Účes

10 úžasných dlhých účesov pre okrúhle tváre

10 úžasných dlhých účesov pre okrúhle tváre

Nepodarilo sa nájsť perfektný účes, ktorý doplní svoj guľatý tvar tváre? Robíme to pre vás ľahké. Z Miranda Kerr, Sarah Hyland Ariel Winter a Emma Stone, nechať inšpirovať týmito-listers ako sme zoznam desiatich dlhé účesy, ktoré vám pomôžu zvýrazniť svoje črty.

Čítanie napred dostať kreatívny s týmito ohromujúci dlhé účesy pre okrúhle tváre!

1. Crown vrkoč:

Americká herečka Hayden Panettiere vyzerá éterická a elegantný s ňou zložito pletené korunkou up'do. Tajomstvo tohto dlhý účes pre okrúhlu tvár je, že vrkoč je jednoznačný, definovaný, a samozrejme, elegantný, hladký povrch na nej zámky. Zvýšením elegantný štýl s bezchybný make-up a jemné očný make-up, herečka vyzerala úchvatne a zároveň zachovať jej celkový vyzerať svieža a prirodzené.

2. Messy High Bun:

Renee Zellwege je jednoduché čierne šaty dostane veľa oohing a aahing cez jej chaotický vysoká buchta spojil. Denník herečka TheBridget Jonesov objíma svoju krásnu guľatú tvár tým, že nosí vlasy vytiahol a pritom ponechať niekoľko prameňov vlasov okolo tváre pre jemnejší vzhľad. Tímu to vzhliadať s nóbl perlového náhrdelníka, a tie sú dobré ísť!

load...

3. Long Side-Swept Wavy Hair:

Vážne, ako nádherné to Mila Kunis vyzerať tu? Je pravda, že vždy vyzerá skvele, ale na premiére Jupiter vychádza so svojimi bočné pozametal vĺn, že 70 prehliadka hviezda bol obraz dokonalosti. Spustiť Textúrovanie, ako Umberto Dry Texture Spray, nad svojimi zámky pre ovládanie.

4. Glam Waves s úžasným Bangs:

Chcete, aby vaše dlhé pramene elegantný aktualizáciu? Nechajte sa inšpirovať Emma Stone a ísť glam s vlnitými vlasmi a zametacích rany. Ak chcete vytvoriť tieto námahy vlny, streknúť ľahký lak na vlasy a tepelný ochranný. Ďalej použite tučný-barel kulmu a krútiť si vlasy, aby si prírodné vzor miesto krúžkov.

5. Vysoká Ponytail:

Miranda Kerr už dlhú dobu fanúšikom vysokej cope, a tak sme ako účes vytvára dokonalý definíciu pre okrúhlu tvár tvary. Po prvé, platí volumizing penu a vytiahnuť svoje dlhé rany až do vytvorenia tesného poníka. Ďalej pomocou tučný curling prútik pridať ďalšie objem a hrúbku objemné chvosta. Potom, čo urobil, hmla s ľahkou laku na vlasy skrotiť flyaway chĺpky.

load...

6. Elegantný Straight Hair:

Olivia Munn, ktorý je vždy na trend, nosia poker, rovné vlasy s off-stred lúčenie. Skvelý vzhľad pre guľatý tvar tváre, účes predlžuje jej tvár, namiesto toho sa zameriava na lícach a brade kole. Ak chcete získať elegantné vlasy ako Olivia rokov, než starostlivo plochou žehliacej to rovno aplikovať tepelnú ochranný.

Tip: Skúste spárovanie elegantný vzhľad s hnedým rúžu -je pomáha.

7. Pletené Bun čelenkou:

S textúrou updo a pekne nazdobený čelenkou, Kirsten Dunst určite vie, ako sa štýlom Jej blond hrivu pre jej nárazová plocha. Off neskoro, ona je rada updo oddaný, a mala by byť, pretože účes perfektne dopĺňa jej pekný, okrúhle tváre.

 8. 60. Pony:

Nesmiete súhlasiť, ale dlhý vrkoč s tvárou rámovanie rany pomáha zjednodušiť guľatejší tvár, takže to vyzeralo menej bacuľaté. Vezmite náznak od herečky Sarah Hyland a jej retro poníkovi, ktorý pomáha jej upozorniť hore lícach. Tento sofistikovaný a elegantný účes funguje dobre na večer alebo na rande.

9. Red Kučeravé vlasy:

Herečka Drew Barrymore je každým cólom bombu so svojím červeným kučeravými vlasmi a orosený kožu. Účes lichotí jej kruhový tvar tváre ako jej dlhé rany oblúčik okolo tváre, a pridáva definíciu ako sa predlžuje a Slims jej okrúhlu tvár.

10. Bočné Bun:

Modern Family herečka Ariel Winter lesklý, nesplnená strana buchta s bočnou pozametal rany lichotí jej zaoblený tvar tváre bezchybne. Ideálne pre Date Night, napodobňovať Arielův vzhľad vytvoriť nízku chvost ako prvý. Ďalej otočte cop do bočnej drdolu a zaistite ho sponkami.

Takže dámy, skúste pokúša tieto dlhé účesy pre okrúhle tváre oslniť svoje funkcie. Dajte nám vedieť svoj obľúbený vzhľad v sekcii Komentáre nižšie!

load...