Účes

10 Twiggy účesy Môžete skúsiť dnes

10 Twiggy účesy Môžete skúsiť dnes

Ste dosť odvahy ísť na krátky? Z roztomilé rezy škriatok, tupé bôby, krátke romantické krútia k orezanie účesy, objaviť sa s týmito trendmi účesmi. Prečítajte si o to zistiť, čo najviac lichotivé krátke, urobiť pre vás!

Twiggy účesy - Top 10:

1. Pixie plodín:

Herečka Natalie Portman nie je cudzie nepredvídateľný, krátke účesy, a tú ona vlastniť svoj jedinečný vzhľad s bezstarostné, rozstrapatené škriatok plodiny. Ukradnúť Nataliin chlapčenský štýl, šumivý mokré vlasy s texturizačním sprejom a hrubo vyfúkať vlasy, čím sa vzhľad un-hotové.

2. Pixie Cut:

Všeobjímajúci tejto fázy rozrástla-out-plodín s ľahkosťou, Harry Potter herečka Emma Watson vyzerá nádherne mimo službu s jednoduchým a sofistikované bočné pozametal účes. Ak chcete duplikovať vzhľad, začnite s volumizing sprejom, potom vyfénovať odzadu dopredu pomocou prstov, aby hrable vlasy a hladké konce s okrúhlym kefou, keď vlasy takmer suché.

load...

3. Krátka Bob:

Keira Knightley je nikdy plachý riskovať, pokiaľ ide o jej účes. S priamou, bočné-lúčenie a strihanie vlasov na zhruba rovnakú dĺžku, Anna Karenina herečka úplne vytiahne vzhľad dievča-nasledujúcej-dvere s týmto pekné bob. Dokonalý mix klasické a elegantné.

4. Krátkodobé Bob S Bangs:

Nie je to často krátke bob s ofinou sú považované za univerzálne štýl, ale to bolo predtým, než Katie Holmes robil to jej podpis vzhľad. Kratšie vzadu a už vo fronte, to účes je veľmi univerzálny a možno nastaviť pre každú príležitosť. Fringe bočné pozametal dáva jej štýl tajomný hranu a elegantne zjemňuje rysy.

5. Mini-Mohawk:

Ak ste si mysleli, že bol len jeden spôsob, ako nosiť škriatok, zamyslite sa znova! Miley Cyrus je mini-Mohawk vyhovuje jej chlapčenský a ostrý vzhľad a hroty vlasov na vrcholku hlavy pridať dotyk pôvabu. Ak ste dosť odvahy, aby ostrihať vlasy, štýl ju Mohawk ceste a pokúsiť drastickú zmenu farby, nájsť holiča, ktorým veríte, a choďte do toho!

load...

6. Romantic Bob:

Nemôžeme nabažiť Carey Mulligan je zvlnená bob. Tento romantický a neštruktúrované účes pre husté vlasy funguje veľmi dobre pre vlnité vlasy. Náladový a elegantná, to nízke nároky na údržbu a bez námahy štýlový účes dáva svoj vzhľad alternatívne hranu pri zachovaní to ženský.

7. Strapatá Pixie Cut:

Ako roztomilé je herečka Ginnifer Goodwin so svojím krátkym vrstveného škriatok rez? Vedenie to prírodné, Goodwin zvolil veľmi jednoduchú škriatok rez a doplnená je s bočným okrajmi vrstvené. Ak chcete vytvoriť vzhľad piecey ako Ginnifer to, streknúť prsty s lakom na vlasy a pracovať produkt na jednotlivé úseky pridať definíciu. Výsledkom je nádherný no-povyku vzhľad.

8. Grown-Out Pixie:

Amelie herečka Audrey Tautou vyzerá úplne úžasná s ňou škriatok plodiny trochu vyrástli a stočený. To twiggy krátky zostrih má perfektné vintage atmosféru s čerstvým, moderné odvolanie. Znovu túto Audrey Hepburn - ish vzhľad, naneste textúrovacích gél do vlhkých vlasov a opraviť kusy s kulmou na leštenom zatiaľ bez námahy chaotický-elegantný vzhľad.

9. Bočné Parted blond Bob:

Michelle Williams je stelesnením elegantného štýlu od hlavy až k päte. Vzhľadom k tomu, rozlúčka so svojimi dlhými zámkami ako pocta k neskorým bývalým snúbencom, herec Heath Ledger, Michelle prijala za svoje krátke vlasy a krátko otriasli si blond škriatok rez. Dosť lichotivé, to twiggy účes je ľahko ovládateľný s ponukou ľahkého laku na vlasy alebo anti-kader sérum.

10. Čistý a uprataný Pixie Crop:

Anne Hathawayová je športová super-short pixie cut, že rámy tvár krásne. Chlapčenský, ale dômyselný, robiť môže byť tiež prekvapivo ženský a veľmi lichotivé pre ovál, štvorec a tvaru srdca tváre. Rýchla a ľahká štýl, tento krátky vzhľad je ideálny pre ženy, ktoré sú stále na cestách.

Dúfame, že sa vám to páčilo čítanie našich desať twiggy účesov. Dajte nám vedieť, čo si o to isté! Môžete vyjadriť v poli nižšie.

load...