Účes

10 štýlových krátkych účesov Od 60. rokov

10 štýlových krátkych účesov Od 60. rokov

To, čo vám príde na myseľ, keď si myslíte o 1960? Ak si myslíte, elegantný bôby, škriatok, a geometrické strihy, potom ste rovnako ako my: retro krátke vlasy-posadnutý. Ak ste fanúšik tých klasických účesov od 1960, tento príspevok je ten, ktorý potrebujete! Sme zostavili 10 najviac ohromujúci retro účesy, ktoré nikdy nevyjdú z módy, nech sa stane čokoľvek. Chceli by ste, aby ich vyskúšať? Pokračuj v čítaní!

60. Roky Short účesy - Top 10:

1. Pixie Perfektné:

Čo to nie je o láske tohtoročného 60. Škriatok účes? Sú rýchle, ľahko sa štýlom, a nie faffy ako keď máte dlhé vlasy. Herečka Michelle Williams sa na tento old school vyzerať moderne a štýlovo. So svojimi silnými dieťa rany na boku, má perfektné vintage atmosféru s čerstvým, moderné odvolanie. Pre ešte väčší vplyv, platí trochu textúrovacích spreje do svojej údery prsty na leštenú a pritom bez námahy strapatými vzhľad.

2. Bob s nízkou bočný diel:

Scarlett Johansson má kučeravé účes je perfektnou kombináciou jemné vrstvenie a nealkoholických zvlnenými zámky, ktoré vytvárajú starú školské atmosféru. Ďalej len, Stratené v preklade 'herečka dokončí jej koketná štýl tým, že slicking sa jej zlaté vlasy na jednej strane, a dávať ňu zostávať zamknutie rad kudrliniek.

load...

3. Mod-ern Style:

Ponúkaný ako jeden z najlepších krátkych účesov pre viac ako 60 rokov všetkých čias, britský model Twiggy je mod vzhľad je súčasťou módnej scéne, ešte raz. Definovanie 60. Éru - jej silné, androgýnny vzhľad, elegantné škriatok úrodu a husté riasy vyrobené Twiggy odlíšiť od ostatných modelov v tej dobe. Štýl možno dosiahnuť tucking a pripnúť predné dĺžka za ušami raz kompletné, a za použitia silného lak na vlasy skrotiť flyaway vlasy.

4. Ostrihané vlasy:

Model Coco Rocha čerstvý a sofistikovaný bob je návratom k 1960. Rez čeľusť dĺžky trvá veky preč z jej vzhľadu, nechal ju so živou a mladou výrazu, ktorý je jednoducho ohromujúci. Vhodné pre husté a rovné vlasy, pre tento vzhľad, aby sa vaše zámky super-rovný s dobrou kvalitou rovnanie železa a dostatok tepla prípravkov na ochranu vlasov.

5. Päť-Point Cut:

Úplne mení dámske kaderníctvo v polovici - 1960, Vidal Sassoon vytvoril kultový štýly a popularizoval krátke vlasy s geometrickými a asymetrických strihov. Slávny päťbodový cut je výnimočný štýl, ktorý sa skladá z orezané helmou s bodcom vlasov v každom uchu a "w" na zátylku. Peggy Moffitt, bývalý americký model a herečka, robil päťbodový porezala podpis účes od tej doby. To je jeden z najlepších účesov pre krátke vlasy na viac ako 60. Vyskúšať.

load...

6. Uber Urchin:

Anne Hathawayová ostrý ježko účes je sofistikovaný a odvážny krok vpred smerom k vyspelejšie a istý osobitý štýl. Inšpirovaný herečky Mia Farrow je Rosemary má dieťatko, tento účes môže byť tiež prekvapivo ženský a veľmi lichotivé pre ovál, štvorec a tvaru srdca tváre.

7. Afro:

Singer Solange Knowles určite vie, ako na rock jej krásne, prirodzené vlasy. Máme radi, ako sa tieto pevné kadere dať jej vlasy dostatok objemu, ktorá vedie zo dňa na noc s ľahkosťou. Propagovaný profesora Angela Davis v neskorej 1960, investovať do niektorých ochranných produktov a širokouhlou ozubeného Afro tip udržať tento klasický účes.

8. Super Short Bangs:

S jej klasické, nervózny škriatok strih, herečka Emma Watson sa stala naším go-to pre short-vlasy inšpirácie. S šikmými ofinou a špicatými textúr, táto praktická a elegantný účes vezme Sass a dôveru sa rozbehnúť. Ak máte dlhý krk, ako Emma, ​​si veľa operených vrstiev zmäkčiť uhly tváre.

9. Bublina Bouffant:

Udržiaval od Bouffant štýly neskorých 1950, natupírované dostal celkom pôsobivé veľkosti počas 1960. Slávne natupírované nositelia patrí Margaret Thatcherovú, prvej dámy Jackie Kennedy a Lady Bird Johnson a Supremes. Znovu vnem backcombing vo palca svojho života, zaoblený natupírované štýl by mohol byť spojený s stočené hodil do konca, alebo vyhladené bicykel a stočil pod.

10. Mládenec:

60. By mohla byť dávno preč, ale to neznamená, že jeho pážecím vibrácie nie sú o nič menej lákavý. Model Yu Yamada adaptácia klasickej a elegantný štýl - bob zakrivené na brade a tupé rany definovať jej tvár. Vyskúšajte týchto 60 má krátke účesy ešte dnes! Samozrejme, vintage elegancie má svoje miesto, že jo? Tiež, dajte nám vedieť, ako sa vám páčil tento príspevok! K dispozícii je komentár box nižšie!

load...