Účes

10 Účesy účesov pre dlhé vlasy

10 Účesy účesov pre dlhé vlasy

Dámy, znudený zo svojich 9 až 5 pracovných miest stola? No, nemôžeme vám pomôcť s prácou, ale určite vám odporúčame byť kreatívny so svojimi účesmi - to znamená, že hranie sa s vlasmi po celú dobu.

Pozrite sa na tieto desať non-úzkostlivé formálne Updos pre dlhé vlasy, ktoré sú všetko, len nie nuda!

1. Objemný Cop:

Problém spevák, Ariana Grande nosia vlasy vo vysokom, objemného poníka, ktorý ju posiela kaskádové cez ramená. Jej fringe je stočené do malého francúzskeho vrkoča, a jej vlasy stiahnuté dozadu od čela. Tento štýl môže byť najjednoduchší spôsob, ako pridať trochu šmrnc nudné pony.

2. Čistá Half Updo:

Za dni, kedy nemáte čas na ranu von, kradnúť herečka Ashley Greene je napoly hore, napoly dole účes. Nosia vlasy v ľahko mimo stred lúčenie a športu dlhé tvárou rámovanie úseky vlasy na oboch stranách. Klasický pracovný-girl vzhľad.

load...

3. Bočné Swept Pony:

Ak sa chystáte na ultra-leštený vzhľad, to skopírovať Lauren Conrada bočné pozametal chvost. Ak chcete získať lesklá strana-pozametal poníka ako Lauren je, vyfúkať vlasy na hladkosť, pridajte hlboké bočný diel a glossify. Ak chcete získať ultra-elegantný vzhľad a eliminuje krepovateniu, šumivý lak na vlasy a skrotiť flyaway vlasy.

4. Loose Bun:

Stredová časť, a la Anne Hathaway, činí základné bun cítiť dosť nóbl týždenné porade. Jednoducho vytvoriť voľné, oválne buchtu a zaistite ju na šiji, a máte hotovo!

5. Elegantný Cop:

Sme radi, ako sa Jessica Lowndes je báječný rovné vlasy boli stiahnuté dozadu do lesklé, elegantné chvosta. Ak chcete znova Jessikina odbornej a leštený vzhľad, vyfúkať centrum rozdelený vlasy, potom votrite trochu oleja na vrchole a po stranách vlasov pre lesk. Zhromaždí do nízkej, tesný copu a zaistite vlasy elastické. Ploché ocele dokončiť veľký vzhľad.

load...

6. Twisted Bun:

Herečka Immigrant Marion Cotillard vyzerá skvele so svojimi tmavými brunetka zámky vykonané v jednoduchom drdolu. Vytiahnite si vlasy do copu asi uprostred vašej hlavy a zaistite vlasy elastické. Zabaliť chvost okolo svojej elastické a zaistite konce s niekoľkými sponkami, aby im na mieste. Nechajte sa inšpirovať Marion a nosiť vlasy v hlbokej postranné cestičky pre rokovania, kedy je potrebné sa pozrieť super-profesionál.

7. Tesné topknot:

Stelesnením podnikateľského pohľadu, herečka Hayden Panettiere vyzerá šik a sexy s jej tmavo blond vlasy, v elegantnom drdolu. Neuveriteľne jednoduchá up'do, vzhľad je skvelá voľba pre tie dni, kedy si nie ste istí, čo robiť s vlasmi. Ak chcete získať vaše ako elegantný a čisté ako Hayden, skúste pracovať so svojimi vlasmi, kým je stále mierne vlhký, alebo streknúť vaše hrebeň s lakom na vlasy pred pripraviť vlasy na svojom mieste.

8. Half Braid Cop:

Áno, čítate pravdu; Prámiky sú jedným z najlepších formálnych účesy pre dlhé vlasy, ktoré môžete nosiť do kancelárie! Aby sa cítili vyrástol, francúzsky vrkoč svoje rany opatrne zviazať si vlasy do copu ostrý, zaistite vrkoč s diskrétne vlasmi pin, a zabaliť časť vlasov okolo vlasy s ďalším miniatúrnym vrkoča, aby ju ukryl. Voila - dokonalý, business na ľavú stranu a strany na pravom 'vzhľad.

9. Bočné Krieda drdol:

Country speváčka Taylor Swift vyzerá fenomenálne s medovo blond zámky, uzavretá v nóbl nízku drdolu. Sme absolútne milujú svoju veľkú, zametanie bočné strapce a zaoblené konce, ktoré zjemňujú jej tvárové rysy. To je perfektné drdol nosiť do práce - a von cez víkend.

10. Updo čelenkou:

Herečka Olivia Wilde je účes drží najlepšie na neumývané vlasy. To twisted, strapatá drdol je jedným z tých vzácnych štýlov, ktoré vyzerá, ako by ste strávili hodiny na vlasy, keď ste v skutočnosti nie. Len cievka vlasy do vysokého drdolu, bezpečné s piatimi alebo šiestimi sponkami a pridať podhodnotené čelenku, keď na to dokonalý vzhľad pre druhý deň vlasy.

Tak tu to máte - desať Formálne Updos pre dlhé vlasy! Či už budete nosiť vlasy do úhľadného drdolu alebo copu elegantné, sme si istí, že budete vyzerať skvele s týmito novými formálne updo účesy pre dlhé vlasy. Dajte nám vedieť, ako sa vám páčil tento príspevok! Komentovať v poli nižšie!

load...