Účes

10 účesov sexy Victoria Beckhamovej Bob

10 účesov sexy Victoria Beckhamovej Bob

Platinová blondína, asymetrické zaokrúhliť a trhané bob: myslieť bob účes je pre slabé srdce? Nie naozaj! So štýlmi ERA-definovanie a vyzerajú, jedna vec je istá - je tam jednoducho nie je zastavenie Victoria Beckham. Máme uvedené speváka desiatke bob účesov - štýl, ktorý je rýchlo ako hybná sila aj tento rok.

Zo Spice Girls štýle kráľovnej, prejdite nadol vedieť viac o Victoria Beckham bob účesy!

1. Uhlové Bob v karameli Highlights:

Nemôžeme nabažiť Posh Spice je hnedo zafarbené bob s karamelovým upozorní, najmä keď sú lesklé a upravený. Kontúrovacia jej čeľusť, šikmá bob je sexy a nervózny, a to vyhovuje najviac tvár tvary. Kúpiť žehličky tohto šikmého rezu, ktorý je o niečo dlhšia vpredu do rámu tvár. Takže, ak máte v tvare srdca tvár ako VB, rozhodnúť sa pre bočné oddiel zmäkčiť čelo. Tento Victoria Beckham uhlový bob účes zvýrazní vaše oči a tváre dokonale.

2. Choppa Bob:

Posh nám zelení závisťou - vďaka jej lesklý, chaotický bob. Tento účes je neuveriteľne elegantný s mnohými trhané vrstiev, jemné rozmeru a objemu. Pridajte k tomu, spevák stále vyzerala uvoľnený a romantická s rozštiepenými bočnými strapcami. Objať flyaway vlasy, uistite sa, aby vaše vlasy uschnúť na vzduchu pre prirodzenú textúru a použiť ľahký lak na vlasy.

load...

3. Edgy Bob:

Pri pohľade chic s ňou krátky, nervózny bôb, Victoria Beckham necháva jej prirodzenú krásu presvitať s týmto pohľadom. S šikmými trhané rany, hroty, a tučným bradu dĺžky strihu, tento štýl sa Sass a hranatosť sa rozbehnúť. Ak máte tvar tváre, ako je VB, získate veľa operených vrstiev zdôrazniť uhly tváre. Glam túto vzhľad s tmavým make-upu a nahé pery pre chovateľov príležitosti.

4. Elegantný Long Bob:

Vziať dobrú starostlivosť o vášho bôb, ak chcete, aby to bolo ako elegantný a dlho, ako Posh je. Klaniame jej super lesklý dlhý bob vzhľad. Jej poker rovno bob je sofistikované a elegantné, a ona športové štýlový mimo stred lúčenie a jemné vrstvy. Udržujte hriva super-rovno s nejakým anti-kader gélu a plochej ocele, ako aj niektoré univerzálne matný lak na vlasy.

5. Asymetrický Bob:

Bývalá speváčka a teraz módna návrhárka Victoria vyzerá šik a trendy sa svojím moderným asymetrickým bob. Jej dlhé platinová blondína jej dáva odvážne a tajomný vzhľad, s dôrazom na jej hnedé oči. Pre leštené a lesklé vlasy ako VB to, udržať určitú texturisační penu a kvalitné žehličky, rovnako ako niektoré silné fixácie.

load...

6. Short Bob:

Victoria udržuje ju klasické a sofistikované s ňou nadčasovo elegantný krátke bob. Ona modernizuje vzhľad tým, že dáva svoj dlhý Bangs mäkkú zákrutu do strany. Pre podobné odrazové, hĺbku a telo, naneste volumizing penu pred sušením s guľatým kefou a curling pod na koncoch. Zodpovedali Krásna blondína zámky s jemným make-up a lesklé ružové pery pre romantickú posledný krok.

7. Krátka Blonde Bob:

Victoria udržuje jej účes dynamické a moderné s hlbokým bočným rozlúčka, ktoré odhalia jej Tmavý blond korene so špicatými textúr. Milujeme Posh prirodzenú, chlpatý a bezstarostný zámky - takže je ideálny pre letné plážové párty s.

8. Leštený Bob:

Radi by sme to nazývať vyzerať "high-end leštené chic". Jej off-middle lúčenie umožňuje jej elegantný zámky rámu jej tvár, zdôrazňujúce jej hnedé oči. Ak máte tvare srdca tvár ako VB to, aby sa vaše účesy krátke spredu, pravdepodobne tesne nad lícne kosti, aby sa vaša tvár vyzerať ešte dlhšie a užšie. Jednoduchý no-povyku bob je to, čo by sme chceli prispôsobiť pre formálne vzhľad - alebo čokoľvek iné, keď na to príde.

9. Chaotický Bob čelenkou:

Hľadáte Victoria Beckham krátke bob účes? Potom ste tu! Bývalá Spice Girl sa vystatuje krátky bob zvýraznená trhané vrstiev a ombre vrcholov. Zábava, nervózny a ženský, to nesplnená bob má veľa osobnosti. Milujeme VB dotykovú vrstvu, ktoré sú plné textúry a hnedej s vysokými a nízkymi svetlami, ktoré dávajú vlasy väčšiu hĺbku.

Ak chcete získať štruktúru, s pomocou guľatej kefy, aby vaše vlasy uschnúť na vzduchu, pracovať nejakú textúrovacích sérum do svojej kadere končekmi prstov pre nervózny, strapatými zavŕšenie. Pridanie jednoduchého pásky čelenka dokončiť vzhľad.

10. Vrstvená blond Bob:

Prirodzenejšie, rafinovaný vzhľad pre zaneprázdnených módy - lesklé pery, ľahkou očné tiene a sofistikované bočné pozametal bob v jej podpise blondíny sú silná kombinácia. Tvar tváre dizajnéra je kombinácia srdca a dlhý tvar a jej účes je lichotivé pre oba tieto tvary. Jej krátke, bočné pozametal úponky zmäkčiť jej čelo a tvár funkcie; upozorňovať na jej krásne oči a udržať zaostrenie mimo stred tváre.

Čo nám dáva veľa inšpirácie, milujeme Victoria Beckham bob účesy! Dúfajme, že je príliš rád. Dajte nám vedieť, ako to po vás pomohlo. K dispozícii je komentár box nižšie!

load...