Účes

10 Štýlový účes šály účes inšpirovať vás

10 Štýlový účes šály účes inšpirovať vás

Na tie lenivé ráno, kedy naše vlasy sú špinavé, alebo keď nemôžeme zatlačiť, a do tej doby by sme trvať večne obliecť a ísť von, šatky sú ako tá mágia naše zámky môžu niekedy zdať. Súhlasíte? Vieme, čo robíte.

Z jednoduchého hlava zábal vzhľad, dlhé rovné vlasy zviazané s šatkou alebo rockabilly účes, sme zostavili zoznam najlepších desať vlasy šatke účesy, ktoré si môžete absolútne rockové všade.

Všetko, čo hľadači vlasy tipov a trikov - čítajte ďalej!

Štýlové vlasy šatke Styles

1. Vlnité vlasy zviazané s šatkou

Milujeme, ako tento model u C'est Tout / CE'Nou ukazujú elegantne zabalené šál. Blondínka krása smerovať jej lesklý, vlnité vlasy s bezchybnou pleťou a oranžovými kovovými pery, ktorý v podstate pridal chladný-dievča atmosféra na jej jednoduchý vzhľad.

load...

2. Vedúci Wrap Šatka

Rýchlo stáva jedným z najlepšie oblečený vo svete módy, Miroslava Duma ukazuje žiadne známky spomaľovania buď s jej krásy alebo účesu vzhľad. Navštevovať Stella McCartney jeseň / zima 2017 Ready-to-wear show v New Paríži, módny poradca ukázala, ako hlava zábal šatku by mohlo byť jedným z najlepších spôsobov, ako predviesť svoje krásne tváre.

3. Dlhé rovné vlasy s Bandana

Vážený Pia Mia Perez, mali by ste opustiť svoje dlhé, rovné vlasy rozpustené a kravatu s farebným šatkou častejšie! Hojdacie Pozrite sa na premiére Summit Entertainment, divergentná ', spevák rozhodol pre vrstvené rovné verziu vlasy a vyzeral úplne ohromujúca.

4. Pigtaily Bandana

Singer Gloria Estefan pracoval roztomilé účes vo forme tohto vytvorení zapletených vrkôčiky pri účasti na NBA finále v Miami. Ak chcete znova vzhľad, spevák rozdelená vlasy do dvoch častí a držal otočením do konca vlasov a zaistil ju vlasy kravatu. Potom, čo urobil, ona zviazané vlasy s šatkou. Športové, zábavné a jednoduché - čo iného sa chcú žena?

load...

5. Cornrow Opletenie s Bandana

Tento model je cornrow prámiky hybrid s úhľadný, pevného drdolu je vlastne ľahko peas účes znovu na vzhľad húževnatým. Prekvapený? No, to nie je možné. Len splietať korunu vlasy a kravatu zvyšok vlasov vzadu - plain jednoduché! Chôdza po rampe pre Bibhu Mohapatra, model ukazuje, ako spárovať pletené šatku s čerstvým, orosený make-up a aquamarínovou pery - božské.

6. Vysoké Bun s šatkou

Kľúčom k kopírovanie Tento model je pohľad je tým, že balí svoje vlasy k dokonalému vysoko drdolu a rámovanie tvár s veľkým šatkou. Ak si chcete byť istý, tento účes nie je príliš hlasný alebo krutý, potom uvoľniť svoju buchtu páči tento model na Lena Hoschek show.

7. Kučeravé vlasy zviazané s Bandana

Je to najjednoduchšie a ohromujúce kučeravý účes všetkých čias? Myslíme si, že to taky. Kučeravé zámky modelu vyzerajú tak nádherné, že len chcete sa ho dotknúť. Pridanie šatku na neho a dostanete perfektné druhé denný účes - sme pripravení na deň!

8. Pletená Updo s šatku

Čas vyhrabať tie žehličky na vlasy, kravaty a sprej na vlasy, dámy: pretože naše veľmi zložité own prámiky sú opäť v móde. Stačí pridať šatka alebo vymysleného čelenku glam hore po vrkôčiky.

9. Upínacie V pony

Videli sme pevne zabalený cop cez mólach v minulej sezóne, ale dostal inšpirovaná Eva Habermann a jej pony zviazaný v šatke. Z tohto sponiek vzhľad, vziať jeden krátky a pekný chvost, pridať jednu nádhernú šál (zabaliť s šálom) a máte jeden jednoduchý a vážne zarážajúce up-do.

10. Rockabilly účes

Ak hľadáte niečo, retro, ale vážne ženský a uvoľnený zároveň vás, rozhodnúť sa pre tento účes rockabilly. Je to ohromujúci pohľad, ktorý je ľahko vytvárať, a zároveň nebude nepodarí získať ste si všimol v dave. Na dosiahnutie tohto cieľa hľadať, uviazať šatku okolo tenké vlasy; môžete dokonca vytvoriť up-do a uviazať šatku. Retro, ale on-trendu - hurá!

A tu to máte - na kreatívne úžasné a roztomilé vlasy šatke štýly pre prírodné vlasy! S dostatkom vyzerá z čoho vyberať, my sme si istí, že ste našli inšpiráciu vyskúšať nový šatku účes. Ak máte nejaké návrhy, neváhajte a napíšte nám komentovanie v poli nižšie.

load...