Účes

10 svadobných aktualizácií, ktoré môžete skúsiť príliš

10 svadobných aktualizácií, ktoré môžete skúsiť príliš

Svadobné up urobiť účesy sú obrovské obľúbený medzi novými nevesty v týchto dňoch. Sledujú najnovšie drdol alebo drdol účesy a zdobia ich s kvetinovým vlasmi accessories.These účesy vyzerajú veľmi štýlovo a roztomilé pre svadby.

Budete potrebovať stredne až dlhodobom dlhé vlasy pre tieto svadobné Updos, ak nechcete mať dĺžku, môžete sa rozhodnúť pre falošné buchty.

Tu je Top 10 Svadobné vlasy Updos:

1. Twisted drdol Look:

Vyskúšať tento účes pre vaše pre alebo poštou svadobné obrady ukradnúť pozornosť davu. Získajte pomoc Niektorí profesionálny kaderník pre perfektné až do. Pridať niektoré dekoratívne kvetinové sponky vyzerať ešte krajšie.

load...

2. Pin Curl Up robiť:

Vezmite pomoc pre profesionálne kaderník pre vyskúšanie tejto pin lokne buchta up urobiť najlepšie výsledky sa na dosiahnutie tohto krásneho účesu. Musíte mať dobrú dĺžku a objem vlasov pre vyskúšanie tento pohľad. Inak sa môžete tiež ísť o falošné buchty s takými pin kadere, ak budete mať šťastie riadiť jeden.

3. Loose Side Pin krútia Bun up Do:

Vyskúšať tento Bun up robiť, ktorá je jednoduchá s voľným bočným Pin Curl dotyk. Môžete použiť krásny kvetinový alebo perie vlasov pin pre tento dotyk extravagancie.

load...

4. Pletený Milk Maid Bun Up robiť:

Toto mlieko slúžka buchta updo je jednoduché, ak môžete získať niekoľko dobrých rukách, ktoré vám pomôžu v tomto jeden s. Je to jednoduchá tesný buchta s vrkoča.

5. Tesné up Twisted drdol s bočným upichovania:

Ak chcete získať tento pohľad by ste mali dostať pomoc pre profesionálne a tiež by ste mali mať po ruke vlasy, ktorým spreje, niektoré lesk séra a tiež niektoré extravagantné vyzerajúce vlasové doplnky.

6. Bangs s Dual Bun:

To je jeden z najlepších svadobných Updos pre dlhé vlasy, ktoré môžu byť vyskúšané pre vašu svadbu. Určite potrebovať odbornú pomoc, kaderník a tiež dobrú dĺžku vlasov. Avšak môžete tento jeden s niektorými falošnými žemle skúsiť tiež. Znížiť svoje strapce v predstihu z dobrej salónu.

7. Twisted up robiť:

To je skrútený up robiť, kde sú úseky orezané a urobil plynúť od jednej strany na druhú úhľadne. Prilepiť na niektoré kvetinové sponky do vlasov náhodne a dokončenie vyzerať.

8. Ulity Shell up robiť:

Vyskúšajte si túto sladkú a roztomilé hľadá lastúra up činiť, ktorý vyzerá dobre aj so svojimi tradičnými ghagras a môžete ozdobiť s brilantnou maang Tika taky.

9. Half up Half dole Bouffant Up robiť:

Vyskúšajte tento úžasný Bouffant do činenia s nejakou odbornú pomoc. Luk urobiť, je vystúpiť. Používať niektoré mimoriadnej kamenné hroty sponky accessorize luk.

10. Bočné Twisted Floral Bun Up robiť:

Nenechajte si ujsť snažia tento účes pre vašu svadbu. Spolupracovať to s veľkým kvetinovým vlásenky alebo kamenné hroty vlasy pin.It zmení celkový vzhľad tradičného oblečenia udržať ho mestský ešte bytia výstredné. Potom sa profesionálnou kaderníci pomoc.

Tu je svadobné vlasy updo návod pre vás všetky dievčatá! Vyskúšajte to a opustiť svoj názor. Nenechajte si ujsť na vyskúšať tieto svadobné vlasy Updos.

load...