.

9. Dlhá Čiastočne Pletené krútia:

Minka Kelly vie, jeden z chicest trikov v módnom knihe: postranných povrazcov spolu s kučeravými pol hore, polovica dole účes. Stále vyzerala elegantne pridaním flush červenať a splash nahé lesk; plus, malé vrkôčiky sú štýlové a vyzerajú očarujúce s dlhými vlasmi. Boho k jadru.

10. Half Updo:

Victoria vyzerá úplne glam s touto romantickou polovice nahor, nadol polovica kučeravý účes. Sme radi, ako sa jej anjelskej kadere vyzerajú, s trochou objemu trochu lesku a dlhými, strapatými vlasmi úsekov rámovanie jej tvár. Znovu Posh má vzhľad aplikácií lesk sérum, a potom dráždiť vaše vlasy s hrebeňom pred vytiahnutím do Bouffant. Teraz zaistite hornú časť vzadu s niekoľkými vlasmi kolíkmi a stočiť svoje voľné zámky s kulmou. Zakončiť s lakom na vlasy, aby všetko na svojom mieste.

Teraz, keď viete všetko o navracajú účesy pre kučeravé vlasy, čo ešte čakáte? Takže všetko, čo nádhernej ženy s kučeravými vlasmi, dajte nám vedieť váš obľúbený účes v sekcii Komentáre nižšie!

load...