Účes

10 štýlový účes Celebrity Bob Môžete skúsiť dnes

10 štýlový účes Celebrity Bob Môžete skúsiť dnes

Hľadá-listers 'obľúbené on-trendu účes? Z živým modelom Karlie Kloss s herečkou Marion Cotillard a speváčky Kelly Osbourne sa Bob je nový účes každý celebrity beží dostať.

Vpred, prečítajte si naše obľúbené celebrity bôb účesov a získať diviť!

1. Poker Straight Bob:

Victoria Beckham je náš obľúbený pin-up pre sexy dievča vlasy. A predpokladáme tento poker rovno bob môžete presvedčiť niekoho s dlhými vlasmi, ísť na odvážne kotleta. Uhlová bob nielen vyzerá elegantné, ale aj leštené a prírodné a tmavých a svetlých upozorňuje sú vynikajúce pre ženy s bledou kožou. Práve sme radi vzhľad, keď celebrity bez pokusu príliš stále vyzerajú úžasne!

2. Asymetrické Cut:

Herečka Brittany Snow vyzerá stretu s jej dlhým, asymetrické, hranatý bob. Short vzadu a dlho v prednej strane, táto blondínka účes je živý, moderný a skvele hodí pre takmer všetky druhy tvárí (čítaj Heart-, štvorcového a oválne tváre.) Brittany tučne hlboké bočný diel rámy tvár nádherne zdôrazňujúce jej modré oči. Zodpovedali kadere tento Bombshell je s prirodzeným make-upu a nahé ružové pery pre konečnú dotyk.

load...

3. Vrstvená Bob:

Model Karlie Kloss je neformálne vrstvené bob ich všetky druhy úžasné. Roztomilý a štýlový model má vlnité vlasy spolu s bočnou pozametal strapcami upozorňuje na tvári krásne. Pokiaľ máte srdcovitý tvár ako Karlie to, uistite sa, že Bob je kratšia ako dĺžka bradu. Použite silný vytvrdnutí prútik pre tie voľné vlny, a voila! Pre tento chaotický bôb, aby túto fotografiu do stylista, pronto!

4. Chaotický účes:

Vďaka okrajový bočné prúdením a zdobené krásne, aby sa zmestili Julianne Hough tvár sa rozpadá účes je nervózny, elegantné a štýlové. Trhaný konca blond účesom dať novú výzvu k celému vzhľadu. Ak je záujem o moderné bôb, zvážte tento štýl a vy by ste nikdy ľutovať. Dôverujte nám!

5. Curly Bob:

Herečka Morena Baccarin má najkrajšie kožou a kučeravé vlasy. Jej krátke zámky majú vždy objem, textúru a perfektné rozmer. Loose, energický a uvoľnený, milujeme účes, pretože je to jednoduché, ale trendy. Pre dokreslenie, pridajte nepredvídateľný vlasy klip do kaderí a la Morena.

load...

6. Fringe:

Sexy speváčka a televízna osobnosť Kelly Osbourne vytiahne z tejto chúlostivej levandule farba vlasov trend sa sebaistotou a jej tupé rany sú obraz perfektné, taky. Náladový, zasnený a všetko pekné, je to jeden z najlepších celebrity bôb účesov, ktoré dáva váš vzhľad alternatívne okraj pri zachovaní to sofistikované a elegantné. Perfekto!

7. Elegantný Bob S Blunt Bangs:

Jeden z našich najobľúbenejších vyzerá, herečka Rose Byrne vyzerá skvele s ňou mimoriadne elegantné a šik, zaoblená, asymetrické bob. Tento štýlový retro bob účes spolu s tupými údermi je veľmi lichotivé na tvári, pretože zvýrazňuje jej lícne kosti a priťahuje pozornosť od svojho veľkého čela. Ak máte oválnu tvár, ísť na tento vzhľad.

8. Bowl Cut:

Model Coco Rocha pridal trochu záhadou s týmto tučným misa rezu ako celá zameranie účes išiel do extra objem na jej úrovni tvári. Tieň farba vlasov ďalej zdôraznený jej lícne kosti, takže jej tvár pohľad menej úzky. Vyfénovať svoje tupé rany mäkkou kefkou a hmla nejaké vlasy lesk sérum pre dokonalú textúru, akonáhle ste urobil so svojím dizajnom.

9. Curly Asymetrické Bob:

Herečka Zoe Saldana nosia čiernu hrivu v kučeravé asymetrické bob. Milujeme svoju prirodzenú farbu vlasov a hlboké postranné cestičku, ktorá vytvára jej sexy bočné pozametal rany. Ak chcete rozstrapatené, zasnené vlny pracovať trochu textúrovacích spreje do svojej kadere a používať curling prútik na miernom ohni do štýlu. Použite lak na vlasy, aby sa vaše vlny na svojom mieste, a ste pripravení ísť.

10. Bočné Swept Asymetrické Bob:

Hľadáte najnovšie celebrity bôb účesov? Potom sa pozrite sa na tento štýl. Herečka Marion Cotillard vyzerá skvele so svojou sofistikovanou dlho bruneta bob. Tento kľúčnu kosť pastvu bočné pozametal účes je ideálna dĺžka pre Marion, as vlasmi zvýrazní tvár má krásne a vytvára ilúziu štíhlejší tvár. Pre leštené a elegantný vlasy a la Marion je, investovať do dobrého kvalitnej žehlička na vlasy a niektoré anti-kader lak na vlasy.

Tak tu to máte - naše špičkové osobnosti s Bobom účesov. Dúfajme, že budete vyzerať a cítiť sa skvele so svojím novým bob. Dajte nám vedieť svoje myšlienky v sekcii Komentáre nižšie!

load...