Účes

10 trendových krátkych účesov s Bangs

10 trendových krátkych účesov s Bangs

Čo môže robiť akýkoľvek účes nóbl a nervózny zároveň? Áno, sú to rany! Či už je to odvážne, dlhá a hlboká bočné pozametal, alebo krátke a tupé, účes môže vždy pomôže vykonať okamžitý štýl vyhlásenie.

Máme uvedené prvej desiatke krátke účesy s ofinou pre každú textúru a tvar tváre.

1. Chaotický Bob Bangs:

Katie Holmes 'účes, nie je ľahká úloha, ale my sme ohromení tým, ako herečka experimentuje s jej vzhľad. Herečka športové vrstvené bob a dodáva okamžitý šmrnc do svojho krátkeho vrátiť späť vlasy s ofinou hrubými, že zastaví tesne nad obočím. Tak vytvára silný kontrast so svojím vycibreným make-up, keď upozorňuje na jej črty tváre.

Na dosiahnutie tohto sexi a bez námahy štýlový vzhľad, spýtajte sa svojho stylistu začať korunovať von v pie-tvarových úsekov. Táto nádherná a bezúdržbová účes vyzerá skvele na tie, ktoré sa v tvare srdca tváre, pretože pokrýva rad dĺžky tvárou na vyrovnanie to.

load...

2. Konečný Bob:

Herečka Mena Suvari sa bang na trend s jej konečným bob a ľahké bočné pozametal rany, ktoré upozorňujú na jej krásne zelené oči.

Duplikovať vzhľad, prvá časť von bočným rany a použite jemnú kefu vytiahnuť rany od čeliť pri fénovaní. Potom použite volumizing penu a tlstý curling Tong dať dlhoročnú rany na Gorg vyladiť. Ďalej nastavte svoje okrúhle kadere na konci s nejakou maximálnej pevnosti laku na vlasy, aby im rozpletení v noci von. Vzhľadom k tomu, pohľad zvýrazňuje oči a prehrávať ich s jemnou a bezchybným očný make-up.

3. Chlapčenský Pixie s postranným Fringe:

Sexy fringe strehu! Herečka Ginnifer Goodwin je chlapčenský škriatok, spolu s mimoriadne krátkou strapce pozametal do strany, je najjednoduchší spôsob, ako aktualizovať svoj rastúci out účes v tejto sezóne. Hoci chlapčenský tento účes môže byť tiež výnimočne elegantný a veľmi lichotivé pre okrúhle tváre. Tiež krátky účes je rovnako univerzálny, takže bez obáv experimentovať s rôznymi zárezmi, textúry, a dĺžky na vrchole.

load...

Napríklad klzký vaše ofina sa k spunkier vzhľad, alebo ísť na Pompadour Mohawk o trochu podráždenosťou. Nech je to čokoľvek, Ginny dokazuje, že nič ako malý súbor okraji spárované s krátkym účesom, ktorý môže úplne premeniť svoj vzhľad.

4. Rozstrapatené Pixie:

Ak rastie vaše rany von, aby ako herečka Elsa Pataky a ísť na mäkké, bočné-parted štýlu, ktorý vyzerá skvele s strapatými škriatok rez. Fast Five herečka vyzerá tu rozprávkové s vyžarujúci pleti a minimálne make-up. Tieto rozstrapatené Pixies s elegantnou ofinou sú lichotivé pre všetky druhy tvar tváre.

Sexy a neštruktúrovaný účes, aby znovu túto vzhľad, spýtajte sa svojho kaderníka znížiť rany pod uhlom, takže sa splynúť s uhlovou škriatok.

Bonus: Toto glam variácie krátky zostrih s ofinou je veľmi vhodný pre tenké, rovné alebo vlnité vlasy, a funguje na všetkých tvár tvary, textúry a dĺžky. To je tiež ľahko peas zdokonaliť sa na vlasy a niektoré texturizačním gélu.

5. Blunt Short Bob:

Nech modeluje Coco Rocha krátky bob a tupé rany vaším sprievodcom na super-elegantný a podráždený účes. Za hlavné punk-y vzhľad, výbava tupá na riasy a udržať bob mierne pod na lícne kosti. Pridaná modelu tajomstvo ako zameranie celého účesu išiel do extra objem na jej úrovni lícnych, čo ďalej zdôrazňuje jej lícne kosti, takže jej tvár pohľad menej úzky.

Opýtajte sa svojho kaderníka znížiť svoje tupé rany, zatiaľ čo oni sú suché, takže budete si vedomí, ako budú formovať svoju tvár. Blow-osušte mäkkou kefkou a hmla nejaké vlasy lesk sérum pre dokonalú textúru.

6. Bowl Cut:

Spevák Estelle Swaray svoje rany sú bizarné a zábavné kratšieho, tupé, prím a správne. Táto pevná miska rez je ženský a podráždený a ponecháva veľa priestoru pre styling. Je to jeden z najštýlovejších krátke účesy s ofinou pre dievčatá, ktorí sa chcú neuveriteľne krátke, robiť, ale napriek tomu chcú hojdať krátkych zámky. Vziať na vedomie z Estelle a pridať nejaké farby na vlasy. Účes je skôr výrazom fun-and-Punky, že naozaj každý otočí okolo. Takže presunúť zo svojho pohodlia úrovni a ísť pre niektoré bláznivé farby. A je to jednoduché štýle! Čo ešte chcete?

7. Holiaci strojček-Cut Pixie:

Songbird Solange športový krátku škriatok strih s chaotický, kusových-y ofinou pokrývajúci čelo. Tu spevák proste vyžaruje elegancia a pôvab s jej rafinovanou a leštený britva strih účesu. Krásna kombinácia lesklé, veľké, textúrované zámkov a krátke, tupé rany, to, urobiť, je svieža a živé.

Tip: Ak chcete, aby sa zabránilo vaše rany rez príliš krátky, opýtajte sa svojho kaderníka, aby rezať dlhšie spočiatku, a potom je postupne orezať.

8. Spike-y Pixie Do:

A ona to zase robí! Umelec nahrávky Kellie Pickler dokazuje, že postranné ofina nemusí byť štylizovaný perfektne vyzerať rozkošný a drzá. Ona športové spikey Pixie, ktorý vyhovuje jej odvážne a podráždený osobnosti, ale aj rámy tvár dokonale.

Ak chcete kopírovať Kellie Pickler podpis štýl, požiadať o spikey bočnými údery, ktoré môžete ľahko hoďte do strany. Pohľad funguje najlepšie na tých, ktorí už majú prirodzenú štruktúru svojich zámkov. Pridajte desetník z pomády a vytvoriť podobný efekt, ak ste vlnité zámky.

9. Curly Side-Fringe:

Ah! Môžeme sa nikdy nudiť pri pohľade na hviezda Audrey Tautou a jej kučeravé bočné pozametal strapcami. Rovnako ako umelec nahrávky Kellie Pickler, očarujúce herečka Audrey Tautou má sadu náladový všetkých prirodzených vlnitými zámky, ktoré každá žena by zomrieť. Tu vidíme jej čierne ako uhoľ pixie cut štylizovaný s prirodzenými vlnami skrz, aby jej ženský a laidback štýl, ktorý možno ľahko nosí na brunch alebo nočných outs.

Ak chcete naozaj dostať vlny pracujú, potrite textúrovacích gél po umytí vlasov a zápas to trochu produkovať prirodzene vyzerajúce vlny. Dokončiť ho podľa zahmlievaniu nejaké vlasy lesk sérum pre dokonalý lesk. Zavolajte nám šialené, ale my by sme ukradnúť pre Audrey úplnú sadu uzávierky kadere a strapce a nikdy by to vrátiť.

10. Super-Short Pixie:

Kto povedal, že flash-krátky, chlapčenský škrty škriatkovské nevyhovujú oválne tváre? Model Tais Araujo nám ukazuje, ako sa to robí s ňou elegantné a sofistikované red škriatok rez. Zachovaním prirodzené a funky, model zvolil chlapčenský, čo robiť s bočným strapcami a doplnený ju rafinovaným make-up, ktorý vyústil v nádhernej rozdiel od tváre, a zdôraznil jej črty tváre. Milujeme Tais je vetchá účesu: Určite strapce-hodné a sexy do odvolania!

Aby sa vaše vnútorné hranatosť a vyskúšať tieto krátke účesy s ofinou na seba. Nami podeliť o svoj obľúbený účes v poli Nižšie uvedené pripomienky!

load...