Účes

10 štýlových dlhých účesov Od 60. rokov

10 štýlových dlhých účesov Od 60. rokov

Ste pripravení prijať malý výlet nadol pamäte pruhu? Či už ste fanúšik histórie, alebo len hľadáte dokonalý retro účes sme Nepreskúmaný najlepšie 60. Inšpirovaný vzhľad, ktoré možno ľahko vytvoriť a pridať wow-faktor v niekoľkých málo krokoch. Chceli by ste, aby ich vyskúšať? Pokračuj v čítaní!

60 je účesy pre dlhé vlasy - Top 10:

1. Šál-Viazaný Updo:

Pokiaľ ide o milovník príležitostiach môže up'dos byť ideálnou možnosťou! Ale ak hľadáte niečo, čo je veľmi elegantný a odlišný od ostatných, zvážte Rihanny funky šatku zviazaný Updo, inšpirovaný "Rosie nitovačka" - The rockabilly. Uviazať šatku okolo tenkú horný uzol alebo chaotický drdola, a máte dokonalý, urobiť pre zaneprázdnených ženy na cestách, alebo zábavné dotyk na brunch s dievčatami.

2. Beehive:

Vytvoril Illinois stylista Margaret Vinci Heldt v roku 1960, v priebehu rokov úli videl obrovskú obnovu a je symbolom retro gýča dnes. Herečka Penelope Cruz vyzerá sexy s jej zámkami robili vo veľkom úľa účes. Milujeme, ako ľavý rany Cruz spadajú voľne k rámu tvár, vytvárať mäkšie a menej ostrý obrys tváre. Použite anti-kader a pin vlasy pevne, aby sa zabránilo flyaway chĺpky!

load...

3. Hippie Vlasy:

Sú to chaotický, kučeravé, úplne bezstarostný, ale sú elegantné, zábavná, a my ich úplne milujú. Účes bol prvýkrát Videli na Joan Baez sa stredo-parted, dlhá, prírodné účes - takmer polovica desať rokov, než to pochopilo. Dá sa jednoducho nosiť pás čipky alebo saténu na dosiahnutie tohto cieľa hľadať.

4. Cop:

Ak ste v zhone a nemajú pocit, že preberať s chvostom, ale napriek tomu chcete vyzerať smiešne glam, potom budete určite potrebovať, aby zvážila Poppy Delevigne vzhľad. Inšpirovaný Catherine Deneuve, to 60s štýl je jednoduchý a elegantný. Pro, sa stiahol si vlasy do vysokého copu a tupírovať zadnú časť vlasov na vrany na výšku, a voila - máte to!

5. Half Up Half Down:

Dostať do kontaktu so svojím vnútorným Brigitte Bardot s týmto, polovicu polovicu dole '. Tento nadčasový pol updo je dokonalým príkladom toho, sexy a hravé, a našťastie pre nás, je to jedna z najjednoduchších DIY retro vzhľad taky. Vziať kus vlasy vysoko vytvoriť dostatok objeme, ako výstrižok hore polovičná up-do.

load...

6. Odtiahol Bouffant:

No 60. Round-up by nebola úplná bez Jean Shrimpton preslávené Bouffant. Tento štýl vydáva koketná, ženský atmosféru, ktorá vyzerá úplne perfektné! Na dosiahnutie tohto nádherný štýl, začnite backcombing vlasy v celej koruny. Potom zatiahnite za predné tresku priestor a pripnúť ju na mieste s kolíkmi. Dokončiť vzhľad s silnou fixácie.

7. Poker Straight Hair:

Je to naozaj ani nemôže byť jednoduchšie, že? Inšpirovaný Singer Cher 60. Dlhý účes, Ashley Greene vyzerá skvele so svojou pokerovú rovno vlasy. Dlhé zámky fungujú dobre s tenkým, rovné vlasy, aj keď je možné použiť nástroje pre vyrovnávanie vlasov skrotiť vaše vlasy, či je to zvlnená alebo kučeravá.

8. Víťazstvo Rolls:

Chcú '60s inšpirovaný štýl po ramená dlhé vlasy? Nehľadajte nič iné ako Dita Von Teese. Úplne univerzálne, pretože môžu byť vykonávané na stredné a dlhé vlasy, účes je vhodný pre najmódnejšie všetkých príležitostiach. Použite curling prútik a ochranný sprej tepla styling pre dokonalý, dlhotrvajúci kadere.

9. Pin krútia:

Tam je dôvod, Marilyn Monroe je ikonou medzi veky. Okrem jej sex-appeal, Diva podpis štýl sa stal základom toho, čo považujeme za glamour a sláve k tomuto dňu. Dokonalý účes pre veľký večer von, snové, objemné kučery vyzerajú skvelo na každom tvar tváre. Dajte svoje vlasy zvodnú človeka s romantickými kaderami - a ak ste odvážne dosť vyskúšať na tomto platinová blondína vykřikujícího - pozor!

10. Francúzsky Twist S Beehive:

Prichádza jeden z najelegantnejších 60. Dlhej účesy. Ach, milovaný francúzsky Twist. Svetovo preslávené britskej módy štýl bol nehanebne sexy. Urobila elegantný, hromadia-vysoko-DOS vlasy voľby, a každé dievča chce kus jej dôveru podpisu. Ak to chcete znova, všetko čo potrebujete, je krysí chvost hrebeň točiť copy končí na stranu a zastrčené pod, niekoľko sponkami ju zaistite na mieste a dráždiť korunu vykonať kombináciu Updo-úľ.

Vyskúšajte tieto klasické 60. Účesy pre dlhé vlasy a hypnotizovať svojich vrstovníkov! A to povedzte nám, ako sa vám páčil príspevok! K dispozícii je komentár box nižšie.

load...