Účes

10 trendových blond bobov účesy vás inšpirovať

10 trendových blond bobov účesy vás inšpirovať

Premýšľate o ísť blondínka, svetlejšie a blondest tento rok v lete? Teraz je ten správny čas to urobiť. Zo zhluku odtieňov až celebrít, ako bretónskeho Snow, Ashley Greene Anne Wintour a Julianne Hough, existuje veľa odtieňov a hviezdy sa pozrieť na inšpiráciu.

Vpred, prečítal niekoľko spôsobov, ako dobyť éru blondína s naším zoznamom blondína bob účesov!

1. Blond Ombre:

Ashley Greene, či vie, ako jej blond účes vyniknúť. Na hudobnom a filmovom festivale CBGB, Greene je v pohode blondína bob vyzeralo plnej dokonalosti. Milujeme ju pšenica blond vlasy s jemnými zlatými svetlovlasý upozorní - rozcvičenie jej tón pleti žiarivo. Spárovanie ombre bob s mäkkou pastelovo make-up pre romantický vzhľad.

2. Platinum Blonde Bob:

Chcete urobiť zásadné vyhlásenie bob? Vezmite si tágo z Anne Gorka módnej show modelu, ktorý preukázal elegantný bob s tupými údermi a nepredvídateľný, platinová blondína zámkov. Oh, a ako môžeme zabudnúť na zdravý lesk jej bob? Trafiť klinec po hlavičke.

load...

3. Bright Honey Blonde:

Bright. Elegantný a šik - tento 20s inšpirovaný retro vlny, v Nicole Richie svetlé medové blond, sú všetky druhy úžasné omáčkou. Herečka štýly jej show-kradnúť tieň odtieň do lesklé, plácnutí, urobiť pre Glamour a ženský úpravou.

4. Slnečnice blond:

Nikto robí námahy šik blond účes lepšie ako Chloe Sevigny. Tento prírodný dva-posilnil slnečnica blondínka zvýšilo jej modré oči a zároveň zachovať jeho prirodzené lesklé a zdravé vlasy vzhľad. Ak chcete znova tento vzhľad, spárovať bob s minimálnym make-up a oranžovo-červené pery.

5. Wheat Blonde S zatemnenej Roots:

Brittany Snow je rozstrapatené pšenica blondína bob sa zatmie korene dokonale vyhovuje jej elegantný štýl a pôsobivo, zvyšuje sa na farbu v jej modrých očiach a že závideniahodné kožu. Snow textúrou blondína bob účes predvádza svoj pútavý farbu vlasov, a my sme radi, že jej dlhé rany sa prehnala na jednu stranu.

load...

6. Light Ash Blonde:

Vždy na móde a štýle, tanečník Julianne Hough opäť dokazuje, že popolček blondína funguje dobre proti bezchybné pleti a koralových make-up vzhľad. Klaniame jej nie je príliš popol, nie príliš zlatý asymetrický chlpatý bob, ktorý dáva dostatok tvarovaných a pohybu. Obraz perfektné.

7. Tmavá popolavá blond:

Farba účes sezóny je tmavo blond popol. Nechajte sa inšpirovať Anna Wintour, ktorá vyzerá nádherné s ňou známka pážecím bob. Milujeme dokonalú rovnováhu medzi jej svetlých a tmavých odtieňov s popolom. A ty rany. Hľadajú zrakom jej lícne kosti, zvýrazniť oči a plochejšie jej broskyňový kožu.

8. Champagne Blonde:

Boli sme uistení V rámci deviateho ročníka UNICEF Snowflake loptu, ktorý novinár Katie Couric má k dokonalosti teplé blond odtieň. Šampanské tón dáva vlasy éterickú žiaru a bočné pozametal krútia pridať šmrnc do svojho středometrážní bob.

9. Uhlová Bob v karameli Highlights:

Oh, Posh - hranatý, asymetrické, podráždený, čierna alebo blond; môžete magicky vytiahnuť z ničoho, pokiaľ ide o bob. Na 15. Výročnom Elton John AIDS Foundation Academy Awards, bývalá Spice Girl sa vystatuje jej karamelovej upozorní s lešteným, hranatý bob, ktorý kladie dôraz na jej hnedé oči. Pre elegantný vlasy ako Victoria, prácu nejaký textúrovacích penu do svojej zámky a žehličky, rovnako ako niektoré silné fixácie. Bravo! Jeden nikdy nemôže ísť plavej šikmými bob účesov zle.

10. Golden Pšenica:

Herečka Reese Witherspoon má zlaté pšenice blond účes sme boli bažiacich po mnoho dní teraz. Pozoruhodným teplá farba, ktorá môže zmäkčiť akúkoľvek pleť, Reese je bol pribitý na médium, vlnité bob.

S nekonečnými odtiene blond spektra z čoho vyberať, dúfame, že náš zoznam desiatich blondína bob účesov vám pomôže nájsť ten správny odtieň pre svoje zámky. Dajte nám vedieť svoje myšlienky v sekcii Komentáre nižšie!

load...