Účes

10 trendy absolvovaných účesov Bob Môžete to skúsiť práve teraz

10 trendy absolvovaných účesov Bob Môžete to skúsiť práve teraz

Konečne sme naraziť na účesu 2015: mriežkou BOB - šikmé účesom s naukladaných vrstiev v chrbte. A to dáva zmysel; je to módne, je to krátka; čo je dôvod, prečo je to dokonalý vzhľad pre leta. Od Shakiry asymetrické bob Keira Knightley je midi bob sme zaokrúhľuje desiatich absolvoval inšpirácie bôb účesov, ktoré určite nechať tressed zapôsobiť!

Prečítajte si o to dozvedieť sa viac o absolvoval bob účesov.

1. Elegantný Absolvent Bob

Je tam niečo sofistikovanejšie a elegantný, ako absolvoval bob? Samozrejme, že nie! A to je presne dôvod, prečo sme absolútne zbožňujú Eri Fukatsu je krásny elegantný absolvoval bob. Stredná časť pridáva niektoré Sass a zábavné vzhľad, zatiaľ čo rovné vlasy dáva tento štýl výbuch chladu a energie. Tento vzhľad funguje perfektne pre formálne udalosť, kedy obliekanie ostrý je kľúčom.

2. Dva-posilnil Bob

Nemôžeme nabažiť Victoria blondína bob s karamelovým svetiel, najmä ak sú dobre tvarovaných a upravený. Kontúrovacia jej čeľusť krásne, to asymetrický bob je sexy a nervózny, a vyhovuje väčšine tvárí. Žehlička vlasy tvarovať tento šikmý rez, ktorý je o niečo dlhšia vpredu a kratšie vzadu. Takže, ak máte v tvare srdca tvár ako VB, rozhodnúť sa pre off-side oddiel změkčíte čelo. Tým sa zvýši vaše oči a tváre dokonale.

load...

 3. Asymetrické Bob

WOW. Existuje príliš veľa dôvodov, prečo majú radi Brittany Snow je vzhľad. Začnime s asymetrickým bob - tak trendy a rám Brittany tvár krásne. A pozrite sa, že blond farbu vlasov! Ak chcete získať tento pohľad, ploché železo vaše šikmé vlasy, a potom hmla s anti-kader sérum pre túto konečnú povrchovou úpravou.

4. Bočné Swept Absolvent Bob

Shakira je žiadny cudzinec pre krátke účesy. Od absolvoval na dlhý a rovný, boky neklamú spevák vyzerá námahy sexy s ňou absolvoval bob a bočné pozametal rany. S nerovným dĺžok, rovné vlasy a meniacich sa štruktúr, Shakiřině blond účes je dynamický a moderný.

5. Ostrý Bob

Vždy jeden ukázať, ako ostrý bob môže robiť, Riri, na Mobo cien, demonštroval, ako rock bob s nejakým vážnym hranou. Jej čierne ako uhoľ absolvoval bob je klasická a napriek tomu moderná a ona športové trhané bočné pozametal lúčenie. Plodiť tony napodobiteľov, aby sa dosiahlo Rihanna pokerový-rovný vzhľad, použite kvalitný rovnanie prútikom a aplikovať dostatok tepla prípravkov na ochranu vlasov - odporúčame bylinné esencie Set Me Up Heat ochranný sprej.

load...

6. Shaggy, Absolvent Bob

Vďaka dvom tónovaný, hlboké bočné oddiel a Shaggy bôb, aby sa zmestili herečka Chelsea Kane tvár je účes je odstupňovaný, sofistikované a bez námahy štýlový. Plus, trhaný konca strihu poskytujú ostrý a svieži odvolanie k celému vzhľadu.

7. Midi Bob

Jeden z našich obľúbených hviezd, Kód Enigmy herečka Keira Knightley, vyzerá nádherne v tomto klasickom, midi bob. Tento módny dlhý absolvoval bob účes, spolu so svojimi údermi, je veľmi lichotivé pre Keira je hranatou tvárou. Len hmla s výrazným lakom na vlasy pre extra textúru po byte žehliacej svoje krátke zámky pre definovaný vzhľad.

 8. Bob S Blunt Bangs a červené Highlights

Keď sme zbadali DaMi Im v tomto leštené, absolvoval bob s tupými údermi, okamžite zavolal náš kadernícky! Bývalý X Faktor súťažiaci nám ukazuje, ako sa vzhľad môže zmeniť s jednoduchými červenými odleskami. Jej funky, urobiť, je báječný kontrast k jej podlhovastého tváre, a to zvýrazňuje oči krásne.

9. Choppa absolvoval Bob

Malin Akerman vyzerá skvele s ňou Flirtujúci, šik a absolvoval bôb. Spárovanie účes s množstvom textúry ďalej skrývať guľatý tvar tváre, a odvážny vzhľad, hrany up účes s tmavšími korienkami a ľahkých koncov.

10. Vlnité Absolvent Bob

Čo je to bomba! Nemôžeme vyjadriť, ako pútavý a úplne v pohode to zvlnená absolvoval bob vyzerá na Halle Berry. Uľahčujú používanie curling prútiky, textúrovacích séra a ľahkým lak na vlasy duplikovať tento úžasný vzhľad. A voila.

A tu to máte - markantný celebrity hľadá absolvoval bob účesy! S dostatkom vyzerá z čoho vyberať, dúfame, že ste našli inšpiráciu vyskúšať nový krátky účes. Ešte nám povedať, ako ste našli tento príspevok! Komentovať v poli nižšie!

load...