Účes

10 účesov Youtube Updo, ktoré vás inšpirujú

10 účesov Youtube Updo, ktoré vás inšpirujú

Pri hľadaní štýlový, robiť, ale ocitnete v časovej tiesni? Odpočívajte. Každý z nás chce mať módne účesy, ale potom nemajú buď čas alebo správne znalosti, aby im dostať! Takže, čo sa dá robiť?

No, my sme prišli s prvej desiatke Youtube updo účesy, ktoré opustí hľadáte námahy šik v žiadnom momente vôbec. Chceli by ste, aby ich vyskúšať? Choďte do toho!

1. Kaylee Melissa:

Faux Mohawk Updo:

Ideálny pre dlhé až stredne dlhé vlasy, to ženské fauxhawks (faux Mohawk) updo môže byť viac váš šálka čaju v prípade, že sú trendy a nervózni. Vo videu sa fauxhawk je vytvorený na základe obráteného vrkoča, ktorý bol ťahaný na vytvoriť chaotický slučky. Farbu, textúru a objem sú úplne v Melissina elegantnom prírody.

load...

2. Luxy Vlasy:

Double Braid Bun:

Leyla z Luxy vlasy nazýva tento účes ľahko a rýchlo, a podľa toho, ako jednoduché to bolo pre nás znovu to pozerať sami; budeme musieť súhlasiť s ňou. Pre štýl, jednoducho rozdeliť si vlasy do dvoch lanových copy. Vezmite lano vrkoč zo zadnej pravej strany a položiť ju hore a znova zaistite ho silným držiace sponkami as you go. Opakujte na druhej strane. Takže, keď dáte dohromady, je to naozaj krásna vec!

3. Claire Ashley:

Francúzsky Braid Bun:

load...

Chic napriek tomu rozkošný, Claire Ashley francúzsky vrkoč buchta je náladový štýl, ktorý môže byť vyhodený spolu s ľahkosťou. Francúzsky vrkoč vlasy a obaliť to okolo ako normálny buchtu. Hotový výrobok? Buchta s veľkým množstvom detailov, ktoré je ženská a trendy. Je to go-to drdol pre milovník príležitostiach.

4. Používateľ - Bebexo:

Classic Svadobné Updo:

Jednoduché a elegantné, tento klasický svadobné updo na užívateľskom Bebexo vyzerá božské. Za vzhľad, ktorý trvá po celú noc; jednoducho patrí vaše vlasy od ucha k uchu; zdvihnite časť chrbta, dať krútenie a zaistite proti hlave s použitím sponkami. Pridajte niekoľko drahokamu kolíkov na nejakú jemnú iskru.

5. Beauty Oddelenie:

Krátke vlasy drdol:

Tento model vyzerá nádherne s ňou trblietavé blond zámky nosené v elegantnej drdol s trblietavou čelenkou. Ak hľadáte pre romantickú krátku up'do na spoločenské akcie zač, drdol je skvelá voľba, pretože je elegantný a ľahko sa štýlom. Oddiel z rany a vytvoriť voľné, oválne buchtu a zaistite ho na zátylku krku. Zakončiť tento atraktívny vzhľad s trblietavou čelenkou, a máte hotovo!

6. Wendy Lookbook:

Messy French Twist:

Keď elegancia je nutnosťou, potom zváži Wendy nádherné chaotický francúzskej Twist. Pre vzhľad, použite provokujúcej kefu alebo hrebeň jemne tupírovať hornú časť vlasov zospodu a vytiahnuť ju späť a zabezpečiť hlasitosti zostáva na svojom mieste na prednej strane. Točiť svoje vlasy zo zátylku a priviesť ju do hornej časti hlavy. Zaistite vlasy kolíky a lak na vlasy. Chcú Glitz to? Vybavte s elegantným čelenku!

7. Dulce Cukríky:

Easy Updo:

Nadčasovo elegantný, univerzálny účes je náš obľúbený a funguje na každom z nás. Dulce Candy vyzerá nádherne s jej dlhé zámky vykonáva v elegantnom a štýlovom drdolu. Ak máte stredne až super-dlhé vlasy, môžete vytvoriť objemný buchtu ťahom do vysokého copu a potom navíjanie do pevného drdola. Zabezpečte svoj buchty s nenápadnými kolíky pre leštené vzhľad, a postavil ho s ľahkým laku na vlasy pre elegantné zavŕšenie. Ľahko updo je skvelý druhý deň v štýle pre vlnité vlasy, ktorý bol vyfukovaný alebo narovnal!

8. Loepsie:

Ponožku Bun:

Hottie Loepsie školy nás všetkých, ako vyrezávať dokonalé dvojité ponožky buchty. Nepredvídateľný účes je ľahké vytvoriť doma a vyhovuje širokú škálu príležitostí. Oddiel z rany, súčasťou sú vlasy v strede a kefou vlasy až k vrcholu hlavy pomocou chvostovej hrebeň. Oprášiť všetky uvoľnené vlasy smerom k chvostu. Otočiť chvost a stočiť ju do drdolu a potom pripnúť na svojom mieste pomocou vlasovej uzly. Opakujte na druhej strane. Pre mäkké, náladový vzhľad, objatia prirodzenú štruktúru vašich vlasov a nechajte svoje flyaway chĺpky zostávajú neskrotnej a nejasný. Dokonca si môžete kúpiť ponožky buchta príčesok ušetriť čas a námahu!

9. Cherry Dollface:

Beehive Bouffant:

Keď si myslíte, vinobranie úľa, obrazy backcombing a mraky lak na vlasy jari do mysle. Cherry Dollface má odlišný pohľad na veci. Vo vyššie uvedenom youtube vlasy updo, ona bude obdiv úľa techniku, ktorá zahŕňa žiadny lak na vlasy. YouTuber vyzerá nápadné svojim nepredvídateľný úľ Bouffant. Tento gravitácia-vzpierať up'do je o sexi objem, takže začať backcombing vlasy. Nezabudnite, že namiesto toho, česanie vlasov od korienkov ku končekom, backcombing zahŕňa česanie vlasov smerom ku koreňom. Iste, budete obetovať trochu výšky, ale táto verzia nebude poškodiť vaše vlasy, a vyzerá to trochu modernejšie.

10. Mr. Kate:

Dojička prámiky:

Ak existuje jedna vec, ktorú nemôžeme nabažiť, je to ľudia, ktorí sa neboja hodiť tradičné rozstrapatené vlny z okna a don účes, ktorý je o niečo viac na odvážnu stranu. Vezmite YouTuber Kate, kto sme špehujú športové dojičky vrkoč s rybie twist. Romantic ale chaotický, Kate zabalené perfektné vrkoč okolo temena hlavy a držal jej tvári-rámovanie rany v prednej strane pre menej závažné vzhľad.

Dať našej youtube Updo účesov ísť - to sú určite za vlasy, dos vieme, budete milovať! A dajte nám svoj názor. K dispozícii je komentár box nižšie!

load...