Účes

10 trendy zvýraznené účesy Bob Môžete skúsiť dnes

10 trendy zvýraznené účesy Bob Môžete skúsiť dnes

Pozrieme chcete pridať rozmer vašich vlasov, alebo plánujete ísť o odtieň odvážnejšie? Ah! Vy ste nás našli v pravý čas. Či už ste módy alebo udáva trendy, vyskúšajte niektorú z mnohých vrcholov zo zoznamu nižšie premeniť svoj vzhľad okamžite.

Prečítajte si dopredu zistiť, kto sú hojdacia trend s vyznačenými bob účesov a nechajte sa inšpirovať!

1. Pink Pre Orange Ombre:

Singer Katy Perry zvyšoval ante na zmenu začína Within'scelebrations zároveň debutujúci horúcou ombre bob. Teraz sa poďme spočítať, čo máme radi o tomto pohľade: na lichotivé uhlové Bob, neupravený tupými koncami a celý vzhľad v ružovej do oranžovej Ombre. Vyzerá to, že máme poriadne tu!

load...

2. Svetlo hnedá Side-Swept Bob:

Kráľovná Letizia Španielska jej dáva luxusné a elegantné zamknutie hravé zvrat pomocou klincov perfektné svetlo hnedé bob. Ona športové trendy gaštanovo hnedá na piesočnatej hnedé jej stredne dlhé vlasy a spárovaný jej vzhľad s orosený kožu a broskyňový pery.

Tip: Pre super-lesklé vlasy, používajte ochrannú penu tepelnej pred štýlom, takže nepoškodzujú vlasy.

3. Bob S Blunt Bangs a červené Highlights:

X-Factor súťažiaci Dami Im vyzerá ohromujúci s pútavým ombre rozetmíváním svojho dlhého mikáda s tupými údermi. Jej farba vlasov prúdi z čierne ako uhoľ na škvrny červené, takže vyzerala nervózny a nepredvídateľný štýl. Ak plánujete na farbu vlasov, aby sa vaše vyzerá jednoducho by sa rozhodli pre minimálnu make-up.

load...

4. Vlnité Bob V Golden Blonde:

Jennifer Nettles debutuje nový účes, a už sme veľkí fanúšikovia tohto pohľadu! Speváčka dokazuje, že zlatá blond funguje dobre proti tón svetlejšie pleti a vlnitý bôb. Milujeme, ako jej tmavé blond vlasy stráca na mäkký, zlatý blondína s popolom svetlovlasý upozorní. Uistite sa, že používate ochranný tepelný sérum, aby sa zabránilo poškodeniu.

5. Zvlnený Bob V Dirty Blonde Highlights:

Julianne Hough je priamo na trend s ňou letnou blond zvýrazní bob účesov. Júliin textúrou roztomilé trhané bob ukazuje jej krásne farby vlasov, a my sme radi, že jej bočné rany sú odtieň svetlejšie ako zvyšok vlasov. Spárovanie špinavý blond hrivu s čírou bielou košeľou a oranžovým golierikom brošňa po nádherné pop farby.

6. Uhlová Bob v hnedej Highlights:

Chcem robiť uhlovú ombre bob? Vezmite si tágo z spev senzačný Ciara - kto má tento dynamický vzhľad pribitý. Side The Love Sex Čarovná speváka rozdelili energický bob v tmavo hnedej až svetlo hnedý tieň je jednoduchá odniesť, a tak duplikovať tento teplé farby, ak uvažujete o rozhodli pre Ombre.

7. Bob s mäkkými Bangs v čokoláde Brown:

Známy pre udržanie veci elegantný a svieži s ňou bob, Alexa Chung je našou inšpiráciou. Milujeme svoje mäkké rany, rovné dlhé Bob a zdravý lesk, ktorý jej prináša čokoládové kadere k životu. Play napodobňovateľ Alexa a farbu majú tvoje rany o odtieň tmavší ako zvyšok vlasov na romantickom a koketná dotyk.

8. Long Uhlová Bob V Golden Highlights:

Herečka Pippa Black udržuje ju classic so svojím nadčasovo elegantný, dlhé uhlového zvýrazní bob účes. Lesklé zlaté blond upozorňuje zosvetlenie-up len koncov vlasy na medovú blond odtieň. Hladký blowdry, broskyňový pery a minimálne make-up vyzerať dokončiť jej štýl a dať dokonalý efekt. Nie je to vyzerajú úžasne?

9. Asymetrické WOB V Mocha Brown:

Karlie Kloss - ako sme vás a vaše asymetrické zámky v moka hnedá rád. Americká krása vyzerá skvele na akciu v New Yorku vyťahovať svoje teplé a elegantný strih vlasov, ktorý lemuje jej tvár. Farba na vlasy, na druhú stranu, je lichotivé stačí na zmiernenie jej pleť.

10. Chlpatý Bob v médiu svetlovlasý upozorní:

Jedným slovom: wow!

Courtney Kerr vyzeral úplne tiesňava s ňou dokonale tvaruje účes a make-up zarážajúce. Zosvetlenie zdvihla chladný, chlpatý bob s svetlovlasý upozorní na svojich koncoch - Súdne transformuje nízke nároky na údržbu pozrieť do elegantný, chaotický bob. Dve slová: chceme!

Tak tu to máte - najlepšie zvýraznené bob účesy! S toľkými odtieňov na výber, sme si istí, že ste našli perfektný zvýraznenie pre vaše vlasy. Nami podeliť o svoj obľúbený odtieň v sekcii Komentáre nižšie!

load...