Účes

10 trendových Stredne veľké účesy pre ženy s tmavou pleťou

10 trendových Stredne veľké účesy pre ženy s tmavou pleťou

Jedným z najhorúcejších účesy tejto chvíli nie je príliš dlhý alebo príliš krátky, aka středometrážní ostrihať je každá žena sen. Či už dávate prednosť Boby, copy, topknots alebo vrkôčiky, ktoré sme vybrali desať magické pohľady nosia najhorúcejšie tmavou pleťou celebrity inšpirovať vás.

Čítajte ďalej a dozviete niekoľko trikov dopredu...

1. Shaggy Bob:

Herečka Halle Berry otáčali v Golden Heart Awards so svojím nádherným, chlpatý, stredne-dĺžka bob. Klaniame jej kombinácia teplých svetlách a lowlights a subtílne textúra jej polovici dĺžky Beachy vlny. Americká herečka športové mäkký stredný oddiel s extra objem, ktorý zvýrazňuje jej tvárové rysy.

load...

2. Bočné lemovanie:

Umelec nahrávky Vaja drží to jednoduché s ňou verziou bočnými vrkôčiky na jej vlasy až po ramená. Ona športové štýlový vlasy kolík, ktorý umožní jej účes dotyk bling, a my sme radi, ako zvyšok vlasoch je ponechaný otvorený.

3. Topknot:

Herečka Thandie Newton vyzerá super sexi, keď predvádza svoje kadere. Ktorý uviedol, že tento kučeravý účes jej hojdali na premiére dobrých skutkov je elegantný a moderný, a perfektný účes pre vás udržať chladnú hlavu v lete. Využívajte sponkami, mäkké vlasy kravaty a lak na vlasy, aby sa vaše vlasy v bezpečí, bez toho aby došlo k poškodeniu alebo poškodeniu.

4. Low Side Bun:

Temperamentný Jordin Sparks vyzerá tlejúci hot s jej voľným nízkym bočným drdolu. Ľahko obnoviť a príjemný na pohľad, ako dosiahnuť tento chaotický vzhľad ťahať niekoľko pramienkov vlasov voľne z drdolu vzadu. Spevák v kontraste jej vrátenú low-hodil buchtu s minimálnym make-up a bacuľaté pery, perfektné doprovod k jej Oleg Cassini šaty.

load...

5. Prečerpávacia Up Cop:

Milujeme cestu Kerry Washington, otriaslo jej napumpovali cop na detaily premiéry v Kalifornii. Na dosiahnutie herečka účes, žehlička vaše stredne dlhé vlasy k dosiahnutiu super-hladký vzhľad. Ďalej dráždiť hornú časť a zbierať vaše vlasy na temene do veľmi vysokého copu; zabezpečiť ho bobby čapom pod. Za nárazu AMP vy s vysokým leskom sérum potom je sucho-and go.

6. Objemná vlnité vlasy:

Ak ste jedným z tých šťastných s prírodným husté vlnité vlasy, tak prečo nie nechať voľná? A aj keby nie, brať kľúč od kráľovnej B, ktorý vyzerá nádherne, že vymení svoje prirodzené kučery u niektorých výstavných-krádeže vĺn - a stále vyzerá úplne úžasná.

7. Elegantný Bun:

Chceme napodobniť Zoe Saldana je 71. Výročnej Zlatý glóbus účes práve teraz. Párovanie jej elegantný, pevného drdola s orosený kožu a že zlato príslušenstvo, herečka vyzerala úplne úžasné! Vysoko nárazu účes s minimálnym úsilím - win-win situácia pre nás!

8. Pletené Cop:

Speváčka Alicia Keys skaly s pletenou cop upúta pozornosť na knižnom vydaní Blue Moon. Zahájená na temene hlavy, štýl vyzeral nervózny spárovaný s hlbokým bočným lúčenie. S vlasmi elegantne sčesané dozadu, štýl upozorňuje na oči, zatiaľ čo jej tvár sa nechá žiariť!

9. Rovná Bob:

Pri prezentácii Fox v roku 2017, herečka Jada Pinkett Smith okázalo cool, face-RÁMOVANIE ktorá doplňuje jej Alberta Ferretti šaty. Blonde tieň nemusí vždy kompliment tmavšiu pleť, ale myslíme si, že pani Smithová vytiahol ho celkom elegantne. Okrem toho, že dva matka-of-vybral perfektný strih ísť s tieňa - rovno bob.

10. Crown vrkoč:

No, ahoj krásna!

Herečka Rosario Dawson sa zúčastnil 66. Výročnej filmovom festivale v Cannes s víťaznú korunou vrkoča. Ona kontrastuje jej vrkôčiky s elegantnou drdol, žiariace pleť a broskyňový pery. Na dosiahnutie tohto lichotivý pohľad, vrkoč vlasy na temene pred plochého žehlenie zvyšok vlasov. Používajte dobrý lak, aby bolo všetko na svojom mieste.

Pozrite sa vyššie na nejakú strednej dĺžky chlpy-piration a zdieľať svoju obľúbenú vzhľad u nás v sekcii Komentáre nižšie!

load...