Účes

10 trendy krátke Straight účesy Môžete skúsiť

10 trendy krátke Straight účesy Môžete skúsiť

Pripravené na tej úžasnej vlasy oslobodenie? Takže sme! Z lesklého bob, štruktúrovaný škriatok na super-priamom lob a vrstveného účesu, sme zostavili zoznam desiatich najväčších osobností, ktoré ukazujú, ako jednoduché to je odniesť krátke a rovné účesy.

Tu je návod, ako sa nosí krátke rovné účesy... Vo veľkom štýle.

Takže vy všetci krátke a rovné hľadači - čítajte ďalej!

1. Asymetrický Bob

Katy Perry je bočné pozametal blue bob je jednoducho úžasné. Športové tupý bob, ktorý lemuje jej tvár krásne, tento klasický účes s jemnými vrstvami môže byť vylepšený tak, aby vyhovovali každému tvaru tváre. Avšak, pretože to leštený účes vyrastá rýchlo, uistite sa, že navštívi vaše stylista každých 5 týždňov, aby svoj účes v perfektnom stave. Kým sa rozhodli pre nový, svetlý odtieň - opýtajte sa svojho kaderníka, aby si vybrať farbu, ktorá ladí s vašej pleti.

load...

2. Dlhé blond Bob

Herečka Julianne Hough otriaslo jej super elegantné a ostrú uhlovou dlhý bob s bočnou pozametal rany. Známy pre ďalšie predĺžením guľatejší tvár, bočné pozametal strapce dal jej podráždený účes romantický nádych a zmäkol jej črty.

Ak chcete znova tento elegantný a hladký vzhľad, aplikovať anti-kader sérum narovnať vlasy. Akonáhle sa narovnal, hmla Hairspray skrotiť flyways vlasy.

3. Pixie Cut

Pixie rez je bezpochyby najlepší krátke účesy pre ženy s rovnými vlasmi. Emma Watson sa škriatok je odvážny krok smerom k pripravený a sebavedomý osobného štýlu. Rovnako elegantný a ženský, to česané, jednoduchý a ľahko obnoviť bob je veľký in-medzi štýlom v priebehu vegetačného obdobia sa škriatok rezu. Aby vaše vlasy v tvare a štýle bezchybný, navštívte salón pre pravidelné obloženie.

load...

4. Krátkodobé Pixie

Za tie roky, herečka Ginnifer Goodwin nosia vlasy v mnohých rôznymi spôsobmi, ale tento retro škriatok je najviac elegantné a sofistikované z nich. Herečka vyzerá chlapčensky-ly žiarivý s ňou poker rovno bôb, štýlový strana-pozametal lúčenie a jemných vrstvách. Udržiavať tento vzhľad s rovnanie železa a dostatočnú zásobu vyhladzovanie anti-kader lak na vlasy.

5. Long A Bočné zametanie

Anny koketná štýl vyzerá svieži a moderný končí na lícne kosti s nízkou bočnou rozlúčka. Tento štýl vyzerá úžasne na bývalom Denník princeznej hviezdou Anne Hathaway. Milujeme, ako jej strana zametanie vlasy padá na lícach, upozorniť na jej oči a črty tváre. Nezabudnúť Anny farby gaštanové vlasy, niečo, čo sme chceli, aby znovu v blízkej budúcnosti.

6. Zametanie Bangs

Tu, herečka Sami Gayle športový vzhľad s kratšími rany a po stranách, podobne ako u Anne Hathaway. Klaniame, ako sa jej rany zametať cez tvár, zameranie pozornosti na jej krásnu tvár rysy. Perfektné každodenné Pixie účes, herečka vyzerá očarujúce svojim úhľadným a jednoduchý-to-create-udržať účes.

Tip: Rozhodnúť sa pre prirodzenú farbu vlasov, treba, ak ste premýšľal, ako krátky rez.

7. Kolo Bob

Singer Ashlee je úplne vlastniť bob. To je koketná, krátke a blond; Preto tikot všetky najnovšie trendy v tejto sezóne. Bravo.

Her pod-the-bradu dlhé vlasy a zametanie rany sú ideálne pre jej guľatý tvar tváre. Nesmieme zabudnúť, máme rovnako ju milujem platinovú blond farbu vlasov. Ak chcete zachovať vzhľad a farbu v šachu, navštíviť svojho stylista pre pravidelné obloženie a touch-up.

8. Bob tupými Bangs

Wanda Badwal vyzerá nádherne s jej koketná, lesklé a súčasného hnedej bôb. Spárovanie bob s tupými údermi ďalej tajiť oválny tvar tváre; a odvážny vzhľad, glam up účes s nepredvídateľný farbu vlasov. Len nezabudnite si vybrať lichotivý odtieň vašej pleti a vy [A5] sú dobré ísť so svojím dokonalým bob účes.

9. Česané

Bomba Rihanna. Nemôžeme vyjadriť, ako [A6] úžasne a úplne v pohode to česané škriatok je na talentovaných pesničkárky. Urobiť užívaním bytu železa, texturizačního séra a ľahkým lak na vlasy, aby znovu túto vzhľad. A voila. Prosím niekto prejsť nám nožnice a vlasové prípravky!

10. Blonde a leštené

Keď sme si všimol herečka Michelle Williams v tomto leštenej škriatok, sme takmer dosiahli na nožnice! Krásna herečka nám ukazuje, ako sa vzhľad môže zmeniť s jednoduchým blond škriatok rez. Jej chlapčenský, urobiť, je báječný kontrast k jej guľatý ženský tvár, a to zvýrazňuje oči krásne. Koketná a veľmi pekný naozaj.

A tu to máte - očarujúce celebrita hľadá krátke rovné účesy! S dostatkom vyzerá z čoho vyberať, my sme si istí, že ste našli inšpiráciu vyskúšať nový krátky účes.

Ešte nám povedať, ako ste našli tento príspevok! Komentovať v poli nižšie!

load...